26.02.2018

Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola piedalās Eiropas Savienības Erasmus+ programmas pamatdarbības Nr. 1 (KA1) profesionālās izglītības sektora projektā: “Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņu un izglītības speciālistu starptautiskā prakse un pieredzes apmaiņa kvalitātes attīstībai un internacionalizācijai”,  projekta numurs: 2017-1-LV01-KA102-035201. Pateicoties šim projektam, 10 mūsu skolas audzēkņi un skolotāja Svetlana Beļakova 15 dienas ( 05.02.2018.-18.02.2018.) bija Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā, lai praktizētos  ārvalstu uzņēmumos: viesnīcās, restorānos, veikalos, tūrisma uzņēmumos. Tā bija lieliska iespēja gūt praktisku pieredzi uzņēmumos citā Eiropas valstī; strādāt starptautiskā vidē un piemēroties ES darba tirgus prasībām; iepazīt citas kultūras, iegūt plašāku redzesloku un daudzpusīgāku skatījumu uz dzīvi; uzlabot savas svešvalodas zināšanas; iegūt draugus citās valstīs; atgriezties Latvijā motivētākam, pārliecinātākam, neatkarīgākam un mērķtiecīgāk veidot savu karjeru Latvijā.

Es tevi pamīlētu tā,
Ka tev pat sarma nenobirtu.
Es tevi pamīlētu tā,
Pēc tam es varbūt arī mirtu.

Bet varbūt arī citādi
Kas mūs savedis, tas šķirtu:
Es aizietu tik nemanāms,
Ka tev pat as(a)ra nenobirtu.
                           /I.Ziedonis/

Audzēkņu talantu izpausmju koncerts Valentīndienas noskaņās Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā ir kļuvis par skaistu tradīciju, tas notiek sesto gadu pēc kārtas. Koncertu vienmēr caurstrāvo mīlestības siltums, daudzveidība un neaprēķināmība.

22.12.2017

Gada skaistākos un baltākos svētkus gaidām četras nedēļas, tie tuvojas lēni, ļaujot pārdomāt pagājušo gadu, atsijāt neveiksmes, izsvērt paveikto, atcerēties labo un pienācīgi sagatavoties Jaunā gada sagaidīšanai. Aizritējis mācību gada 1.semestris. Š.g. 22.decembrī svinīgajā pasākumā novērtējām un rezumējām padarīto.

21.12.2017

Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas skolotāji un darbinieki no sirds atbalstīja Latvijas Sarkanā krusta Daugavpils pilsētas komitejas aicinājumu piedalīties Ziemassvētku labdarības akcijā “No sirds uz sirdi”, kas šogad veltīta Daugavpils pilsētas bērniem ar funkcionālajiem traucējumiem, kuri pārvietojas ratiņkrēslos.

20.12.2017

Ak, eglīte, ak, eglīte,
Cik skaista tu gan esi.
Tu grezno pilis, būdiņas,
Nes visur mieru, līksmību.

/18.gs.vācu tautasdziesma/

Arī šogad - Adventes laikā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notiek konkurss – izstāde “Skaistākā Ziemassvētku eglīte”. Dažas grupas izstādē piedalās ļoti aktīvi – no grupas ir piedāvāti 2 līdz 4 darbi. Eglīšu gatavošanai izmantoti ļoti dažādi materiāli: piparkūku mīkla, vilnas dzija, krāsainais papīrs, kartons, sezals, maisu audums, lietutiņš, kafijas pupiņas, dabas materiāli, lentas, pērlītes u.c. Ir grūti izvēlēties, kura eglīte ir visskaistākā, jo katra - darināta ar mīlestību, radošu pieeju un kalpo kā skaists galda dekors vai svētku rotājums telpā.

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

Š.g. 7.decembrī  Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika sporta sacensības Jautrie starti! Tajās piedalījās visu grupu komandas. Tiesnešu lomās arī šoreiz iejutās paši audzēkņi. Sacensības prasīja gan sportisko sagatavotību, gan izveicību, gan komandu saliedētību.

01.12.2017

Š.g. 1.decembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pārstāvji piedalījās starptautiskā vizītē Belostokā, Polijā (uzņemošās organizācijas līderis Perfect Project Sp. z o.o) “GaTIS-Innovative Solutions in Tourism and Gastronomy”, projekta numurs: 2017-1-PL01-KA202-038413 projekta ietvaros.
Tikšanās laikā tika apspriesti jautājumi par projekta pamatideju, norises periodiem, uzdevumiem, budžetu un rezultātu izplatīšanu.

18.11.2017

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

Atkal klāt novembris – patriotisko noskaņu mēnesis. Divi nozīmīgi datumi mūsu valsts vēsturē - 11. un 18.novembris rosina ikvienu atcerēties Latvijai tik svarīgos notikumus, vedina aizdomāties un novērtēt to, cik milzīga vērtība ir savas neatkarīgas valsts esamība.
Mūsu Latvija ar mazo žiglo cielaviņu, baltajiem margrietiņu pušķiem, dižajiem ozoliem un liepām, bērzu birzīm un egļu gāršām, zilajiem ezeriem un Dzintarjūru, ar Brīvības pieminekli un himnu – lūgšanu... Bagāta ir mūsu Latvija. Maza, bet tai tik daudz kā tāda, ko citi vēlētos, bet viņiem tā nav.

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

Par neatņemamu novembra mēneša pasākumu ir kļuvusi viktorīna “Cik labi es pazīstu Latviju?” Šo skaisto tradīciju “izdzīvoja” visu audzēkņu grupu komandas, viktorīna notika divās tūrēs. Audzēkņiem bija jāzina jautājumi par Latvijas prezidentiem, ģeogrāfiju un vēsturi, himnu, svētku dienām, jāatpazīst populārākie zīmoli, jāraksturo eiro banknošu krāsa, averss un reverss. Paldies latviešu valodas skolotājai Anželikai Kostjukevičai par izdomu, radošumu viktorīnas jautājumu izstrādāšanā, bet audzēkņiem - par aktīvu līdzdalību viktorīnas norisē.

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un pedagogi piedalījās fotodarbu konkursā Skats uz Latviju caur fotoobjektīvu, kurš notika pasākumu cikla “Pretim Latvijas 100-gadei” ietvaros. Fotodarbi tika iesniegti atbilstoši izstrādātajam nolikumam, katram darbam bija jāizdomā arī atbilstošs nosaukums. Konkurss ir noslēdzies, 2.stāva foajē izveidota labāko fotodarbu izstāde, neparastāko darbu autori tiks nominēti valsts svētkiem veltītajā svinīgajā pasākumā.
Paldies visiem autoriem, kuri iesniedza savus fotodarbus, kuri atspoguļo mūsu Latviju tās vienreizīgumā, skaistumā un atklāj citiem to, ko, pavirši skatoties, nav iespējams ieraudzīt!

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>
Viesnīcu pakalpojumu speciālists
Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs (uzzināt vairāk)
Tūristu grupas pavadonis