Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

Skolas audzēkņi attālināti apciemoja brīņišķīgo Turciju!
18/01/2021

Marija Jakimeca, grupa V12: turku jaunieši ir ļoti atvērti un draudzīgi. Angļu valodas zināšanas ļoti augstā līmenī! Mēs turpināsim komunikāciju Instagramā. Ieguvu tikai pozitīvus iespaidus!
Jūlija Trizna, grupa P39: Man ļoti patika piedalīties projektā “Talantīgie uzņēmēji darba tirgū”. Tā ir interesanta un svarīga pieredze manā dzīvē. Mēs iepazināmies ar jauniem, talantīgiem un ļoti draudzīgiem cilvēkiem, ar dažiem no viņiem mēs turpinājām sazināties. Mēs daudz uzzinājām par viņu valsti, tradīcijām un uzlabojām savas angļu valodas zināšanas. Man ir ļoti labas atsauksmes par šo projektu.

Artjoms Opekunovs, pavāru grupas P39 audzēknis atzīmē sekojošo: “Manuprāt, šīs tikšanās ar audzēkņiem no citām valstīm ir ļoti interesantas un informatīvas, jo mēs ne tikai iepazīstam jaunus cilvēkus, bet arī uzzinām daudz jauna par valsti, kurā viņi dzīvo. Visi projekta ārvalstu dalībnieki ir ļoti draudzīgi, un, tāpat kā mēs, ir ieinteresēti uzzināt kaut ko jaunu. Es domāju, ka šī ir ļoti noderīga pieredze ne tikai angļu valodas praktizēšanai, bet arī sociālo prasmju uzlabošanai un redzesloka paplašināšanai.

Sirsnīgs paldies mūsu atsaucīgajiem audzēkņiem par aktīvu sadarbību!

Virtuālais ceļojums uz Portugāli (video)

Projekta numurs: Nr. 2020-1-IT02-KA229-079256_5

Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
Konditors
Ārpus formālā izglītība (uzzināt vairāk)
Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)