Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde

Noderīgas saites

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Notikumi

25.01.2017

Š.g. 24. un 25.janvārī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika divas meistarklases: pavāru grupu audzēkņiem – medījumu, jēra, liellopa gaļas ēdienu pagatavošanas un pasniegšanas noslēpumi un noformēšana, un restorānu un viesnīcu pakalpojumu specialitāšu audzēkņiem – Kafijas pagatavošanas un pasniegšanas māksla; Bezalkoholisko kokteiļu mūsdienīga pagatavošana un pasniegšana. Meistarklases tika organizētas "Eiropas Savienības fondu darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 7.2.1.specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt nodarbinātībā, izglītībā vai apmācībās neiesaistītu jauniešu nodarbinātību un izglītības ieguvi Jauniešu garantijas ietvaros" pasākuma "Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros" projektā "Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros". Meistarklases nodrošināja SIA “Restorānu servisa skola”, vadīja nozares profesionāļi: Māris Astičs; Tomass Godiņš; Inguss Reizenbergs un Jānis Viļumovs.

28.12.2016

Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji veselu mēnesi - no 2016.gada 3.decembra līdz 2017.gada 6.janvārim - čakli strādāja Mazo brīnumu darbnīcā Vienības laukumā, sagādājot patīkamus pārsteigumus visiem apmeklētājiem. Mazie brīnumi, kurus izdevās parādīt, uzbūra gaišu prieku, padarot svētkus vēl daudzveidīgākus un krāšņākus!
 

Paldies mūsu audzēkņiem un skolotājiem par idejām un ieguldīto darbu, bet apmeklētājiem – par atsaucību un aktivitāti!

26.12.2016

Nemanot aizritējis mācību gada 1.semestris. Uz sliekšņa jau Ziemassvētki, un nāk arī Jaunais gads. Ziemassvētku noskaņai piemīt brīnumaina spēja. Tā iedvesmo, uzmundrina, iedrošina, akcentē dzīves nepārtraukto tālākvirzību, rosina tiekties pēc labā sevī, savos tuvākajos cilvēkos, un visā dzīvē.
1.semestra noslēguma svinīgajā pasākumā novērtējām un rezumējām padarīto, un ir skaisti, ka labo darbu un sasniegumu bija tik daudz!

25.12.2016

Tuvojoties Ziemassvētkiem un Jaunā gada sagaidīšanas brīdim, arvien vairāk veikalu skatlogu, kafejnīcu fasāžu u.c. celtņu sāk mirdzēt Ziemassvētku rotājumos. Tiek izgreznoti pat parku koki un gaismas stabi, radot patiesu svētku noskaņu, kuru tik  ļoti bail pazaudēt. Skatoties tajā visā, rodas vēlme izrotāt arī savu māju, lai ne uz brīdi nezaudētu pacilājošo svētku gaidīšanas sajūtu.
Svētki var tikt godam sagaidīti tikai tīrā un kārtīgā mājā. Tāpēc māja tiek sakopta, izrotāta, vēdināta un izkvēpināta ar kadiķa zaru, vīraku vai smaržkociņu eļļu. Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji arī gatavojas svētkiem, tāpēc ir izrotāti mācību kabineti, skolas foajē.

14.12.2016

Rau, svētku eglīte tik koši,
Tik mīlīgi, tik gaiši spīd,
Un debešķīgais prieks un spožums
Ikvienā sirdī lejup slīd.

/E.Veidenbaums/
 

Tuvojoties Ziemassvētku laikam, Daugavpils Tirdzniecības profesionālas vidusskolas audzēkņi un skolotāji darināja svētku eglītes, kuras var aplūkot izstādē 3.stāva foajē. Tām izmantoti visdažādākie materiāli: piparkūku mīkla, vilnas dzija, krāsainas spalvas, sezals, lietutiņš, makaroni, dabas materiāli, lentas u.c.

12.12.2016

Lielākā daļa skolas pedagogu ir Latvijas Sarkanā krusta Daugavpils pilsētas komitejas biedri, un katru gadu atsaucas un aktīvi piedalās Ziemassvētku labdarības akcijās. Šogad akcijā “Atver savu sirdi labiem darbiem” vēlējāmies iepriecināt un atbalstīt 1.speciālās pamatskolas audzēkņus, bērnus ar īpašām vajadzībām.

02.12.2016

Š.g. 2.decembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas skolotāji stratēģiskās partnerības projekta "International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools"; projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros viesojās Polijas pilsētā Lomžā - Ekonomikas un vispārējās izglītības kompleksa skolā Nr.6.

01.12.2016

Decembra sākumā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notiek sporta sacensības Jautrie starti! Tajās piedalās visu grupu komandas. Tiesnešu lomās arī šoreiz iejutās skolas Audzēkņu padomes locekļi. Sacensības prasīja ne tik daudz sportisko sagatavotību, cik izveicību, komandu saliedētību, arī zināšanas.

25.11.2016

Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pavāru grupas P31 audzēkņi: Marina Puriņa, Irina Žukovska, Ilona Siļava, Artūrs Viktorovs, Jūlija Matvijenko nolēma brīvprātīgi apmeklēt dzīvnieku patversmi Piekrastes ielā 2.

23.11.2016

Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola sadarbībā ar Latvijas Sarkanā krusta Daugavpils pilsētas komiteju organizēja izzinošu semināru sociālās mājas iedzīvotāju pārstāvjiem, lai parādītu, kā racionālāk izmantot maltītes nodrošināšanai paredzēto pārtikas preču komplektu. Tikšanās notika skolas ēdienu gatavošanas laboratorijā š.g. 23.novembrī.

<< < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > >>
Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
 
 
Pavāra palīgs (uzzināt vairāk)
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Konditors
Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs
Pārdevējs (uzzināt vairāk)

 

Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)