Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Notikumi

Ārvalstu delegācija 22.03.2012.
23/03/2012

Š.g. 22.martā Daugavpils Tirdzniecības skolā viesojās ārvalstu (Turcija, Lietuva, Čehija, Dānija, Spānija, Zviedrija, Francija) delegācija.  Šo sadarbību realizē Daugavpils pilsētas izglītības pārvalde Leonardo da Vinči projekta „Sadarbības uzlabošana starp profesionālās izglītības un pieaugušo izglītības iestādēm, pašvaldībām un nevalstiskajām organizācijām, lai apmierinātu darba tirgus vajadzības” ietvaros. Projekta dalībnieki ir profesionālo skolu direktori, augstskolu pasniedzēji un pašvaldību darbinieki. Projekta mērķis ir veidot jaunus kontaktus starp profesionālās izglītības iestādēm, dalīties pieredzē un apkopot labās prakses piemērus. 

Viesus mūsu skolā uzņēma audzēkņi: pavāru grupas P11 audzēkņi Anastasija Vladislavova un Maksims  Kondratovičs vadīja ekskursiju un demonstrēja prezentāciju par skolu. Ēdienu gatavošanas laboratorijā stāstu par pavāru darbu un izaugsmi  izklāstīja pavāru grupas P10 audzēknis Artjoms Kurbanovs. Viesu apkalpošanas kabinetā restorānu pakalpojumu speciālistu grupas R4 audzēkņi Olita Gaidamoviča un Andrejs Romančiks prezentēja Rīgas melno balzamu un rādīja meistarklasi kārtaino kokteiļu pagatavošanā. Viņi apkalpoja viesus arī kafijas pauzē.
Paldies mūsu audzēkņiem par atsaucību un angļu valodas skolotājai Žanetai Daleckai par profesionalitāti svešvalodas mācīšanā!
 
Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
 
 
Pavāra palīgs (uzzināt vairāk)
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
 
Tūrisma pakalpojumu konsultants
(uzzināt vairāk)
Konditors
Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs
Pārdevējs (uzzināt vairāk)

 

Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)