„Meistarklašu – darbnīcu „Ar profesijas cepuri galvā” īstenošana vispārizglītojošo skolu skolēniem – konditora profesijas darbnīca
21/04/2018

Vispirms skolēni noskatījās īsu prezentāciju par konditora specialitāti, viņam nepieciešamajām rakstura īpašībām, prasmēm, darba apstākļiem, darba un karjeras izaugsmes iespējām nākotnē. Tad jaunieši ķērās pie darba: konditorejas izstrādājumu gatavošanas laboratorijā skolotājas Ritas un konditoru grupu audzēkņu Kristīnes un Tatjanas vadībā tika darināti smilšu mīklas izstrādājumi: cepumi un kūciņas, kuras rotāja ar olbaltumu masas krēmu. Visi skolēni bija aktīvi un čakli strādāja. Protams, ka pasākuma beigās viss pagatavotais tika arī degustēts. Kas gan var būt garšīgāks par izstrādājumu, kas veidots pašu rokām, ar aizrautību un prieku?