26.05.2014

Laika posmā no 19. līdz 25. maijam Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas direktors un divi pedagogi devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Norvēģiju. Pieredzes apmaiņas mēŗķis bija apzināt izpētes metožu daudzveidību, ko pielieto profesionālajā izglītībā Norvēģijā. Atbilstoši mērķim tika organizēta viesošanās programma.

22.05.2014

Š.g. 19.-21.maijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas delegācija viesojās Igaunijas pilsētā Kohtla-Jarve Nordplus projekta „Baltijas jūras burvība” ietvaros.

Mūsu skolotājiem Aleksejam Samohvalovam un Raisai Andrejevai, audzēkņiem Pāvelam Vasiļjevam (P12) un Agrim Namsonam (R9) bija lieliska iespēja iepazīt Igaunijas bagāto kultūru, krāšņo valodu un garšīgo virtuvi.

17.05.2014

Š.g. 15.maijā Višķu estrādē tika organizēts radošais pasākums DABAS RITUMS Latgales reģiona profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem un pedagogiem. Pasākumā piedalījās tautas deju, mūsdienu deju, koru, ansambļu, vokāli instrumentālo ansambļu, teātru, pūtēju kolektīvu dalībnieki, kā arī tērpu, frizūru demonstrētāji un individuālie izpildītāji. Tika organizētas arī radošās darbnīcas.
Gatavojoties XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem 2015.gadā, 2013./2014.mācību gadā notiekošais radošais pasākums "Dabas ritums" ir veltīts dabas un gadskārtu ritam, ņemot vērā lokālās tradīcijas un mūsdienu kultūras kontekstus.

05.05.2014

Apsveicam Mariju Okuņevu - konditoru grupas K-3 audzēkni ar iegūto 2.vietu Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursā „Konditorejas izstrādājumu gatavošana”! Īpaša pateicība skolotājai Marijai  Šiško par ieguldīto darbu audzēknes sagatavošanā! Paldies pedagogiem un darbiniekiem, kuri atbalstīja un turēja īkšķus!

30.04.2014

Šī gada Lielās talkas devīze bija «Par tīru Baltijas jūru». „Tīra Baltijas jūra sākas Tavā vannas istabā” – tādā veidā organizatori lūdz iedzīvotājus atteikties no ķīmisko vielu izmantošanas sadzīvē, jo tās piesārņo gruntsūdeņus  un Baltijas jūru. Tieši tāpēc lielu uzmanību talkas dalībnieki pievērsa ūdens tilpņu  krastiem. Talka ne tikai veicina Latvijas labiekārtošanu un sakopšanu, bet arī veido izpratni par ikviena Latvijas iedzīvotāja un viesa atbildību par vidi mums apkārt.Talkas ideja ir balstīta uz brīvprātīgu līdzdalību vides sakopšanā, radot saliedētību, pozitīvismu un labi padarīta darba sajūtu.
Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji š.g. 25.aprīlī piedalījās Stropu mežaparka sakopšanā. Paldies visiem skolotājiem, viesnīcu pakalpojumus peciālistu grupai V5; konditoru grupai K4; restorānu pakalpojumu speciālistu grupai R9 un pavāru grupai P12 par aktīvu dalību talkā.

13.04.2014

Pavasara saulgrieži jau veselu mēnesi kā klāt – kad pavasaris uzveica ziemu, bet diena  - nakti. Tuvojas Lieldienas, kad jākrāso olas, jāšūpojas un jādara citas jaukas lietas, kas padara šo svētku svinēšanu omulīgu un pat rotaļīgu.

09.04.2014

Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā noslēgušies Atvērto durvju dienu pasākumi. Šā gada 11. un 12.aprīlī skolas durvis bija atvērtas visiem interesentiem, īpašu aktivitāti izrādīja vispārizglītojošo skolu 9. un 12. klašu skolēni, viņu vecāki un skolotāji. Bija prieks atkal redzēties ar bijušajiem skolas absolventiem, uzzināt par viņu darba gaitām un īstenotajiem sapņiem.

13.02.2014

„Mīlestība....... Sarežģītākā un, tajā pašā laikā, vienkāršākā lieta visā Visumā. Kur to meklēt? Kā to sasniegt?

Tikai un vienīgi sevī! Tu esi Mīlestība. Tava dzīve ir Mīlestība. Ikkatrs mirklis tajā ir Mīlestība. Katra Tava ieelpa un izelpa ir Mīlestība. Tavi mīļie ir Mīlestība. Tavi darbi ir Mīlestība. Tu esi radīts no Mīlestības!
Tavs Sargeņģelis Tev atrodas blakus, un arī tā ir Mīlestība. Tavs uzdevums ir vienkārši BŪT Mīlestībai.”   /K.Muceniece/
20.12.2013

„Ieklausies! Dzirdi? Nāk Ziemassvētki. Laimīgas nojausmas lido pāri sniega laukiem pa priekšu. Uz baltiem spārniem nes gaidīšanas prieku. Visiem. Paejies solīti pretim saņemt savu daļu.Redzi,  kā egles visā godībā izslējušās tiecas uz augšu. Gaida. Grib pirmās saredzēt un sveicināt. Sniega pārslas griežas un virpuļo apkārt vējam, raustot uz deju. Arī gatavojas Ziemassvētkiem. Gaismas stari ēnas ritina kamolā, lai prieks nepakluptu atnākot.
Cik pazīstama rosība! Ar mīļuma gaidīšanu un dāvāšanu. Visi gaida un grib justies laimīgi!”

18.12.2013

Saules atgriešanās brīdis tuvojas caur gada vistumšāko cēlienu.Tas ir laiks,  kad vairāk nekā citkārt ilgojamies pēc sirsnības, sirdsskaidrības, sirdsmiera un sirdssiltuma. Kad gribas sakārtot domas, lietas sev apkārt, dzīvot harmoniski un izjust svētkus….
Tradicionāli šajā laikā skolā rotājam mācību kabinetus, saiņojam svētku dāvanas , klājam tematiskos galdus. Tādā veidā radām svētku noskaņu, liekam raisīties labām, gaišām domām,  iepriecinām apkārtējos un paši sevi.

<< < ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... > >>