Auksti vēji norimuši,
Mākonīši izgaisuši.
Veras plaša debestiņa,
Atnāk gaiša Lieldieniņa!

Izsenis, dzīvodams saskaņā ar dabu un pats būdams dabas sastāvdaļa, cilvēks bija saistīts ar dabā un dvēselē notiekošajiem procesiem, sevišķi ar sauli, kas nosaka gadalaiku maiņas un gadskārtu ieražas, ieražu ciklu. Šai ciklā ir dienas ar īpašu nozīmi. Pie šādām dienām pieder arī Lieldienas. Tās iezīmē pavasara punktu, kad turpmākajā Zemes tecējumā ap Sauli dienas gaisma turpina pieaugt, bet nakts tumsa samazināties.

08.04.2017

Š.g. 7.un 8.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji aicināja vispārizglītojošo skolu skolēnus, viņu vecākus, skolotājus, savus absolventus un sadarbības partnerus uz Atvērto durvju dienu pasākumiem.

07.04.2017

Š.g. 7.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pedagogi piedalījās starptautiskā seminārā "Mācību kvalitātes pilnveide profesionālās izglītības iestādēs starptautiskās sadarbības kontekstā" projekta "International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools", Nr. 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros. Seminārs notika Lietuvā, Viļņas tehnoloģijas, uzņēmējdarbības un lauksaimniecības skolā.

05.04.2017

2017.gada 6.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika tikšanās ar darba devēju pārstāvjiem: Jaunsventes muižas valdes locekli Elvīru Korņevu un LOTT valdes loceklli Anatoliju Dančonoku.
Darba devēji tika informēti par paveikto projekta “International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools”; projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros, par MOODLE izmantošanas priekšrocībām un audzēkņu iesaistīšanos projektā izveidoto mācību kursu aprobēšanā.

30.03.2017

Š.g. 30.martā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pedagogi tikās ar RTRIT mācību vietas Preiļos pedagogiem ideju apmaiņai par MOODLE platformas izmantošanu stratēģiskās partnerības projekta: International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools, projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros. Tika diskutēts par platformas mobilo versiju un iespēju to izmantot planšetdatoros un telefonos.

27.03.2017

Š.g. 27.martā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pedagogi tikās ar Daugavpils Medicīnas koledžas pārstāvjiem. Notika pārrunas par MOODLE platformas izmantošanu stratēģiskās partnerības projekta: International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools, projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros.

24.03.2017

Š.g. 24.martā Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola organizēja starptautisku semināru “Mācību kvalitātes pilnveide profesionālās izglītības iestādēs starptautiskās sadarbības kontekstā” projekta "International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools", Nr. 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros. Seminārs notika Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa”.

17.03.2017

2017.gada 20.martā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika tikšanās ar darba devēju pārstāvjiem: SIA LADY L valdes locekli Ludmilu Leitāni; SIA Tera Art restorāna Art Hub valdes priekšsēdētāju Ivetu Lobanovsku un valdes priekšsēdētājas v.i. Liānu Rateli.

15.03.2017

Š.g. 15.martā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika metodisko komisiju sanāksme, kur izvērtās diskusija par sekojošiem jautājumiem:
1. MOODLE izmantošanas varianti profesionālajā izglītībā
2. Sadarbības un komunikāciju vides veidošana e-mācību sistēmā Moodle
3. Materiālu izviešana MOODLE platforma

07.03.2017

Š.g. 7.martā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika pedagogu sanāksme, kur tika apspriesti sekojoši jautājumi:
1.    Starptautiskā semināra organizēšana un norises īstenošana š.g. 24.martā;
2.    Erasmus+ projekta “International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools” sadarbības partneru sasniegtie rezultāti un to izplatīšanas veidi;
3.    MOODLE platformas izmantošanas iespējas – labās prakses piemēri.

<< < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > >>