Profesionālās meistarības konkurss pasākuma cikla „Manai skolai – 50” ietvaros
03/04/2013

Pavāru un restorānu pakalpojumu speciālistu profesionālās meistarības konkurss ir skaista tradīcija, kas šoreiz notika par godu skolas 50 gadu jubilejai. Pasākuma viesi bija skolas bijušie darbinieki, sadarbības partneri, masu mediju pārstāvji. Konkurss noritēja jaukā svētku gaisotnē.
Restorānu pakalpojumu speciālisti veica sekojošus uzdevumus:
-prezentēja savu profesiju;
-gatavoja bezalkoholisko kokteili un reklamēja to;
-veica viesu apkalpošanu.
Šo konkursa daļu vērtēja Ruta Priede, SIA Māras nami, Park Hotel Latgola ģenerālā menendžere; Deniss Smirnovs, Latvijas Bārmeņu federācijas Latgales novada vadītājs un Oļegs Porietis, SIA Māras nami, viesmīlis - bārmenis.

Pavāri darbu veica ēdienu gatavošanas laboratorijā. Viņi gatavoja otro zivju ēdienu ar dažādām piedevām un desertu, kura pamatsastāvdaļa bija bumbieri. Pavāru darbu vērtēja: Ausma Sadovska, SIA Vkusno valdes locekle; Oksana Krasovska, SIA”Māras nami”, vecākā pavāre un Arturs Linkevičs, SIA Astor Rīga Hotel, pavārs.
Vērtējot pavāru darbu, tika ņemta vērā darba vietas organizācija, ēdiena pagatavošanas tehnoloģiskais process, produktu saderība, ēdiena garša, noformējums, tā prezentācija, radoša pieeja darbam.
Paldies par piedalīšanos: pavāru grupas P13 audzēkņēm Jeļenai Bogdanovai un Kristīnai Kurpniecei; pavāru grupas P 14 audzēknim Jevgeņijam Ivaņecam; restorānu pakalpojumu speciālistu grupas R5 audzēknēm Kristīnai Januškevičai, Ausmai Skuķei, Nataļjai Korsmikai.
Visi audzēkņi saņēma balvas un atzinības rakstus, speciālbalvas pasniedza arī Swedbankas pārstāvji.
Sirsnīga pateicība skolotājiem: Sofijai Krasņakovai, Olgai Lukjanovai, Aleksandram Kļimovam par audzēkņu sagatavošanu konkursam, bet direktora vietniecei Gaļinai Vodčicai - paldies par idejām konkursa organizēšanā un realizēšanā!
Konkurss noslēdzās ar dinamisku bārmeņu virtuozitātes šovu, kuru demonstrēja Deniss Smirnovs un Oļegs Porietis, mūsu bijušie audzēkņi. Skolas lepojas ar saviem absolventiem, kas nepārtraukti mācās, pilnveidojas un attīstās profesionālajā ziņā!

Vairāk bildes - fotogalerijā!