Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

25.08.2021

Cien. audzēkņi!

Laipni aicinām jūs uz Zinību dienas pasākumiem 2021.gada 1.septembrī!

1.kursu audzēkņi (ar vidējo izglītību)   
plkst. 10.00 skolas zālē – svinīgais pasākums   
plkst. 10.30 mācību kabinetos pa grupām – klases stundas


1.kursu audzēkņi (ar pamatizglītību)   
plkst. 11.00 skolas zālē – svinīgais pasākums   
plkst. 11.30 mācību kabinetos pa grupām – klases stundas

2., 3. un 4.kursu audzēkņi       
plkst. 9.00-11.00 mācību kabinetos pa grupām – klases stundas

06.08.2021

Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi, pedagogi un darbinieki sirsnīgi sveic mūsu skolas absolventi

ANASTASIJU KRAVČENOKU

ar sasniegumiem Tokijas Olimpiskajās spēlēs 2020 pludmales volejbolā.Pievienojies sveicēju pulkam un nāc studēt mūsu skolā!

21.07.2021

Sveicināti!
Iestāties pie mums ir ļoti vienkārši

skatīt video šeit

Vēlies kļūst par:

Vispirms Tev jāizvēlas profesija – visu nepieciešamo informāciju Tu jau droši vien esi atradis mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos.

Atver izvēlētās profesijas iesnieguma formu no saraksta "Lasīt vairāk"

Aizpildītu iesniegumu nosūti uzņemšanas komisijai uz e-pastu
dts.dv@apollo.lv

20.07.2021

Šobrīd ir aktivizējušies uzņēmumu darbinieki, kuri ir ieguvuši lielisku darba pieredzi ēdināšanas pakalpojumu jomā, bet, kuriem nav atbilstoša izglītības dokumenta. Tāda ir darba devēju prasība, lai šie cilvēki varētu savu darbu turpināt. Ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanai ir jānokārto profesionālās kvalifikācijas eksāmens.
Maijā, jūnijā trīs cilvēki ir nokārtojuši profesionālās kvalifikācijas eksāmenu, ieguvuši pavāra kvalifikāciju un profesionālās kvalifikācijas apliecības, vēl viens pretendents gatavojas kārtot eksāmenu augustā un iegūt konditora kvalifikāciju.

19.07.2021

Vasara ir ne tikai atpūtas un neko nedarīšanas laiks. Mūsu skolas audzēkņiem vasara ir brīnišķīga iespēja iegūt vērtīgu darba pieredzi praksē ārzemēs!

Projekta „Internacionalizācijas pilnveidošana, organizējot praksi Eiropas uzņēmumos ēdināšanas un viesmīlības jomās” ietvaros jau jūlija sākumā mūsu skolas audzēkņi uzsāka praksi Polijā, savukārt pašlaik sākās prakse Portugālē, kurā piedalās seši audzēkņi - no pavāru, viesmīlības pakalpojumu speciālistu un tūrisma pakalpojumu konsultantu grupas.

04.07.2021

Jūlija sākumā projekta „Internacionalizācijas pilnveidošana, organizējot praksi Eiropas uzņēmumos ēdināšanas un viesmīlības jomās” ietvaros mūsu skolas audzēkņi uzsāka praksi Polijā.

04.05.2021

Š.g.  4.maijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēknes  piedalījās Daugavpils Sporta pārvaldes rīkotājā aktivitātē "Sporto ar Latvijas simboliem".

30.04.2021

Divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē ir 1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs. Šogad aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju "Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu"

23.04.2021

Š.g. 23.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un pedagogi tradicionāli vienu dienu varēja veltīt sev, patīkamām emocijām, atpūtai un labiem darbiem svaigā gaisā. Atkal ir tapušas skaistas prezentācijas un video ar šīs dienas iespaidiem. Paldies visiem audzēkņiem un grupu audzinātājiem par veidotajiem un iesūtītajiem darbiem!

30.03.2021

Es dāvinu Tev pirmās vizbulītes,
Lai pavasari spētu sirdī jaust,
Lai visi rīti, arī miglā tītie,
Ar gaismu dvēselē un sirdī aust.

 

Pavasaris ir klāt, tuvojas arī Lieldienu svētki. Atvērsim savas sirdis pavasara gaišumam, saules siltumam, gavilējošam priekam! Gaidot svētkus, sakopsim savu māju, skolu, apkārtni, sakārtosim savas domas, vairāk ļausimies pozitīvajam un veidosim sevī gaišas, sirsnīgas emocijas!

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>
Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
Konditors
Ārpus formālā izglītība (uzzināt vairāk)
Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)