Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

26.09.2013

Š.g. 26.septembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā tradicionāli notika pirmkursnieku iesvētīšana. Lai kļūtu par pilntiesīgiem pirmā kursa audzēkņiem, jauniešiem vajadzēja veikt daudzveidīgus uzdevumus: noteikt dažāda veida izejvielas un produktus; atpazīt eiro monētas; izpildīt testus; strādāt ar iekārtām; iepazīties ar skolas darbiniekiem un uzzināt viņu darba pienākumus; aktīvi sportot; veikli orientēties bibliotēkas grāmatu klāstā un demonstrēt arī profesionālās prasmes.
 

20.09.2013

Visapkārt rudens tumsa un migla, un pelēkas skumjas…..
Bet manā pļavā – spilgtas krāsas, gaisma
un mirdzums kā vasaras jāņtārpiņu naktī...
Tikai tā var pārvarēt rudens tumsu –
Stādot cerību asnus, 
Starojot mīlestībā un
Saglabājot siltu un dedzīgu sirdi....

Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā jau otro gadu pēc kārtas notiek rudens kompozīciju izstāde, šoreiz ar nosaukumu “Rudens – burvju mākslinieks.”  

29.08.2013

Lai dvēseles ielokā pīpenes zied,
Sirds veldzējas atmiņu rasā!
Nu, pamāj tām dzērvēm, kas projām jau iet,
To atvadās rītdienu lasi!


No sirds sveicam Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņus, pedagogus un vecākus Zinību dienā! Lai veiksmīgs un radošs jaunais mācību gads!

 

30.06.2013

Tev ir simtiem iespēju šodien
Savas nākotnes durvis vērt,
Aiz kurām var lāsi pa lāsei
Savu laimi un likteni svērt.
Š.g. 28.jūnijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā izglītības dokumentus saņēma 144 jaunieši. Skolu beidza un profesionālo kvalifikāciju ieguva 77 pavāri, 27 restorānu pakalpojumu speciālisti un 40 mazumtirdzniecības veikala pārdevēji. Daudzi audzēkņi jau šobrīd ir iekarojuši savu vietu darba tirgū un sekmīgi strādā izvēlētajā profesijā.

 

22.06.2013

Saulīt vēlu vakarā 
Sēžas zelta laiviņā;
Sēžas zelta laiviņā
Pašā Jāņu vakarā.
 
Skolotājiem, darbiniekiem un audzēkņiem jauki atpūsties un  priecīgi līgot, izjust visīsākās gada nakts noslēpumainību un burvību, smelties svētību un spēku līdz nākamajiem Saulgriežiem!

 

08.06.2013

Šogad Daugavpils pilsēta svinēja savu 738.dzimšanas dienu. Šoreiz svētki bija veltīti uzņēmējiem. Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji bija aktīvi svētku dalībnieki. 

8.jūnijā Rīgas ielā notika svētku gājiens, kurā piedalījās 40 lielie un mazie vietējie uzņēmumi. Mūsu skolas audzēkņi gājienā izcēlās ar sniegbaltiem pavāru un konditoru darbatērpiem un kuplajām profesionāļu galvas segām.  

17.05.2013

“Katrs mūsu darbs vai rīcība aizskar kādu stīgu, kas vibrēs mūžībā” /E.Čopins/
 Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas 50 gadu jubilejas pasākumu cikla izskaņa notika Likteņdārzā š.g. 17.maijā. Mums tā bija iespēja piedalīties Likteņdārza tapšanā, atstāt vēstījumu nākamajām paaudzēm. Tā ir vieta, kur satiekas pagātne, tagadne un nākotne.  Satiekas, lai dotu mierinājumu pagātnei, spēku šodienai un iedvesmotu piepildīt savus sapņus nākotnē!
 

30.04.2013

Šogad Latvijas Lielās talkas devīze ir „Tīra Latvija sākas Tavā galvā!”, tās mērķis - aicināt cilvēkus ne tikai sakārtot apkārtni, bet arī ikdienā ievērot kārtību un tīrību.
Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji š.g. 26.aprīlī piedalījās Stropu estrādes apkārtnes sakopšanā. Paldies restorānu pakalpojumu speciālistu grupām R7 un R8; viesnīcu pakalpojumu speciālistu grupām V3 un V4; pavāru grupai P9 un konditoru grupai K3 par aktīvu dalību talkā.
 

12.04.2013

Š.g. 12. un13.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika Atvērto durvju dienas, uz kurām tika aicināti vispārizglītojošo skolu 8.-12.klašu skolēni, skolotāji un jauniešu vecāki. Pasākumu apmeklēja arī skolas bijušie audzēkņi, darba devēji un citi interesenti.
 

03.04.2013

Š.g. 3.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika pavāru un restorānu pakalpojumu speciālistu profesionālās meistarības konkurss pasākumu cikla „Manai skolai – 50” ietvaros.

Sirsnīgi sveicam uzvarētājus pavāru specialitātē:
1.vieta – Vadimam Orlovam – P13 grupas audzēknim
2.vieta – Ingai Haritonovai   - P14 grupas audzēknei
3.vieta – Vadimam Konopeckim - P14 grupas audzēknim
Sirsnīgi sveicam uzvarētājus restorānu pakalpojumu specialitātē - R5 grupas audzēkņus:
1.vieta – Ingai Mjadeļecai
2.vieta – Jūlijai Karaļkovai
3.vieta – Simonai Pankovai

 

<< < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > >>
Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
 
 
Pavāra palīgs (uzzināt vairāk)
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
 
Tūrisma pakalpojumu konsultants
(uzzināt vairāk)
Konditors
Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs
Pārdevējs (uzzināt vairāk)

 

Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)