Koncerts Valentīndienas noskaņās
10/02/2012

Šā gada 9.februārī Daugavpils Tirdzniecības skolā Valentīndienas noskaņās tika organizēts svētku koncerts. Prieks par audzēkņiem, kuri ļāva izpausties saviem talantiem, kuri koncertā dziedāja, lasīja dzejoļus, dejoja, spēlēja teātri, izpildīja instrumentālas kompozīcijas un pašsacerētas dziesmas. Koncerts ieveda mūs gan liriskajā pasaulē, gan sasmīdināja, gan atspoguļoja mūsdienu mūzikas tendences, rosināja pārdomas un raisīja pozitīvas emocijas.
Audzēkņi atsaucīgi piedalījās pasākumā, īpaši aktīvas bija restorānu pakalpojumu speciālistu grupas R6 un R5, pavāru grupas P11 un P10, kas sagatavoja vairākus priekšnesumus, paldies viesnīcu pakalpojumu speciālistu grupai V2, pavāru grupām P1, P7 un P9, konditoru grupai K3 un skolas audzēkņu padomei par koncerta organizēšanu un vadīšanu.
 (vairāk bildes - fotogalerijā)