08.06.2013

Šogad Daugavpils pilsēta svinēja savu 738.dzimšanas dienu. Šoreiz svētki bija veltīti uzņēmējiem. Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji bija aktīvi svētku dalībnieki.

8.jūnijā Rīgas ielā notika svētku gājiens, kurā piedalījās 40 lielie un mazie vietējie uzņēmumi. Mūsu skolas audzēkņi gājienā izcēlās ar sniegbaltiem pavāru un konditoru darbatērpiem un kuplajām profesionāļu galvas segām.

17.05.2013

“Katrs mūsu darbs vai rīcība aizskar kādu stīgu, kas vibrēs mūžībā” /E.Čopins/
 Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas 50 gadu jubilejas pasākumu cikla izskaņa notika Likteņdārzā š.g. 17.maijā. Mums tā bija iespēja piedalīties Likteņdārza tapšanā, atstāt vēstījumu nākamajām paaudzēm. Tā ir vieta, kur satiekas pagātne, tagadne un nākotne.  Satiekas, lai dotu mierinājumu pagātnei, spēku šodienai un iedvesmotu piepildīt savus sapņus nākotnē!

30.04.2013

Šogad Latvijas Lielās talkas devīze ir „Tīra Latvija sākas Tavā galvā!”, tās mērķis - aicināt cilvēkus ne tikai sakārtot apkārtni, bet arī ikdienā ievērot kārtību un tīrību.
Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji š.g. 26.aprīlī piedalījās Stropu estrādes apkārtnes sakopšanā. Paldies restorānu pakalpojumu speciālistu grupām R7 un R8; viesnīcu pakalpojumu speciālistu grupām V3 un V4; pavāru grupai P9 un konditoru grupai K3 par aktīvu dalību talkā.

12.04.2013

Š.g. 12. un13.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika Atvērto durvju dienas, uz kurām tika aicināti vispārizglītojošo skolu 8.-12.klašu skolēni, skolotāji un jauniešu vecāki. Pasākumu apmeklēja arī skolas bijušie audzēkņi, darba devēji un citi interesenti.

03.04.2013

Š.g. 3.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika pavāru un restorānu pakalpojumu speciālistu profesionālās meistarības konkurss pasākumu cikla „Manai skolai – 50” ietvaros.

Sirsnīgi sveicam uzvarētājus pavāru specialitātē:
1.vieta – Vadimam Orlovam – P13 grupas audzēknim
2.vieta – Ingai Haritonovai   - P14 grupas audzēknei
3.vieta – Vadimam Konopeckim - P14 grupas audzēknim
Sirsnīgi sveicam uzvarētājus restorānu pakalpojumu specialitātē - R5 grupas audzēkņus:
1.vieta – Ingai Mjadeļecai
2.vieta – Jūlijai Karaļkovai
3.vieta – Simonai Pankovai

27.03.2013

Gausi nāca, drīz aizgāja
Tā bagāta Lieldieniņa:
Trīs dieniņas, trīs naksniņas
Iet pār kalnu kūpēdama.
Lieldienas ir prieka svētki, jo tās no senseniem laikiem nozīmē gaismas un dzīvības uzvaru pār tumsu. Ziema ir naidīga dabai un cilvēkiem. Bet pavasarī dzīves spēks atkal sarauj ledus saites, un saules mirdzošie stari ļauj atplaukt visai dzīvai radībai.

04.03.2013

Š.g. 27.februārī – 3.martā Ķīpsalā notika Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursu pasākums Jaunais profesionālis 2013, kurā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi piedalījās profesionālās meistarības konkursos viesu apkalpošanā, ēdienu gatavošanā un konditorijas izstrādājumu gatavošanā. Mūsu skolas konditoru grupas K3 2.kursa audzēkne Marija Okuņeva šajā pasākumā savā specialitātē ieguva 1.vietu! No sirds sveicam ar uzvaru! Pateicība konditoru specialitātes skolotājām Marijai Šiško un Ritai Sardiko!
Viesu apkalpošanas konkursā piedalījās restorānu pakalpojumu speciālistu grupas R7 1.kursa audzēkne Laura Panfilova un ieguva 4.vietu, bet ēdienu gatavošanas konkursā mūsu skolu pārstāvēja pavāru grupas P7 3.kursa audzēknis Edgars Bērziņš, kurš savā specialitātē ieguva 5.vietu. Abi jaunieši – Laura un Edgars š.g. 16.janvārī piedalījās Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursu pasākuma Jaunais profesionālis 2013 pusfinālā Dobelē, kur abi izcīnīja trešās vietas un tiesības startēt Jaunā profesionāļa 2013 finālā.

21.02.2013

Š.g. 21.februārī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika profesionālās meistarības konkurss mazumtirdzniecības veikala pārdevēju 1.kursa grupā M5. Konkursa norisei tika izveidotas trīs komandas.

13.02.2013

Š.g.13.februārī Valentīndienas priekšvakarā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika audzēkņu talantu koncerts, kuru caurstrāvoja mīlestības siltums, daudzveidība un neaprēķināmība. Talantu koncertā piedalījās 11 audzēkņu grupu pārstāvji, kas dziedāja, dejoja, lasīja dzejoļus, atskaņoja muzikālus skaņdarbus; izskanēja arī pašu audzēkņu autordarbi gan dzejā, gan mūzikā. Pasākumā valdīja jautra atmosfēra, skatītāji dzīvoja līdzi, bet dalībnieki - atbalstīja viens otru.

17.01.2013

Š.g. 16.janvārī Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskolā notika Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursu pasākuma “Jaunais profesionālis 2013” aktivitātes “Tūrisma un viesmīlības nozares pakalpojumi” pusfināls ēdienu gatavošanā un viesu apkalpošanā. Šajā konkursā no mūsu skolas piedalījās pavāru grupas P7 3.kursa audzēknis Edgars Bērziņš un restorānu pakalpojumu speciālistu grupas R7 audzēkne Laura Panfilova. Gan Laura, gan Edgars – katrs savā specialitātē ieguva 3.vietu! Sirsnīgi sveicam!

<< < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > >>