12.04.2013

Š.g. 12. un13.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika Atvērto durvju dienas, uz kurām tika aicināti vispārizglītojošo skolu 8.-12.klašu skolēni, skolotāji un jauniešu vecāki. Pasākumu apmeklēja arī skolas bijušie audzēkņi, darba devēji un citi interesenti.

03.04.2013

Š.g. 3.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika pavāru un restorānu pakalpojumu speciālistu profesionālās meistarības konkurss pasākumu cikla „Manai skolai – 50” ietvaros.

Sirsnīgi sveicam uzvarētājus pavāru specialitātē:
1.vieta – Vadimam Orlovam – P13 grupas audzēknim
2.vieta – Ingai Haritonovai   - P14 grupas audzēknei
3.vieta – Vadimam Konopeckim - P14 grupas audzēknim
Sirsnīgi sveicam uzvarētājus restorānu pakalpojumu specialitātē - R5 grupas audzēkņus:
1.vieta – Ingai Mjadeļecai
2.vieta – Jūlijai Karaļkovai
3.vieta – Simonai Pankovai

27.03.2013

Gausi nāca, drīz aizgāja
Tā bagāta Lieldieniņa:
Trīs dieniņas, trīs naksniņas
Iet pār kalnu kūpēdama.
Lieldienas ir prieka svētki, jo tās no senseniem laikiem nozīmē gaismas un dzīvības uzvaru pār tumsu. Ziema ir naidīga dabai un cilvēkiem. Bet pavasarī dzīves spēks atkal sarauj ledus saites, un saules mirdzošie stari ļauj atplaukt visai dzīvai radībai.

04.03.2013

Š.g. 27.februārī – 3.martā Ķīpsalā notika Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursu pasākums Jaunais profesionālis 2013, kurā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi piedalījās profesionālās meistarības konkursos viesu apkalpošanā, ēdienu gatavošanā un konditorijas izstrādājumu gatavošanā. Mūsu skolas konditoru grupas K3 2.kursa audzēkne Marija Okuņeva šajā pasākumā savā specialitātē ieguva 1.vietu! No sirds sveicam ar uzvaru! Pateicība konditoru specialitātes skolotājām Marijai Šiško un Ritai Sardiko!
Viesu apkalpošanas konkursā piedalījās restorānu pakalpojumu speciālistu grupas R7 1.kursa audzēkne Laura Panfilova un ieguva 4.vietu, bet ēdienu gatavošanas konkursā mūsu skolu pārstāvēja pavāru grupas P7 3.kursa audzēknis Edgars Bērziņš, kurš savā specialitātē ieguva 5.vietu. Abi jaunieši – Laura un Edgars š.g. 16.janvārī piedalījās Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursu pasākuma Jaunais profesionālis 2013 pusfinālā Dobelē, kur abi izcīnīja trešās vietas un tiesības startēt Jaunā profesionāļa 2013 finālā.

21.02.2013

Š.g. 21.februārī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika profesionālās meistarības konkurss mazumtirdzniecības veikala pārdevēju 1.kursa grupā M5. Konkursa norisei tika izveidotas trīs komandas.

13.02.2013

Š.g.13.februārī Valentīndienas priekšvakarā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika audzēkņu talantu koncerts, kuru caurstrāvoja mīlestības siltums, daudzveidība un neaprēķināmība. Talantu koncertā piedalījās 11 audzēkņu grupu pārstāvji, kas dziedāja, dejoja, lasīja dzejoļus, atskaņoja muzikālus skaņdarbus; izskanēja arī pašu audzēkņu autordarbi gan dzejā, gan mūzikā. Pasākumā valdīja jautra atmosfēra, skatītāji dzīvoja līdzi, bet dalībnieki - atbalstīja viens otru.

17.01.2013

Š.g. 16.janvārī Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskolā notika Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursu pasākuma “Jaunais profesionālis 2013” aktivitātes “Tūrisma un viesmīlības nozares pakalpojumi” pusfināls ēdienu gatavošanā un viesu apkalpošanā. Šajā konkursā no mūsu skolas piedalījās pavāru grupas P7 3.kursa audzēknis Edgars Bērziņš un restorānu pakalpojumu speciālistu grupas R7 audzēkne Laura Panfilova. Gan Laura, gan Edgars – katrs savā specialitātē ieguva 3.vietu! Sirsnīgi sveicam!

27.12.2012

Ziemassvētku brīvdienu laikā š.g. 27.decembrī skolas Audzēkņu padomes pārstāvji tikās ar Krasovsku ģimenes bērniem, lai kopīgi apmeklētu peldbaseinu Daugavpils Olimpiskajā centrā. Ar Krasovsku daudzbērnu ģimeni iepazināmies dažus gadus atpakaļ - Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas komitejas rīkotās akcijas laikā.

22.12.2012

Sākumā  Tu  tikai  zini, ka būs. Būs svētki: dāvanas, piparkūkas, melodijas, svecītes,  atmiņas.
Atkal,vēlreiz. Mostas šaubas, bailes no vilšanās.
Atkal, vēlreiz – nebeidzama rosība, laika trūkums, nogurums?
Nē, nē! Nemanāmi ir pienācis brīdis, ka Tu ne tikai zini, bet jau jūti, ka ir - tuvumā un sasniedzami. Tuvu, tuvu ir svētki: prieks, brīvība, gaisma!

21.12.2012

„Ja gaismu iededz spožāk, tumsa sabiezē. Tāda ir tumsas daba. Svarīgi, ka apgaismotais laukums kļuvis lielāks.” Tuvojoties Ziemassvētkiem, gribas sakārtot, izdaiļot vidi sev apkārt, darīt kaut ko labu. Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā audzēkņi un skolotāji rotāja mācību kabinetus, bibliotēkā tika rīkota svētku dāvanu izstāde, bet 27.kabinetā – klāti tematiskie galdi. „Pārdomā, ko šogad esi no sirds dāvājis otram. Ne jau mantiskās vērtības, bet prieku, dvēseles siltumu, kopābūšanu. Tas izrotā gadu kā koša svētku eglīte.”

<< < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > >>