Pirmo reizi profesionālās meistarības konkurss – viesnīcu pakalpojumu specialitātē
20/02/2012

Š.g. 16.februārī skolā pirmo reizi notika profesionālās meistarības konkurss viesnīcu pakalpojumu specialitātē. Konkursu organizēja viesnīcu pakalpojumu speciālistu grupas V2 audzinātāja Inese Šuļina. Grupas ietvaros tika izveidotas četras komandas, kuras sacentās savā starpā.

Konkursā bija jāveic sekojoši uzdevumi:
1. uzdevums – Prezentācija par pilsētu (prezentācijai 10 min.) – max 3 punkti
2. uzdevums – Viesnīcas numura rezervācija pa telefonu (dalībnieks pieņem rezervācijas pasūtījumu)  - max 5 punkti
3. uzdevums – Reģistrācijas process (dalībnieki reģistrē viesus un risina konfliktsituācijas) – max 6 punkti

Konkursa gaitā tika vērtēts komandas dalībnieku ārējais izskats, verbālās un neverbālās komunikācijas prasmes saskarsmē ar klientiem, prasmes izvērtēt un risināt konfliktsituācijas, dažādu dokumentu aizpildīšanas māka, prezentācijas prasmes un kvalitāte; vērtēšanu veica skolotāji: I.Antonova, G.Vodčica, I.Šuļina, I.Celitāne, A.Samohvalovs.

Iegūtie rezultāti ir sekojoši:
1.komanda:
1.uzdevums – 2 punkti
2.uzdevums – 4.07 punkti
3.uzdevums – 5.2 punkti
Kopējais punktu skaits – 11.27 (2.vieta)
2.komanda:
1.uzdevums – 1.9 punkti
2.uzdevums – 3.83 punkti
3.uzdevums – 5.1 punkts
Kopējais punktu skaits – 10.83 (3.vieta)
3.komanda:
1.uzdevums – 2.4 punkti
2.uzdevums – 4.67 punkti
3.uzdevums – 5.8 punkti
Kopējais punktu skaits – 12.87 (1.vieta)
4.komanda:
1.uzdevums – 1.6 punkti
2.uzdevums – 1.83 punkti
3.uzdevums – 4 punkti
Kopējais punktu skaits – 7.43

Paldies viesnīcu pakalpojumu speciālistu grupas V2 audzēkņiem par dalību konkursā un grupas audzinātājai Inesei Šuļinai  - par konkursa organizēšanu! Visi dalībnieki saņēma skaistas pārsteiguma dāvanas.
Audzēkņiem novēlam apzināties savas stiprās puses, tiekties pēc zināšanām, ar interesi apgūt profesionālās iemaņas un kļūt par konkurētspējīgiem sava aroda speciālistiem!