Atvērto durvju dienas – 2018!
13/04/2018

Viesi varēja iepazīties ar mācību kabinetiem, noskatīties skolas prezentāciju, uzdot jautājumus mūsu audzēkņiem, aplūkot krāšņas kulinārijas, konditorejas izstrādājumu, tematisko galdu, kārtaino kokteiļu, dāvanu dekoratīvo iepakojumu izstādes, bet, galvenais - izmēģināt apkalpojošās sfēras profesijas! Konditori mācīja rotāt smilšu mīklas groziņus ar olbaltumu masas krēmu un apzīmēt piparkūku mīklas ziediņus ar olbaltumu glazūru, pavāri demonstrēja augļu un šokolādes deserta pagatavošanu un noformēšanu. Restorānu pakalpojumu speciālisti viesiem izklāstīja viesmīlības pamatus, mācīja locīt auduma salvetes, aicināja pagatavot un nogaršot bezalkoholiskos kokteiļus, savukārt tūristu grupas pavadoņi un viesnīcu pakalpojumu speciālisti atraktīvi stāstīja par minēto profesiju priekšrocībām, darbiniekiem nepieciešamajām rakstura īpašībām, darba un karjeras izaugsmes iespējām. Mazumtirdzniecības veikala pārdevēji rādīja, kā ar dažādiem paņēmieniem pagatavot un izrotāt dāvanu aploksnītes.Viesus sagaidīja, reģistrēja un viesmīlības atmosfēru radīja skolas Audzēkņu padomes locekļi.

Sirsnīga pateicība visiem audzēkņiem, skolotājiem un skolas darbiniekiem par radošumu, atsaucību un aktivitāti Atvērto durvju dienu pasākumu organizēšanā!

Vairāk bildes fotogalerijā