Par grāmatu vākšanu
17/12/2010

Kad iestājas visgarākā nakts, mēs dedzinām sveces un dāvājam siltumu cits citam. Diemžēl ne visiem cilvēkiem ir iespēja svētkus svinēt mājās ar ģimeni un draugiem, jo viņiem nākas atrasties slimnīcā veselības problēmu dēļ.

Daugavpils pilsētas dome organizēja akciju, lai  padarītu šo cilvēku svētkus siltākus un gaišākus.  Tika aicināts ziedot māksliniecisko literatūru pieaugušajiem, lai  izveidotu Daugavpils reģionālās slimnīcas plaušu un tuberkulozes nodaļā bibliotēku.
Daugavpils Tirdzniecības skolas skolotāji ar mīlestību un sirds siltumu atsaucās Daugavpils pilsētas domes organizētajai akcijai  un savāca gandrīz 300 grāmatas.

16.decembrī skolas bibliotekāre Irēna Antonova savāktās grāmatas nogādāja  kinoteātrī Renesanse, bet Ziemassvētku priekšvakarā tās tiks aizvestas uz  Daugavpils reģionālo slimnīcu.

Grāmatu sūtījumam tika pievienoti izturības, optimistisku domu un drīzas izveseļošanās vēlējumi.