Sirsnīgi sveicieni Skolotāju dienā!
06/10/2011

Jums mūžs ir līdzīgs krāšņam gobelēnam,
Kur staro viss, ko liktenim tīk dot,
Jo dzīves pamatos ir darbs un mīlestība,
Sirdsgudrība, kas viedā labestībā
Nest arī citiem gara gaismu prot.
/K.Apškrūma/

„Jūsu rokās ir nākamo paaudžu zināšanu atslēgas, bet katra paša rokās ir prasme tās lietot savas nākotnes labā. Laba un konkurētspējīga izglītība paver durvis uz veiksmīgu karjeru, tā ir cilvēka pašapziņas un arī labklājības garants. Izglītība ir tas stingrais pamats, uz kura balstāma un būvējama arī Latvijas nākotne. Paldies jums par to dzīves laiku, ko nesavtīgi esat veltījuši izglītošanas darbam paaudžu paaudzēs!" teica Valsts prezidents Andris Bērziņš Skolotāju dienas priekšvakarā.
Prezidents novēlēja skolotājiem ikdienas darbā rast gandarījumu un prieku par laiku, ko viņi velta saviem audzēkņiem un līdzcilvēkiem, mudināja skolotājus nenogurstoši izglītoties arī pašiem, lai viņi savas zināšanas varētu sniegt mūsu valsts nākotnei – jauniešiem!
Būt par skolotāju ir kas īpašs un mazliet neparasts. Skolotājs ir tas, kurš virza, rosina, mudina un atklāj audzēkņiem ne vien jaunas zināšanas un prasmes mācību priekšmetā, bet arī dzīves patiesības un gudrības.
Sirsnīgi sveicam mūsu gudros, jautros, interesantos, saprotošos, asprātīgos, atraktīvos, izpalīdzīgos un labestīgos skolotājus! Vēlam nebeidzamu izturību, dzirkstošu prieku un gandarījumu par visiem tiem labajiem cilvēkiem un sava amata speciālistiem, kurus esat izaudzinājuši!