04.08.2017

2017.gada 4. augustā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika tikšanās ar darba devēju pārstāvi - Vēsturisko  tehnoloģiju centra valdes locekli Pāvelu Kazakeviču.
Darba devējs tiks informēts par paveikto projekta “International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools”; projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros, par MOODLE platformas izmantošanas priekšrocībām un audzēkņu iesaistīšanos projektā izveidoto mācību kursu aprobēšanā.

03.07.2017

2017.gada 3.jūlijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika tikšanās ar darba devēju pārstāvi - SIA Lasis 33 valdes locekli Vilhelmīnu Užuli.
V.Užule tika informēta par paveikto projekta “International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools”; projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros, par MOODLE platformas izmantošanas priekšrocībām un audzēkņu iesaistīšanos projektā izveidoto mācību kursu aprobēšanā.

28.06.2017

Ir bērzu meiju elpa svētku zālē
Un svinīgums tāds valda neparasts,
Jo skola jāatstāj, lai dotos tālē,
Kur savu laimes taku katram rast.
(..)
Šis brīdis vienreizējs un skaists bez gala,
Ko gribas paņemt visai dzīvei līdz,
Lai veldzes būtu gana ceļam tālam,
Lai tā kā avots cauri mūžam stīdz...
/O. Gailums/

Š.g. 28.jūnijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika audzēkņu izlaidums – 164 jaunieši ir ieguvuši profesionālo kvalifikāciju un ir gatavi spert pirmos soļus pieaugušu cilvēku dzīvē. Pavāra, konditora, mazumtirdzniecības veikala pārdevēja profesijas ir radošas, interesantas, tajās ir iespēja augt, pilnveidoties un veidot savu karjeru.

10.06.2017

Šogad mūsu pilsēta svinēja savu 742.dzimšanas dienu! Pilsētas svētki noritēja ar devīzi „Daugavpils ir mana pils”. Svētku laikā pilsētas iedzīvotājus un viesus priecēja plaša pasākumu programma: veselu nedēļu dažādās pilsētas vietās tika rīkoti kultūras, sporta un atpūtas pasākumi, kā arī tirgi un aktivitātes bērniem. Jūnija sākumā pilsēta kļuva par satikšanās vietu vairākiem tūkstošiem cilvēku no visas Latvijas un ārvalstīm.
Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji piedalījās svētku gājienā un Izglītības pilsētiņā Rīgas ielā.

09.06.2017

Š.g. 9.jūnijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pedagogi apmeklēja noslēguma konferenci KA2 ERASMUS + projekta "Starptautiskā partnerība mācīšanas kvalitātes uzlabošanai profesionālās skolās" ietvaros, kura notika Lomžā, Polijā.

01.06.2017

2017.gada 1.jūnijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika tikšanās ar darba devēju pārstāvi -  SIA "Aircom Plus" salona vadītāju Jūliju Gavrilovu.
J.Gavrilova tiks informēta par paveikto projekta “International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools”; projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros, par MOODLE izmantošanas priekšrocībām un audzēkņu iesaistīšanos projektā izveidoto mācību kursu aprobēšanā.

22.05.2017

2017.gada 22.maijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika tikšanās ar darba devēju pārstāvi - Park Hotel Latgola viesnīcas vadītāju Rutu Priedi.
R.Priede tika informēta par paveikto projekta “International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools”; projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros, par MOODLE platformas izmantošanas efektivitāti un audzēkņu iesaistīšanos projektā izveidoto mācību kursu aprobēšanā.

13.05.2017

Š.g. 13.maijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas restorānu pakalpojumu speciālistu grupas R12 audzēkņi kopā ar pedagogiem A.Kļimovu, V.Garkuli un A.Samohvalovu apmeklēja Latvijas skaistāko pilsētu Siguldu. Brauciena mērķis - skolas tēla popularizēšana un pateicība audzēkņiem par aktīvu iesaisti MOODLE vidē izstrādāto kursu aprobācijā Erasmus+ stratēģiskās partnerības projektā: "International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools", projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372.

12.05.2017

Mātes diena ir sievietes, dzīvības turpinātājas, paaudžu veidotājas, uzturētājas un pavarda siltuma glabātājas sumināšanas diena. Mātes dienā atcerēsimies piederību savai dzimtai un savu ģimeni. Lai šie svētki ir ne vien cildinājums māmiņai, bet arī stiprinājums ģimenei.

Tikai to mazumu vēlos,
Tev mīļi pieglausties.
No acīm asaru noraust
Un klusi pateikt – paldies!
/R.Urtāne/

Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pedagogu un audzēkņu vārdā – vismīļākie sveicieni un vissirsnīgākie apskāvieni šajos skaistajos svētkos!

11.05.2017

Aizritējis tradicionālais Latgales profesionālās izglītības iestāžu radošais pasākums Radi, rādi, raidi – 2017. Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola tajā piedalījās ar radošajām darbnīcām.

Paldies visiem audzēkņiem un skolotājiem, kuri ieguldīja savu darbu, izdomu un sirdsdegsmi, lai pasākums izdotos vizuāli pievilcīgs un interesants!

<< < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > >>