Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

Jaunas digitālās iespējas programmā “Latvijas skolas soma”!
17/12/2020

Sadarbībā ar SIA “Dzīvā skaņa”, skolas audzēkņiem I pusgada mācību noslēgumā  bija iespēja organizēt divas koncertprogrammas tiešraidē – “Šausmas operā” un “Ziemassvētki apkārt zemeslodei”. 

10.12.2020. notika tiešraide “Šausmas Operā” - komiska, atraktīva un izglītojoša koncertprogramma. Koncertā skanēja vairākas  slavenu operu ārijas, visu to noslēdzot ar kādu populāras mūzikas dziesmu, kas iegūst pavisam pārsteidzošu skanējumu, jo izdziedāta operas   manierē.
Audzēkņu atsauksmes par koncertprogrammu: „Tā bija ļoti iespaidīga un noderīga programma, jo jauni un enerģiski programmas vadītāji gan interesanti un oriģināli izpildīja dziesmas, gan arī pastāstīja daudz interesanta.
Savukārt 16.12.2020. lai darītu Ziemassvētku gaidīšanas laiku siltāku, gaišāku un priecīgāku, audzēkņiem un skolotājiem notika koncertstāsts “Ziemassvētki apkārt zemeslodei”. Koncertstāstā bija iepēja iepazīt interesantākās Ziemassvētku tradīcijas visā pasaulē, un izdziedāt dažādas populāras Ziemassvētku dziesmas. 
Audzēkņi par izrādi izsakās šādi: Ļoti interesanta un jautra izrāde.  Dziedāšana kopā palīdzēja gūt enerģijas lādiņu un spēku. 
Šīs online izrādes beidzot bija tas, kas ļoti nepieciešams šajā attālinātajā saspringtajā laikā: emocionālas, interesantas, daudzpusīgas, ar ļoti kvalitatīvu skanējumu, ko piedāvā mūsu jaunie talantīgie Latvijas mūziķi!
Tas ir veids, kā citādi stāstīt mūsdienu jauniešiem par šķietami sarežģītām lietām, un savā veidā arī lauzt stereotipus: kaut kas nezināms, citādi pasniegts, var būt izzinošs un arī aizraujošs!  
40 minūšu skaistie muzikālie ceļojumi aizritēja nemanot. Kaut tādu online koncertu būtu vairāk! 
 
Paldies visiem par aktīvu piedalīšanos un atsaucību pasākumos programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros, un tiekamies nākamajā mācību pusgadā!
Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
Konditors
Ārpus formālā izglītība (uzzināt vairāk)
Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)