21.11.2011

Dievs ir atdevis mums.
                   /L. Vāczemnieks/

11.11.2011

Šā gada 10.novembrī Daugavpils Tirdzniecības skolā tika organizēta Lāčplēša dienas viktorīna, kurā piedalījās visu grupu komandas. Komandām bija jābūt kompetentām dažādos jautājumos par Latviju (tās likumdošanu, ģeogrāfiju, valsts simboliem, apbalvojumiem, svētkiem un svinamajām dienām, populāriem cilvēkiem, nacionālajiem ēdieniem), ES dalībvalstīm un to nacionālo simboliku. Bija arī radoša satura uzdevumi, kur jāliek lietā izdoma, mākslinieciskās un dzejoļu rakstīšanas prasmes.

11.11.2011

Tuvojoties valsts svētkiem, mēs apzināmies un pārdomājam to labo, kas ir katrā no mums un mūsu zemē. Cilvēku labie vārdi un darbi dod spēcīgu pozitīvo enerģiju. Svētku rotājumu veidošana skolā rada svinīgumu, rosina izjūtas un  audzina cieņu pret tautas vēsturi.

07.11.2011

03.11.2011

Tev par pilsoni, pasaule, nederu,
kaut man kabatā pases un kartes,
jo es zinu, ka jābūt man Latvijā
augustā, decembrī, martā.
                             /Māra Zālīte/

Latvijas Republikas dzimšanas dienai veltītie pasākumi

1. Fotokonkurss – izstāde Mana Latvija
2. Svētku kompozīciju veidošana mācību kabinetos
3. Lāčplēša dienas viktorīna
4. Latvijas Republikas  proklamēšanas dienai veltīts svinīgs pasākums

01.11.2011

Pateicoties biedrības Siera klubs atbalstam (personīgi Valdes priekšsēdētājai Vandai Davidanovai), Daugavpils Tirdzniecības skolas audzēkņiem un skolotājiem  š.g. 26.oktobrī bija iespēja piedalīties Meistara dienā, kuru vadīja restorāna DESIDERATA šefpavārs Māris Astičs ar savu palīgu virspavāru Nikolaju.

30.10.2011

Šā gada rudens sezonā AMI sporta klubs organizēja 22.sporta spēļu sacensības vairākos sporta veidos. Daugavpils Tirdzniecības skolas audzēkņi aktīvi piedalījās sacensībās četros sporta veidos: vieglatlētikā jaunietēm un jauniešiem; krosā jaunietēm; šautriņu mešanā mērķī jaunietēm; galda tenisā jaunietēm.

25.10.2011

Šā gada 6.oktobrī pēc atkārtotas iepirkuma procedūras tika noslēgts līgums ar konkursā uzvarējušo firmu SIA Borg par skolas siltināšanu projekta "Daugavpils Tirdzniecības skolas ēkas energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi" Nr.KPFI-5/54 ietvaros. 19.oktobrī tika uzsākti darbi, kurus paredzēts veikt līdz 2012.gada vasarai.

13.10.2011

Daugavpils Tirdzniecības skolas skolotājiem bija iespēja kārtējo reizi pārliecināties, - lai redzētu skaistas vietas, nemaz nav tālu jābrauc.

12.10.2011

Mazs kociņš pāraug savu dēstītāju

Un vētra – vēsmu, savu vēstītāju…

Kam pāri pāraugt tev?

Sev.

/I.Lasmanis/

Jauki, ja diena sākas tieši tā.... Ar nedalītu uzmanību, ar negaidītiem pārsteigumiem, ar sirsnīgiem priekšnesumiem, ar tasi aromātiskas kafijas un mūsu atraktīvo, oriģinālo, radošo audzēkņu klātbūtni! Paldies visiem audzēkņiem un skolas Audzēkņu padomei par sagādātajiem svētkiem, izdomu, sirds siltumu un rūpēm.

<< < ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... > >>