11.05.2017

Aizritējis tradicionālais Latgales profesionālās izglītības iestāžu radošais pasākums Radi, rādi, raidi – 2017. Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola tajā piedalījās ar radošajām darbnīcām.

Paldies visiem audzēkņiem un skolotājiem, kuri ieguldīja savu darbu, izdomu un sirdsdegsmi, lai pasākums izdotos vizuāli pievilcīgs un interesants!

04.05.2017

Pirms 27 gadiem - 1990.gada 4.maijā tika pieņemta deklarācija par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu. 4.maijs ir svētki, kuri apliecina Latvijas tautas ilgo ceļu uz brīvību. Atceroties zīmīgo notikumu, ikviens iedzīvotājs Latvijā un visā plašajā pasaulē tiek aicināts svinēt Baltā galdauta svētkus.
Baltā galdauta svētki ir viens no veidiem, kā pievērst uzmanību vēsturei un ļaut cilvēkiem justies piederīgiem tiem notikumiem, kas noritēja neatkarības atjaunošanas laikā. Šie  svētki dod iespēju atcerēties un izzināt tā laika norises, it īpaši jaunajai paaudzei. Šādas aktivitātes, kas vērstas uz Latvijas stāsta stāstīšanu un piederības sajūtas veidošanu caur līdzdalību, labi ietekmē sabiedrības attieksmes maiņu. Baltā galdauta svētku patronese ir portāla "Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.

21.04.2017

Šajā gadā Daugavpils pilsētas pašvaldībā Lielā talka bija ieplānota 22.aprīlī. Ņemot vērā to, ka vides sakopšanas akcijas laika gaitā ir kļuvušas par patīkamu tradīciju, arī  šogad izskanēja aicinājums būt aktīviem un piedalīties pašvaldības teritorijas sakopšanā, lai padarītu Daugavpili tīrāku un estētiski pievilcīgāku. Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas kolektīvs un audzēkņi talkoja 21.aprīlī, uzkopjot sporta trases teritoriju Stropu mežā. Paldies restorānu pakalpojumu speciālistu grupai R12; viesnīcu pakalpojumu speciālistu grupai V8; konditoru grupām K7 un K8; pavāru grupām P25 un P29; skolotājiem un darbiniekiem par ieguldīto darbu! Tikai kopīgiem spēkiem mēs varam Latviju padarīt tīrāku un sakoptāku!

Auksti vēji norimuši,
Mākonīši izgaisuši.
Veras plaša debestiņa,
Atnāk gaiša Lieldieniņa!

Izsenis, dzīvodams saskaņā ar dabu un pats būdams dabas sastāvdaļa, cilvēks bija saistīts ar dabā un dvēselē notiekošajiem procesiem, sevišķi ar sauli, kas nosaka gadalaiku maiņas un gadskārtu ieražas, ieražu ciklu. Šai ciklā ir dienas ar īpašu nozīmi. Pie šādām dienām pieder arī Lieldienas. Tās iezīmē pavasara punktu, kad turpmākajā Zemes tecējumā ap Sauli dienas gaisma turpina pieaugt, bet nakts tumsa samazināties.

08.04.2017

Š.g. 7.un 8.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji aicināja vispārizglītojošo skolu skolēnus, viņu vecākus, skolotājus, savus absolventus un sadarbības partnerus uz Atvērto durvju dienu pasākumiem.

07.04.2017

Š.g. 7.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pedagogi piedalījās starptautiskā seminārā "Mācību kvalitātes pilnveide profesionālās izglītības iestādēs starptautiskās sadarbības kontekstā" projekta "International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools", Nr. 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros. Seminārs notika Lietuvā, Viļņas tehnoloģijas, uzņēmējdarbības un lauksaimniecības skolā.

05.04.2017

2017.gada 6.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika tikšanās ar darba devēju pārstāvjiem: Jaunsventes muižas valdes locekli Elvīru Korņevu un LOTT valdes loceklli Anatoliju Dančonoku.
Darba devēji tika informēti par paveikto projekta “International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools”; projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros, par MOODLE izmantošanas priekšrocībām un audzēkņu iesaistīšanos projektā izveidoto mācību kursu aprobēšanā.

30.03.2017

Š.g. 30.martā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pedagogi tikās ar RTRIT mācību vietas Preiļos pedagogiem ideju apmaiņai par MOODLE platformas izmantošanu stratēģiskās partnerības projekta: International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools, projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros. Tika diskutēts par platformas mobilo versiju un iespēju to izmantot planšetdatoros un telefonos.

27.03.2017

Š.g. 27.martā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pedagogi tikās ar Daugavpils Medicīnas koledžas pārstāvjiem. Notika pārrunas par MOODLE platformas izmantošanu stratēģiskās partnerības projekta: International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools, projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros.

24.03.2017

Š.g. 24.martā Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola organizēja starptautisku semināru “Mācību kvalitātes pilnveide profesionālās izglītības iestādēs starptautiskās sadarbības kontekstā” projekta "International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools", Nr. 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros. Seminārs notika Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa”.

<< < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > >>
Viesnīcu pakalpojumu speciālists
Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs (uzzināt vairāk)
Tūristu grupas pavadonis