Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

Par Ziemassvētku dāvanu izstādi
15/12/2010

Dāvanu laiks...... Ko vēlētos saņemt manējie? Ka tikai neaizmirstu kādu draugu! Pagājušajā gadā kaimiņš pēkšņi stāvēja uz sliekšņa ar krāsainu kārbu...Kāds nieciņš jāparedz kolēģiem.
Vai neviens nav aizmirsts? Vai par visiem padomāts?


Tradicionāli pirms Ziemassvētkiem tiek organizēta dāvanu noformēšanas izstāde skolas bibliotēkā. Izstādei ir atlasīti dažādu priekšmetu iesaiņošanas paraugi. Ziemassvētkos un Jaunajā gadā dominējošās krāsas ir sarkanā, zaļā, zilā, zelta un sudraba toņi. Bieži šajos svētkos viens otram dāvinām šampanieti vai kāda cita dzēriena pudeli, tāpēc pārstāvēti ir arī šāda veida iesaiņojumi. Dāvanu rotāšanai tiek izmantoti dažādi aksesuāri, kas veido asociācijas ar šiem svētkiem: zvaigznītes, pārsliņas, mirdzošas pērlītes, miniatūras bumbiņas un palīdz izcelt dāvanas pasniegšanas iemeslu.

Dāvanas pasniegšana ir sazināšanās veids, jo dāvinām, lai pateiktos, vēlētu laimes, izteiktu uzslavu vai apsveiktu. Tas sagādā prieku kā saņēmējam, tā arī devējam. Gaumīgi iesaiņotai dāvanai piemeklējot atbilstošas detaļas, kas to raksturo un papildina, tiek pausta dāvinātāja attieksme un sagādāts prieks tās saņēmējam.

Neaizmirsti taču sevi! Uzdāvini kaut ko sev!
Un ne jau nieciņu, kurš palicis pāri!
Uzdāvini sev kaut ko lielu – mierīgu, lēnu brīdi, kas ļauj līdz dziļumiem apjaust: tuvojas svētki, un es esmu svētku daļa.

Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
Konditors
Ārpus formālā izglītība (uzzināt vairāk)
Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)