Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde

Noderīgas saites

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Notikumi

13.11.2017

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

Latvijas dzimšanas dienu 18. novembrī ar atbilstošu noformējumu var padarīt par patriotiskiem, svinīgiem svētkiem darbavietā un mīļiem, sirsnīgiem svētkiem ģimenē.
Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi, skolotāji un skolas darbinieki par godu valsts svētkiem izrotāja telpas un bibliotēkā organizēja kompozīciju izstādi.

11.11.2017

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100 gadei”

Š.g. 11.novembrī plkst. 17.00 Daugavpilī notika Lāpu gājiens, kas pulcēja lielu dalībnieku skaitu. Arī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji piedalījās šajā saviļņojošajā pasākumā, kurš ir patriotisma un piederības sajūtu caurstrāvots.

03.11.2017

Š.g. 3.novembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola uzņēma Ilūkstes 1.vidusskolas 5.-8.klašu skolēnus, lai demonstrētu konditora radošo prasmju meistarklasi. Skolotāja Rita Sardiko un konditoru 3-gadīgās grupas K7 3.kursa audzēknes Milana un Jeļena mācīja skolēniem, kā pagatavot rauga mīklas picas, kā veidot smilšu mīklas cepumiņus un no tiem darināt kūciņas ar krēma pildījumu, kā daudzveidīgi izrotāt biskvīta ruletītes.

01.11.2017

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

Š.g. 1.novembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika profesionālās meistarības konkurss pavāra un konditora specialitātēs. Konkursa dalībnieki bija pavāru 3-gadīgās grupas P29 2.kursa audzēkņi (6 cilvēki - trīs komandas); skolotāja N.Akopova un konditoru 3-gadīgās grupas K8 2.kursa audzēkņi (5 cilvēki); skolotāja S.Beļakova.
Konkursa mērķis: sniegt iespēju konkursa dalībniekiem demonstrēt savas zināšanas, prasmes un iemaņas ēdināšanas pakalpojumu sfērā. Konkurss notika pasākumu cikla “Pretim Latvijas 100-gadei” ietvaros.

27.10.2017

Š.g. 27.oktobrī 69 jaunieši absolvēja Daugavpils Tirdzniecības profesionālo vidusskolu, iegūstot restorānu pakalpojumu, viesnīcu pakalpojumu un tūristu grupas pavadoņa specialitātes. Mācības šajās grupās notika "Eiropas Savienības fondu darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 7.2.1.specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt nodarbinātībā, izglītībā vai apmācībās neiesaistītu jauniešu nodarbinātību un izglītības ieguvi Jauniešu garantijas ietvaros" pasākuma "Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros" projekta "Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros"; vienošanās Nr. 7.2.1.2./15/I/001.

19.10.2017

Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola š.g. 17.-19.oktobrī uzņēma vispārizglītojošo skolu skolēnus, lai iepazīstinātu viņus ar apkalpojošās sfēras profesijām un karjeras izaugsmes iespējām tūrisma, restorānu, viesnīcu, sabiedriskās ēdināšanas un tirdzniecības jomās. Karjeras nedēļa ar devīzi: “Vēro – ieraugi; skaties – saskati” noritēja pēc Daugavpils pilsētas IP iniciatīvas un aptvēra plašu pasākumu loku.
Paldies par atsaucību un ieinteresētību Daugavpils 9.vidusskolas, 10.vidusskolas,12.vidusskolas, 15.vidusskolas, 16.vidusskolas, 17.vidusskolas skolēniem un skolotājiem!

05.10.2017

Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā š.g. 5.oktobrī notika pirmkursnieku ugunskristības, kas ir kļuvušas par skaistu tradīciju un notiek jau ceturto gadu. Pirmo kursu audzēkņiem bija jādemonstrē saliedētība, grupas kolektīva atsaucība, jāprezentē sevi iegūstamās profesijas pārstāvju lomās.

29.09.2017

Būt par Skolotāju nenoliedzami ir sūtība vai nolemtība, jo liktenis tik atbildīgu un grūtu darbu uztic garā stiprākajiem un dvēselēs bagātākajiem cilvēkiem, kas spējīgi būt par iedvesmas un jaunrades avotu, kas ir aicināti saglabāt sevī un jauniešos vēlmi palūkoties aiz apvāršņa maliņas.
Labs skolotājs neliek sekot sev pa pēdām un arī nestumj no mugurpuses.
Labs skolotājs iet jaunietim līdzās, ļaujot: pētīt, izgudrot, radīt, jautāt un noskaidrot.
Labs skolotājs gatavs atbalstīt nelīdzenās vietās, bet tikai tad, ja tiešām aizķeras kāja.
Labs skolotājs saka: Skaties! Domā! Mēģini!
Labi mācīt nozīmē: rūpēties un audzināt; attīstīt prātu un talantus; pārzināt savas profesijas noslēpumus; daudz lasīt; būt kompetentam; klausīties, jautāt, būt atsaucīgam; atcerēties, ka katrs audzēknis ir atšķirīgs un vienmēr rīkoties profesionāli.

28.09.2017

Daugavpils Tirdzniecības profesionālu vidusskola sadarbībā ar darba devējiem īsteno  projektu "International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools"; projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372.
Ar projekta rezultātiem iespējams iepazīties: http://ekonomik-lomza.moodle.org.pl
Projekta laikā apgūto skolas audzēkņi jau pielietoja  kvalifikācijas prakses laikā, demonstrēja kvalifikācijas eksāmenā.

13.09.2017

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

“Lai šī diena krāsainā
Aizdzen skumjas drūmās!
Paraugies, kā daba zied –
Tik daudz krāsu rudens sniedz.
Rudens elpas vieglumā
Ļaujies ieviļņoties!
Raibo lapu spārnus ņem
Un lido pāri ikdienai!

(M. Šnē)


Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji ir izveidojuši skaistu izstādi, kur katra grupa piedāvā  savu darinājumu – kompozīciju, kuru papildina dzejas rindas par neparasto gadalaiku – rudeni. Rudens ir īsts mākslinieks, tik daudz spilgtu krāsu, tikai rudenim raksturīgas noskaņas un sajūtas. Katrai kompozīcijai ir atbilstošs nosaukums.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>
Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
Restorānu pakalpojumu speciālists
Restorānu pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Viesnīcu pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Konditors
Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs
Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs (uzzināt vairāk)
Tūristu grupas pavadonis
Tūristu grupas pavadonis
(uzzināt vairāk)
Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)