08.06.2022

Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola
(Miera iela 57, Jaunbūvē)

Aicina jauniešus un jaunietes apgūt sekojošās specialitātes:

• PAVĀRS
  • KONDITORS
  • VIESMĪLIS
  • VIESMĪLĪBAS PAKALPOJUMU SPECIĀLISTS
  • PĀRDEVĒJS

Dokumentu pieņemšana
no 2022. gada 6 jūnija
Miera ielā 57

Uzziņas pa tālruni: 654 34106
www.dtskola.lv

Iestāties pie mums ir ļoti vienkārši

08.06.2022

Š.g. no 6.jūnija līdz 10.jūnijam mūsu skolā viesojās 18 dalībnieki no Lietuvas speciālās Silas skolas Viļņā - komanda 8 skolotāju un 10 audzēkņu sastāvā Nordplus Junior projektā “Building my Future”, kurš orientēts uz bērniem ar īpašām vajadzībām.

31.05.2022

2022. gada 31.maijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas Profesionālās meistarības konkursa „Eiropas Aizsargātie Latvijas īpašie produkti cienastā ārzemju viesiem”, ko rīkoja “Siera klubs” ilggadējā prezidente Vanda Davidanova, uzvarētāji kopā ar saviem skolotājiem viesojās Rucavā, etnogrāfiskajā mājā “Zvanītāji”.

30.05.2022

Š.g. 30.maijā mūsu skolas komanda 2 skolotāju un 6 audzēkņu sastāvā devās uz Lietuvas pilsētu Šeduvu, lai piedalītos projektā „Ecological Issues” - Nordplus Junior project. Projekta dalībnieki no četrām valstīm – no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas - iedziļinājās ekoloģijas jautājumā, izpētot problēmas, aktualitātes, inovācijas. Dalībnieki apmeklēja rūpnīcas un uzņēmumus, kas pārstrādā atkritumus, izgatavo plastmasas pudeles ekoloģijai draudzīgākajā veidā. Strādājot grupās, audzēkņi analizēja pilsētu resursus, kas apdraud ekoloģiju un kas sekmē ekoloģiski tīru vidi, runāja par ekoloģijas un zaļās domāšanas nozīmi.

30.05.2022

No 2022.gada 29. maija līdz 3.jūnijam Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi kopā ar skolotājiem un citiem dalībniekiem no Itālijas, Turcijas, Rumānijas un Bulgārijas piedālās otrajā mobilitātē Bulgārijas pilsētā Vratsa Erasmus+ skolu apmaiņas partnerības projekta "Don't waste food: the Teenovators" ietvaros.

11.05.2022

Š.g. 10. maijā Ogres tehnikumā pirmo reizi Latvijā norisinājās profesionālās meistarības konkurss „Eiropas Aizsargātie Latvijas īpašie produkti cienastā ārzemju viesiem”, kurā piedalījās arī mūsu skolas audzēkņi un

ieguva godalgoto 1. vietu!

10.05.2022

Š.g. 12.maijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notiks Atvērto durvju diena

Skola vērs savas durvis, lai ikvienu interesentu iepazīstinātu ar plašu profesiju programmu piedāvājumu. Interesenti ir gaidīti uz informatīvu prezentāciju par skolu un programmām, tāpat lai dotos ekskursijā pa kabinetiem, kur tiks iepazīstināti ar profesijām. Atvērto durvju dienās ir iespēja satikt audzēkņus un mācībspēku, piedalīties dažādās praktiskajās aktivitātēs un uzzināt vairāk par uzņemšanas nosacījumiem.

Kur, Kad un cikos?

Daugavpils, Miera iela 57.
2022.gada 12.maijā plkst. 12.00 – 18.00

Laipni lūdzam, mūsu topošie audzēkņi un visi interesenti

08.05.2022

No š.g.  8. maija līdz 14. maijam norisinās projekta  “Talented Entrepreneurs in Job Market” (“Talantīgie uzņēmēji darba tirgū”) otrā mobilitāte Portugāles pilsētā Povoa de Varzim.

23.04.2022

Tradicionāli pēc ilgāka pārtraukuma klātienē šogad no 20.līdz 23.aprīlim Ķīpsalā norisinājās Nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2022. No mūsu skolas konkursā nominācijā Restorānu serviss piedalījās viesmīļu grupas Vsm3 1.kursa audzēkne Anna Lurina.

PALDIES ANNAI PAR DROSMI, UZŅĒMĪBU, ČAKLUMU, BET SKOLOTĀJAM OĻEGAM - PAR IEGULDĪTO DARBU AUDZĒKNES SAGATAVOŠANĀ KONKURSAM!

28.03.2022

Š.g. 28.martā aizsākās projekts ar nosaukumu “Building my future”, kurš orientēts uz bērniem ar īpašām vajadzībām. Šajā projektā iesaistījās vairāki mūsu skolas un Lietuvas profesionālās skolas audzēkņi un skolotāji. Pirmā projekta dalībnieku tikšanās notika Viļņā. Programma ir ļoti piesātināta: iepazīšanās ar skolas darbību un mācību procesa organizācijas specifiku darbā ar bērniem ar īpašām vajadzībām, praktiskās nodarbības ēdienu gatavošanā, to starpā meistarklases suši gatavošanā, kā arī mācījās gatavot “kibinai” (sulīgi un garšīgi pīrāgi ar sasmalcinātu jēru vai liellopa gaļu) un pēc tam nodegustēja savu un kolēģu paveikto.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>