Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

Labdarības akcija
21/12/2010

Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas komiteja šogad organizēja Ziemassvētku labdarības akciju “Mēs jums dāvājam svētkus”, kura veltīta daudzbērnu ģimenēm. Mūsu skolas audzēkņi un skolotāji labprāt iesaistījās šajā akcijā. 21.decembrī mēs uzaicinājām ciemos cienījamo Krasovsku ģimeni, kura audzina septiņus bērnus vecumā no 3 līdz 13 gadiem, lai kopīgi gatavotos svētku svinēšanai.

Ciemiņu sagaidītāju lomās iejutās restorānu pakalpojumu speciālistu grupas audzēkņi Inna un Oļegs.

Sākumā ciemiņi skolas laboratorijā tika iesaistīti piparkūku cepšanā. Viesiem tikt galā palīdzēja pavāru grupas 2.kursa audzēkņi Arturs un Karīna, skolotājas Nonna un Jeļena. Bērni ar prieku un aizrautību ar formiņām veidoja piparkūku cepumus un rotāja tos ar glazūru. Skaistākā piparkūka tika cepta māmiņai.

Mazumtirdzniecības veikala pārdevēju grupas 3.kursa audzēknes Olga, Evita un Inga ar skolotāju Irinu bērniem mācīja gatavot dāvanu maisiņus un veidot dekoratīvos pušķus. Arī šī nodarbošanās ciemiņiem gāja pie sirds. Maisiņi tika gatavoti gan sev, gan māmiņai, gan vecākajam brālim, kurš nebija klāt.

Ciemošanās noslēgumā visi tika aicināti pie svētku galda, kuru klāja restorānu pakalpojumu speciālistu grupas audzēknes Sandra un Ērika ar skolotāju Sofiju, lai baudītu tēju un pašu rokām ceptās piparkūkas. Laiks pagāja patīkamās sarunās, tika minētas mīklas un skandēti dzejoļi. Krasovsku ģimenes galva pastāstīja, ka bērni labprāt lasa grāmatas, nodarbojas ar sportu, palīdz apdarīt arī mājas darbus.

Ciemiņi bija apmierināti un izteica vēlēšanos vēl kādu reizi ciemoties mūsu skolā. Krasovsku ģimenei tika uzdāvināts saldumu grozs un galda spēle, lai īsinātu garos ziemas vakarus.

...Ieklausies Ziemassvētkos...
Ieklausies sirdī...
Ieklausies Mīlestībā un
glabā šo dziesmu sevī...
Un tici...
Jo Mīlestība paliek pie tā, kas tai tic!

Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
Konditors
Ārpus formālā izglītība (uzzināt vairāk)
Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)