Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

Projekta “GaTIS-Innovative Solutions in Tourism and Gastronomy” dalībnieku tikšanās
14/12/2018

Šajā tikšanās piedalījās ap 20 dalībnieku (9 pasniedzēji un 3 uzņēmēji), kā arī projekta partneri. Tika apspriestas projekta īstenošanas iespējas, izmantojot novatoriskus paņēmienus un pieejas tūrisma un gastronomijas sfērā. Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas direktors Jurijs Kuklis uzstājās ar prezentāciju par mūsu skolu, skolas vēsturi, attīstību, mūsdienu mācību programmām. Citu valstu pārstāvji stāstīja par savu pieredzi un esošo situāciju profesionāli tehniskajā izglītībā.
No š.g. 21. līdz 25. janvārim Valensijā notiks mācību kursi. Spāņu pārstāvis izskaidroja šo kursu programmas teorētiskās un praktiskās daļas būtību. Diskusijas gaitā, kurā aktīvi piedalījās visi projekta partneri, tika apspriesti šā pasākuma organizatoriskie jautājumi.

Projekta mājas lapa – http://perfect-project.eu/en/erasmus-projects/gatis/

Aktivitāte saņēmusi finansējumu Eiropas Savienības Erasmus+ programmas 2.pamatdarbības profesionālās izglītības sektora ietvaros.

Par publikācijas saturu ir atbildīgs tikai un vienīgi izdevējs un tā neatspoguļo Eiropas Komisijas vai Aģentūras viedokli, un tās nav nekādā veidā par to atbildīgas.

Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
 
Tūrisma pakalpojumu konsultants
(uzzināt vairāk)
Konditors
Ārpus formālā izglītība (uzzināt vairāk)
Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)