Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Notikumi

Sācies jaunais 2017./2018. mācību gads!
01/09/2017

Šogad Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā mācības uzsāka 9 jaunas grupas: 3 grupas – valsts budžeta ietvaros; savukārt 6 grupas - "Eiropas Savienības fondu darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 7.2.1.specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt nodarbinātībā, izglītībā vai apmācībās neiesaistītu jauniešu nodarbinātību un izglītības ieguvi Jauniešu garantijas ietvaros" pasākuma "Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros" projekta "Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros", vienošanās Nr. 7.2.1.2./15/I/001.
Mēs dzīvojam laikā, kad pasaule kļūst aizvien pieejamāka un iespēju – aizvien vairāk. Mūsdienās valsts vislielākā bagātība ir cilvēki un to talanti. Pateicoties zinātkārei, radošumam un vēlmei sevi pilnveidot, izdodas sasniegt aizvien augstākus mērķus.

Zināšanas, prasmes un talanti ir atslēga uz panākumiem un labklājību gan katram individuāli, gan valstij kopumā. Darbs, ko šodien ieguldām zināšanu iegūšanā un savu talantu pilnveidošanā, nākotnē atmaksāsies simtkārtīgi.

Jaunajā mācību gadā novēlām pedagogiem būt prasīgiem un tolerantiem pret saviem audzēkņiem, savukārt audzēkņiem - būt zinātkāriem, radošiem un ieinteresētiem, ticēt, ka šķietami neiespējamais ir iespējams, apzināties, ka viss, ko dara, ir pašu labā! Lai ikkatrā ģimenē ar vislielāko interesi un neizsīkstošu pacietību seko jauniešu skolas gaitām, sniedzot sapratni un mīlestību! Lai ģimenes atbalsts ir drošas mājas un patvērums grūtajos brīžos!

Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
 
 
Pavāra palīgs (uzzināt vairāk)
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
 
Tūrisma pakalpojumu konsultants
(uzzināt vairāk)
Konditors
Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs
Pārdevējs (uzzināt vairāk)

 

Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)