21.06.2012

Līgo visa radībiņa.

Lai līst vissiltākais lietus,
Visdzidrāko rasu dod rīts,
Un kaut ko no saulgriežu brīnuma,
Lai katrs paņem sev līdz.

Skaistus, līksmus, dziesmām un dejām piesātinātus vasaras saulgriežu svētkus skolas pedagogiem un audzēkņiem!

14.06.2012

Šogad visa pasaule gatavojas XXX Vasaras Olimpiskajām spēlēm, un, paužot prieku par grandiozo notikumu, arī Daugavpils 737. dzimšanas dienas svinības notika lielā sporta un mūzikas zīmē.
Sporta un mūzikas svētku nedēļa aizsākās 4. jūnijā Grīvā, tad turpinājās pilsētas mikrorajonos, bet viskarstākās līdzjutēju emocijas uzbangoja pasākumos 9. un 10. jūnijā, kad pilsētas ielās un laukumos sacentās mazie un lielie sportisti.
Divas dienas – sestdien, 9. jūnijā, un svētdien, 10. jūnijā – svētku radošo garu un emocionālo nokrāsu veidoja muzikālie koncerti Vienības laukumā, Dubrovina parkā, Rīgas ielā un pie Ledus halles. Koncertu laikā bērnus pārsteidza piepūšamās un cita veida izklaides atrakcijas, bet pieaugušie varēja iegādāties sev tīkamākos pirkumus svētku tirdziņā. Pilsētas dzimšanas dienas kulminācija bija krastmalā, kad Daugavā iekrāsojās svētku salūta krāšņais atspulgs.

12.06.2012

22.05.2012

Pašā pavasara plaukumā – š.g. 16.maijā Daugavpils Tirdzniecības skolas skolotāji devās apskatīt kaimiņnovada interesantākos tūrisma objektus. Pirmais no tiem - Miniatūrā karaļvalsts Preiļos, Leļļu muzejs.

10.05.2012

Š.g. 9.maijā Rīgā, Strūgu ielā 4, VISC notika metodisko izstrādņu skates noslēguma pasākums. Laureātu vidū ir mūsu skolotāji: S.Uļjanova apbalvota ar I pakāpes diplomu, A.Kļimovs – ar II pakāpes diplomu. Sirsnīgi sveicam! Paldies par piedalīšanos skatē skolotājiem R.Sardiko, M.Šiško, A.Samohvalovam!

24.04.2012

Š.g. 13.un 14. aprīlī Daugavpils Tirdzniecības skolā tika organizētas Atvērto durvju dienas. Vispārizglītojošo skolu skolēni, viņu vecāki un citi interesenti tika laipni aicināti iepazīties ar skolu un piedāvātajām profesijām. Mūsu audzēkņi un skolotāji bija sagatavojuši interesantas kulinārijas un konditorejas izstrādājumu izstādes, tematisko galdu klājumus, kokteiļu noformējumus dažādiem svētkiem, preču dekoratīvo iepakojumu izstādi. Vairākos kabinetos notika audzēkņu praktisko iemaņu demonstrējumi, tika pārliecinoši stāstīts par apkalpojošās sfēras profesijām,  bet Atvērto durvju dienu apmeklētāji bija atsaucīgi un aktīvi iesaistījās visās darbībās.
23.03.2012

Š.g. 22.martā Daugavpils Tirdzniecības skolā viesojās ārvalstu (Turcija, Lietuva, Čehija, Dānija, Spānija, Zviedrija, Francija) delegācija.  Šo sadarbību realizē Daugavpils pilsētas izglītības pārvalde Leonardo da Vinči projekta „Sadarbības uzlabošana starp profesionālās izglītības un pieaugušo izglītības iestādēm, pašvaldībām un nevalstiskajām organizācijām, lai apmierinātu darba tirgus vajadzības” ietvaros. Projekta dalībnieki ir profesionālo skolu direktori, augstskolu pasniedzēji un pašvaldību darbinieki. Projekta mērķis ir veidot jaunus kontaktus starp profesionālās izglītības iestādēm, dalīties pieredzē un apkopot labās prakses piemērus.

05.03.2012

2012.gada 1. – 4.martā Rīgā izstāžu zālē „Ķīpsala” notika profesionālās meistarības konkursu pasākums JAUNAIS PROFESIONĀLIS 2012.

Sveicam šī konkursa uzvarētājus:
DAGNIJU KRAVČONOKU (viesnīcu pakalpojumu speciālistu grupas V2 1.kursa audzēkni) – par iegūto 1.vietu viesnīcu pakalpojumu konkursā (paldies skolotājai Inesei Šuļinai);
ARTURU LINKEVIČU (pavāru grupas P1 3.kursa audzēkni) – par iegūto 2.vietu ēdienu gatavošanas konkursā (paldies skolotājai Innai Barkovai)
VELGU SALCEVIČU (konditoru grupas K2 3.kursa audzēkni)  - par iegūto 2.vietu konditorejas izstrādājumu gatavošanas konkursā (paldies skolotājai Ritai Sardiko)

PALDIES skolotāju komandai par saliedētu darbu: Gaļinai Vodčicai, Nonnai Akopovai, Jeļenai Jurtajevai, Olgai Lukjanovai, Marijai Šiško, Tatjanai Loginovai, Žanetai Daleckai, Ārijai Ļaksai.

20.02.2012

Š.g. 16.februārī skolā pirmo reizi notika profesionālās meistarības konkurss viesnīcu pakalpojumu specialitātē. Konkursu organizēja viesnīcu pakalpojumu speciālistu grupas V2 audzinātāja Inese Šuļina. Grupas ietvaros tika izveidotas četras komandas, kuras sacentās savā starpā.

11.02.2012

Šķiet visa dzīve lieka
Caur saldo neprātu,
Man vairāk nav ne nieka
Kā tikai sirds un Tu.
/J.Ziemeļnieks/

Tuvojas Valentīndiena. Tā ir diena, kad cilvēki izrāda savas simpātijas vai mīlestību viens pret otru. Puiši dāvina meitenēm ziedus, konfektes, citas jaukas un mīļas lietas. Ja ir radošs prāts – kaut ko var pagatavot arī pats, tas varētu būt vēl desmitkārt patīkamāk. Jau 18.gs. radās tradīcija šajos svētkos sūtīt mazas dāvaniņas vai ar roku rakstītas zīmītes.

<< < ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... > >>