Par ciemošanos Naujenes bērnu namā
23/12/2010

2010. gada 23. decembrī mūsu skolas audzēkņi devās uz Naujenes bērnu namu, lai sagādātu svētku prieku tā iemītniekiem. Jaunieši uzdāvināja bērniem Ziemassvētku priekšnesumu, kurā darbojās  pasaku tēli, mūsdienu jaunatne, inteliģences  un biznesa pārstāvji un, protams, galvenie Ziemassvētku pasakas varoņi – Salavecis un Sniegbaltīte.

Koncertā piedalījās:

Alīna Ivanova, Aleksandra Dubovska, Deniss Petrovs, Andrejs Semjonovs, Nataļja Sivačova, Karina Kudrjavceva, Staņislavs Suveizda, Sergejs Volkovs, Aleksandrs Soboļevskis, Jānis Pinka, Svetlana Solovjova, Jolanta Deņisova.

Paldies jauniešiem par radošu dzirksti un atsaucību!

Pirms tam skolā rīkotajā labdarības akcijā tika savāktas dažādas dzīvei nepieciešamas lietas: apģērbi, galda spēles, personīgās higiēnas preces un daudz kas cits, kā pietrūkst bērnu nama bērniem, kā arī naudas summa 40 latu apmērā.

Pateicamies visiem, kas piedalījās ziedojumu vākšanā!