10.06.2017

Šogad mūsu pilsēta svinēja savu 742.dzimšanas dienu! Pilsētas svētki noritēja ar devīzi „Daugavpils ir mana pils”. Svētku laikā pilsētas iedzīvotājus un viesus priecēja plaša pasākumu programma: veselu nedēļu dažādās pilsētas vietās tika rīkoti kultūras, sporta un atpūtas pasākumi, kā arī tirgi un aktivitātes bērniem. Jūnija sākumā pilsēta kļuva par satikšanās vietu vairākiem tūkstošiem cilvēku no visas Latvijas un ārvalstīm.
Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji piedalījās svētku gājienā un Izglītības pilsētiņā Rīgas ielā.

09.06.2017

Š.g. 9.jūnijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pedagogi apmeklēja noslēguma konferenci KA2 ERASMUS + projekta "Starptautiskā partnerība mācīšanas kvalitātes uzlabošanai profesionālās skolās" ietvaros, kura notika Lomžā, Polijā.

01.06.2017

2017.gada 1.jūnijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika tikšanās ar darba devēju pārstāvi -  SIA "Aircom Plus" salona vadītāju Jūliju Gavrilovu.
J.Gavrilova tiks informēta par paveikto projekta “International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools”; projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros, par MOODLE izmantošanas priekšrocībām un audzēkņu iesaistīšanos projektā izveidoto mācību kursu aprobēšanā.

22.05.2017

2017.gada 22.maijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika tikšanās ar darba devēju pārstāvi - Park Hotel Latgola viesnīcas vadītāju Rutu Priedi.
R.Priede tika informēta par paveikto projekta “International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools”; projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros, par MOODLE platformas izmantošanas efektivitāti un audzēkņu iesaistīšanos projektā izveidoto mācību kursu aprobēšanā.

13.05.2017

Š.g. 13.maijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas restorānu pakalpojumu speciālistu grupas R12 audzēkņi kopā ar pedagogiem A.Kļimovu, V.Garkuli un A.Samohvalovu apmeklēja Latvijas skaistāko pilsētu Siguldu. Brauciena mērķis - skolas tēla popularizēšana un pateicība audzēkņiem par aktīvu iesaisti MOODLE vidē izstrādāto kursu aprobācijā Erasmus+ stratēģiskās partnerības projektā: "International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools", projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372.

12.05.2017

Mātes diena ir sievietes, dzīvības turpinātājas, paaudžu veidotājas, uzturētājas un pavarda siltuma glabātājas sumināšanas diena. Mātes dienā atcerēsimies piederību savai dzimtai un savu ģimeni. Lai šie svētki ir ne vien cildinājums māmiņai, bet arī stiprinājums ģimenei.

Tikai to mazumu vēlos,
Tev mīļi pieglausties.
No acīm asaru noraust
Un klusi pateikt – paldies!
/R.Urtāne/

Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pedagogu un audzēkņu vārdā – vismīļākie sveicieni un vissirsnīgākie apskāvieni šajos skaistajos svētkos!

11.05.2017

Aizritējis tradicionālais Latgales profesionālās izglītības iestāžu radošais pasākums Radi, rādi, raidi – 2017. Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola tajā piedalījās ar radošajām darbnīcām.

Paldies visiem audzēkņiem un skolotājiem, kuri ieguldīja savu darbu, izdomu un sirdsdegsmi, lai pasākums izdotos vizuāli pievilcīgs un interesants!

04.05.2017

Pirms 27 gadiem - 1990.gada 4.maijā tika pieņemta deklarācija par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu. 4.maijs ir svētki, kuri apliecina Latvijas tautas ilgo ceļu uz brīvību. Atceroties zīmīgo notikumu, ikviens iedzīvotājs Latvijā un visā plašajā pasaulē tiek aicināts svinēt Baltā galdauta svētkus.
Baltā galdauta svētki ir viens no veidiem, kā pievērst uzmanību vēsturei un ļaut cilvēkiem justies piederīgiem tiem notikumiem, kas noritēja neatkarības atjaunošanas laikā. Šie  svētki dod iespēju atcerēties un izzināt tā laika norises, it īpaši jaunajai paaudzei. Šādas aktivitātes, kas vērstas uz Latvijas stāsta stāstīšanu un piederības sajūtas veidošanu caur līdzdalību, labi ietekmē sabiedrības attieksmes maiņu. Baltā galdauta svētku patronese ir portāla "Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.

21.04.2017

Šajā gadā Daugavpils pilsētas pašvaldībā Lielā talka bija ieplānota 22.aprīlī. Ņemot vērā to, ka vides sakopšanas akcijas laika gaitā ir kļuvušas par patīkamu tradīciju, arī  šogad izskanēja aicinājums būt aktīviem un piedalīties pašvaldības teritorijas sakopšanā, lai padarītu Daugavpili tīrāku un estētiski pievilcīgāku. Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas kolektīvs un audzēkņi talkoja 21.aprīlī, uzkopjot sporta trases teritoriju Stropu mežā. Paldies restorānu pakalpojumu speciālistu grupai R12; viesnīcu pakalpojumu speciālistu grupai V8; konditoru grupām K7 un K8; pavāru grupām P25 un P29; skolotājiem un darbiniekiem par ieguldīto darbu! Tikai kopīgiem spēkiem mēs varam Latviju padarīt tīrāku un sakoptāku!

Auksti vēji norimuši,
Mākonīši izgaisuši.
Veras plaša debestiņa,
Atnāk gaiša Lieldieniņa!

Izsenis, dzīvodams saskaņā ar dabu un pats būdams dabas sastāvdaļa, cilvēks bija saistīts ar dabā un dvēselē notiekošajiem procesiem, sevišķi ar sauli, kas nosaka gadalaiku maiņas un gadskārtu ieražas, ieražu ciklu. Šai ciklā ir dienas ar īpašu nozīmi. Pie šādām dienām pieder arī Lieldienas. Tās iezīmē pavasara punktu, kad turpmākajā Zemes tecējumā ap Sauli dienas gaisma turpina pieaugt, bet nakts tumsa samazināties.

<< < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > >>