29.08.2013

Lai dvēseles ielokā pīpenes zied,
Sirds veldzējas atmiņu rasā!
Nu, pamāj tām dzērvēm, kas projām jau iet,
To atvadās rītdienu lasi!

No sirds sveicam Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņus, pedagogus un vecākus Zinību dienā! Lai veiksmīgs un radošs jaunais mācību gads!

30.06.2013

Tev ir simtiem iespēju šodien
Savas nākotnes durvis vērt,
Aiz kurām var lāsi pa lāsei
Savu laimi un likteni svērt.
Š.g. 28.jūnijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā izglītības dokumentus saņēma 144 jaunieši. Skolu beidza un profesionālo kvalifikāciju ieguva 77 pavāri, 27 restorānu pakalpojumu speciālisti un 40 mazumtirdzniecības veikala pārdevēji. Daudzi audzēkņi jau šobrīd ir iekarojuši savu vietu darba tirgū un sekmīgi strādā izvēlētajā profesijā.

22.06.2013

Saulīt vēlu vakarā
Sēžas zelta laiviņā;
Sēžas zelta laiviņā
Pašā Jāņu vakarā.

Skolotājiem, darbiniekiem un audzēkņiem jauki atpūsties un  priecīgi līgot, izjust visīsākās gada nakts noslēpumainību un burvību, smelties svētību un spēku līdz nākamajiem Saulgriežiem!

08.06.2013

Šogad Daugavpils pilsēta svinēja savu 738.dzimšanas dienu. Šoreiz svētki bija veltīti uzņēmējiem. Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji bija aktīvi svētku dalībnieki.

8.jūnijā Rīgas ielā notika svētku gājiens, kurā piedalījās 40 lielie un mazie vietējie uzņēmumi. Mūsu skolas audzēkņi gājienā izcēlās ar sniegbaltiem pavāru un konditoru darbatērpiem un kuplajām profesionāļu galvas segām.

17.05.2013

“Katrs mūsu darbs vai rīcība aizskar kādu stīgu, kas vibrēs mūžībā” /E.Čopins/
 Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas 50 gadu jubilejas pasākumu cikla izskaņa notika Likteņdārzā š.g. 17.maijā. Mums tā bija iespēja piedalīties Likteņdārza tapšanā, atstāt vēstījumu nākamajām paaudzēm. Tā ir vieta, kur satiekas pagātne, tagadne un nākotne.  Satiekas, lai dotu mierinājumu pagātnei, spēku šodienai un iedvesmotu piepildīt savus sapņus nākotnē!

30.04.2013

Šogad Latvijas Lielās talkas devīze ir „Tīra Latvija sākas Tavā galvā!”, tās mērķis - aicināt cilvēkus ne tikai sakārtot apkārtni, bet arī ikdienā ievērot kārtību un tīrību.
Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji š.g. 26.aprīlī piedalījās Stropu estrādes apkārtnes sakopšanā. Paldies restorānu pakalpojumu speciālistu grupām R7 un R8; viesnīcu pakalpojumu speciālistu grupām V3 un V4; pavāru grupai P9 un konditoru grupai K3 par aktīvu dalību talkā.

12.04.2013

Š.g. 12. un13.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika Atvērto durvju dienas, uz kurām tika aicināti vispārizglītojošo skolu 8.-12.klašu skolēni, skolotāji un jauniešu vecāki. Pasākumu apmeklēja arī skolas bijušie audzēkņi, darba devēji un citi interesenti.

03.04.2013

Š.g. 3.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika pavāru un restorānu pakalpojumu speciālistu profesionālās meistarības konkurss pasākumu cikla „Manai skolai – 50” ietvaros.

Sirsnīgi sveicam uzvarētājus pavāru specialitātē:
1.vieta – Vadimam Orlovam – P13 grupas audzēknim
2.vieta – Ingai Haritonovai   - P14 grupas audzēknei
3.vieta – Vadimam Konopeckim - P14 grupas audzēknim
Sirsnīgi sveicam uzvarētājus restorānu pakalpojumu specialitātē - R5 grupas audzēkņus:
1.vieta – Ingai Mjadeļecai
2.vieta – Jūlijai Karaļkovai
3.vieta – Simonai Pankovai

27.03.2013

Gausi nāca, drīz aizgāja
Tā bagāta Lieldieniņa:
Trīs dieniņas, trīs naksniņas
Iet pār kalnu kūpēdama.
Lieldienas ir prieka svētki, jo tās no senseniem laikiem nozīmē gaismas un dzīvības uzvaru pār tumsu. Ziema ir naidīga dabai un cilvēkiem. Bet pavasarī dzīves spēks atkal sarauj ledus saites, un saules mirdzošie stari ļauj atplaukt visai dzīvai radībai.

04.03.2013

Š.g. 27.februārī – 3.martā Ķīpsalā notika Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursu pasākums Jaunais profesionālis 2013, kurā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi piedalījās profesionālās meistarības konkursos viesu apkalpošanā, ēdienu gatavošanā un konditorijas izstrādājumu gatavošanā. Mūsu skolas konditoru grupas K3 2.kursa audzēkne Marija Okuņeva šajā pasākumā savā specialitātē ieguva 1.vietu! No sirds sveicam ar uzvaru! Pateicība konditoru specialitātes skolotājām Marijai Šiško un Ritai Sardiko!
Viesu apkalpošanas konkursā piedalījās restorānu pakalpojumu speciālistu grupas R7 1.kursa audzēkne Laura Panfilova un ieguva 4.vietu, bet ēdienu gatavošanas konkursā mūsu skolu pārstāvēja pavāru grupas P7 3.kursa audzēknis Edgars Bērziņš, kurš savā specialitātē ieguva 5.vietu. Abi jaunieši – Laura un Edgars š.g. 16.janvārī piedalījās Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursu pasākuma Jaunais profesionālis 2013 pusfinālā Dobelē, kur abi izcīnīja trešās vietas un tiesības startēt Jaunā profesionāļa 2013 finālā.

<< < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > >>