Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

11.02.2012

Šķiet visa dzīve lieka
Caur saldo neprātu,
Man vairāk nav ne nieka
Kā tikai sirds un Tu.
/J.Ziemeļnieks/

Tuvojas Valentīndiena. Tā ir diena, kad cilvēki izrāda savas simpātijas vai mīlestību viens pret otru. Puiši dāvina meitenēm ziedus, konfektes, citas jaukas un mīļas lietas. Ja ir radošs prāts – kaut ko var pagatavot arī pats, tas varētu būt vēl desmitkārt patīkamāk. Jau 18.gs. radās tradīcija šajos svētkos sūtīt mazas dāvaniņas vai ar roku rakstītas zīmītes.

 

10.02.2012

Šā gada 9.februārī Daugavpils Tirdzniecības skolā Valentīndienas noskaņās tika organizēts svētku koncerts. Prieks par audzēkņiem, kuri ļāva izpausties saviem talantiem, kuri koncertā dziedāja, lasīja dzejoļus, dejoja, spēlēja teātri, izpildīja instrumentālas kompozīcijas un pašsacerētas dziesmas.

27.01.2012

Š.g. 25.janvārī Valmieras Profesionālajā vidusskolā tika organizēts republikas profesionālās meistarības konkursa ēdienu gatavošanā  un viesu apkalpošanā pusfināls.
Sīvā konkurencē 23 profesionālo izglītības iestāžu vidū ēdienu gatavošanā mūsu skolas pavāru grupas P1 3.kursa audzēknis Arturs Linkevičs ieguva godalgoto 2.vietu! SIRSNĪGI SVEICAM!
Īpašs paldies restorānu pakalpojumu speciālistu grupas R4 1.kursa audzēknei Olitai Gaidamovičai par drosmi, uzdrīkstēšanos un optimisma dzirkstelīti, piedaloties viesu apkalpošanas konkursa pusfinālā 15 profesionālo izglītības iestāžu vidū!
PALDIES:
- saliedētajai pavāru skolotāju komandai: Innai  Barkovai, Nonnai Akopovai, Jeļenai Jurtajevai,
  Olgai Lukjanovai, Tatjanai Loginovai;
- restorānu pakalpojumu specialitātes ekspertiem skolotājiem: Raisai Andrejevai, Sofijai
  Krasņakovai;
- mūsu skolas apvienotās komandas darba menedžerim direktora vietniecei ražošanas darbā
  Gaļinai Vodčicai;
- angļu valodas skolotājai Žanetai Daleckai par atbalstu svešvalodas zināšanu atsvaidzināšanā;
- Sandrai Vasaraudzei par radošumu un gaumīgi iesaiņotajām dāvanām.

08.01.2012

06.01.2012

Nedēļu pirms Ziemassvētkiem Vienības laukumā pie svētku egles durvis vēra Rūķu namiņš. Rūķu namiņā tika organizētas dažādas radošās darbnīcas. Daugavpils Tirdzniecības skolas audzēkņi un skolotāji svētkiem izcepa un izrotāja krāšņas piparkūkas.

05.01.2012

Š.g. 23.decembrī noslēdzās 2011./2012. mācību gada 1.semestris. Kā vienmēr gada nogalē, tika rezumēts un vērtēts paveiktais. Skolas  audzēkņi saņēma atzinības rakstus un skaistas Ziemassvētku dāvanas par labām un teicamām sekmēm, profesionālo sagatavotību, aktīvu sabiedrisko darbu un sasniegumiem sportā.

24.12.2011

...Ieklausies Ziemassvētkos...
Ieklausies sirdī...
Ieklausies Mīlestībā un
glabā šo dziesmu sevī...
Un tici...
Jo Mīlestība paliek pie tā, kas tai tic!


Š.g. 22.decembrī Daugavpils Tirdzniecības skolā viesojās cienījamā Krasovsku daudzbērnu ģimene.

16.12.2011

Daugavpils Tirdzniecības skolas skolotāji ar mīlestību un sirds siltumu atsaucās Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja organizētajai Ziemassvētku akcijai  „Dāvini grāmatu!”.  Šajā akcijā varēja piedalīties jebkurš pilsētas iedzīvotājs, atdodot/dāvinot jaunu vai izlasītu grāmatu no mājas bibliotēkas.  Tika savāktas 247 grāmatas, kuras kopā ar mūsu kolektīva laba vēlējumiem tiks nodotas Maļinovas  pagasta bibliotēkai.

15.12.2011

Runā klusāk, runā mīļāk, domā gaišāk šovakar,
lai tas mirdzums, kas ir eglē, tavā sirdī iekrist var.
Kad sākas Ziemasssvētku laiks? Ar decembra sākumu, Adventi vai ar pirmo sniegu? Varbūt Ziemassvētku noskaņas rada svētsvinīga mūzika vai smarža, īpašs sveču, ceptu ābolu, egļu skuju vai bišu vaska aromāts? Bet varbūt tas ir iepirkšanās prieks, šokolādes figūriņas, piparkūkas un visi citi nieciņi, kas katru gadu nopērkami aizvien ātrāk?
 

14.12.2011

Š.g. 13.decembrī Daugavpils Tirdzniecības skolā mazumtirdzniecības veikala pārdevēju grupā M4 tika organizēts profesionālās meistarības konkurss – ieskaite. Šāda veida konkurss notiek jau ceturto gadu pēc kārtas. Konkursa noteikumi ir bijuši dažādi: ir sacentušās divu dažādu grupu komandas, ir startējis katrs audzēknis individuāli.Šoreiz konkursā piedalījās visa grupa, un tās ietvaros tika izveidotas trīs komandas.

<< < ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... > >>
Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
Konditors
Ārpus formālā izglītība (uzzināt vairāk)
Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)