Konkurss – karjeras un veselības maratons “LAI BŪTU SKAIDRS”
06/04/2018

Pavisam bija izveidotas 13 stacijas, kuras pārstāvēja Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola; DU Daugavpils Medicīnas koledža; Daugavpils Universitāte; Daugavpils pašvaldības policijas nodaļa profilaktiskajā darbā ar jaunatni; Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa kārtības policija; Daugavpils IP karjeras konsultants; u.c. Skolēniem bija jāveic dažādi uzdevumi saistībā ar veselības un karjeras izglītības jautājumiem.
Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā stacijā “Uztura filosofija” audzēkņi piedāvāja skolēniem no dotajiem produktiem izveidot uztura piramīdu, bet stacijā “Garšas ekspertīze” jaunieši trenējās mini uzkodu veidošanā un dažādu garšu atpazīšanā. Protams, visi uzdevumi tika vērtēti ar noteiktu punktu skaitu. Visvairāk skolēniem patika stacija “Enerģijas lādiņš”, kur viņi varēja baudīt garšīgus konditorejas izstrādājumus un tasi uzmundrinošas tējas.
Konkursā – maratonā pirmo vietu ieguva Daugavpils 16.vidusskolas komanda; otro vietu: Daugavpils 10.vidusskolas un Daugavpils Saskaņas pamatskolas 8. b klases komandas, bet trešo vietu dalīja: Daugavpils Saskaņas pamatskolas 8.a klases; Daugavpils 12.vidusskolas un Daugavpils 3.vidusskolas komandas. Sirsnīgi sveicam uzvarētājus!

Lai jaunieši patiesi rūpējas par savu veselību un mērķtiecīgi izvēlas savu karjeras ceļu!

Vairāk bildes fotogalerijā