06.04.2018

Š.g. 6.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika konkurss – karjeras un veselības maratons “LAI BŪTU SKAIDRS”, kuru organizēja Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Daugavpils pilsētas komiteja un Daugavpils pilsētas BJC “Jaunība” klubs “Fortūna”. Konkursa mērķis bija veicināt pusaudžu izpratni par fizisko, garīgo, emocionālo veselību un profesijas izvēles svarīgumu. Pasākumā piedalījās vienpadsmit vispārizglītojošo skolu 8.klašu skolēnu komandas.

30.03.2018

Šūpo mani, tautu dēls,
Līdz bērziņa galotnei:
Augstu cēlu es galviņu,
Stalti nesu vainadziņu!

Klāt  pavasara saulgrieži. Svētki, kurus svin par godu saules atnākšanai – dienas kļūst garākas, saule siltāka un gaismas vairāk. Pēc garās ziemas visi nepacietīgi gaida Lieldienas, kas iezīmē pilnīgu Saules uzvaru pār tumsu un dabas atmodu. Pavasara gaišākie svētki mudina uz rosīšanos, uz prieku un mīlestību.

01.03.2018

Š.g. 1.martā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā viesojās vairāk nekā 50 vispārizglītojošo skolu skolēni, lai meistarklašu – darbnīcu laikā iepazītu piecas apkalpojošās sfēras profesijas: pavārs, konditors, viesmīlis, bārmenis, pārdevējs. „Meistarklašu – darbnīcu „Iepazīsim apkalpojošo sfēru profesijas!” īstenošana notika ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, identifikācijas Nr.DPIP2018/ESFNr.8.3.5.0/16./I/001/21N, kuru realizē Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde.

27.02.2018

Š.g. 26. un 27.februārī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā tika īstenotas meistarklases: pavāru grupu audzēkņiem - “Receptes Latvijas simtgadei. Latviešu klasiskie ēdieni mūsdienu variācijās”, kuru vadīja nozares profesionāļi Māris Astičs, Kaspars Jansons un Dmitrijs Radenko, un restorānu un viesnīcu pakalpojumu specialitāšu audzēkņiem - “Karsto dzērienu pagatavošanas un pasniegšanas māksla. Bezalkoholisko kokteiļu mūsdienīga pagatavošana un pasniegšana”, kuru vadīja nozares profesionāļi Alvins Matisāns un Andris Reizenbergs.

26.02.2018

Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola piedalās Eiropas Savienības Erasmus+ programmas pamatdarbības Nr. 1 (KA1) profesionālās izglītības sektora projektā: “Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņu un izglītības speciālistu starptautiskā prakse un pieredzes apmaiņa kvalitātes attīstībai un internacionalizācijai”,  projekta numurs: 2017-1-LV01-KA102-035201. Pateicoties šim projektam, 10 mūsu skolas audzēkņi un skolotāja Svetlana Beļakova 15 dienas ( 05.02.2018.-18.02.2018.) bija Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā, lai praktizētos  ārvalstu uzņēmumos: viesnīcās, restorānos, veikalos, tūrisma uzņēmumos. Tā bija lieliska iespēja gūt praktisku pieredzi uzņēmumos citā Eiropas valstī; strādāt starptautiskā vidē un piemēroties ES darba tirgus prasībām; iepazīt citas kultūras, iegūt plašāku redzesloku un daudzpusīgāku skatījumu uz dzīvi; uzlabot savas svešvalodas zināšanas; iegūt draugus citās valstīs; atgriezties Latvijā motivētākam, pārliecinātākam, neatkarīgākam un mērķtiecīgāk veidot savu karjeru Latvijā.

Es tevi pamīlētu tā,
Ka tev pat sarma nenobirtu.
Es tevi pamīlētu tā,
Pēc tam es varbūt arī mirtu.

Bet varbūt arī citādi
Kas mūs savedis, tas šķirtu:
Es aizietu tik nemanāms,
Ka tev pat as(a)ra nenobirtu.
                           /I.Ziedonis/

Audzēkņu talantu izpausmju koncerts Valentīndienas noskaņās Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā ir kļuvis par skaistu tradīciju, tas notiek sesto gadu pēc kārtas. Koncertu vienmēr caurstrāvo mīlestības siltums, daudzveidība un neaprēķināmība.

22.12.2017

Gada skaistākos un baltākos svētkus gaidām četras nedēļas, tie tuvojas lēni, ļaujot pārdomāt pagājušo gadu, atsijāt neveiksmes, izsvērt paveikto, atcerēties labo un pienācīgi sagatavoties Jaunā gada sagaidīšanai. Aizritējis mācību gada 1.semestris. Š.g. 22.decembrī svinīgajā pasākumā novērtējām un rezumējām padarīto.

21.12.2017

Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas skolotāji un darbinieki no sirds atbalstīja Latvijas Sarkanā krusta Daugavpils pilsētas komitejas aicinājumu piedalīties Ziemassvētku labdarības akcijā “No sirds uz sirdi”, kas šogad veltīta Daugavpils pilsētas bērniem ar funkcionālajiem traucējumiem, kuri pārvietojas ratiņkrēslos.

20.12.2017

Ak, eglīte, ak, eglīte,
Cik skaista tu gan esi.
Tu grezno pilis, būdiņas,
Nes visur mieru, līksmību.

/18.gs.vācu tautasdziesma/

Arī šogad - Adventes laikā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notiek konkurss – izstāde “Skaistākā Ziemassvētku eglīte”. Dažas grupas izstādē piedalās ļoti aktīvi – no grupas ir piedāvāti 2 līdz 4 darbi. Eglīšu gatavošanai izmantoti ļoti dažādi materiāli: piparkūku mīkla, vilnas dzija, krāsainais papīrs, kartons, sezals, maisu audums, lietutiņš, kafijas pupiņas, dabas materiāli, lentas, pērlītes u.c. Ir grūti izvēlēties, kura eglīte ir visskaistākā, jo katra - darināta ar mīlestību, radošu pieeju un kalpo kā skaists galda dekors vai svētku rotājums telpā.

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

Š.g. 7.decembrī  Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika sporta sacensības Jautrie starti! Tajās piedalījās visu grupu komandas. Tiesnešu lomās arī šoreiz iejutās paši audzēkņi. Sacensības prasīja gan sportisko sagatavotību, gan izveicību, gan komandu saliedētību.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>

Tūristu grupas pavadonis