16.10.2014

Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola Karjeras nedēļas (13.-17. oktobris) ietvaros ļoti aktīvi uzņem viesus no vispārizglītojošām skolām. Karjeras nedēļas mērķis: sniegt informāciju un aktualizēt karjeras izglītības jautājumu nozīmīgumu, veicināt skolēnu mērķtiecīgu un apzinātu karjeras izvēli. Paldies skolām par izrādīto interesi un skolēnu atsaucību! Triju dienu laikā pie mums viesojās un ar profesijām iepazinās vairāk nekā 250 vispārizglītojošo skolu skolēni!

15.10.2014

Š.g. 05. - 08.oktobrī Nordplus Junior projekta „The Beauties of the Baltic Sea” (projekta numurs: NPJR-2013/10037)  ietvaros notika dalībnieku trešā tikšanās. Šoreiz Latvijas, Lietuvas, Igaunijas audzēkņus un pedagogus uzņēma Somijas salu arhipelāga Parainena pilsētiņā.
Tikšanās mērķis bija audzēkņu un skolotāju komunikācija par Baltijas jūras problemātiku, Baltijas un Somijas kultūras mantojuma un izglītības sistēmas kopīgiem un atšķirīgiem aspektiem. Mūsu skolu pārstāvēja skolotāji Ārija Ļaksa, Alexander Klimov un viesnīcu pakalpojumu speciālistu grupas V5 2.kursa audzēknes Igita Strode un Inguna Zīberga.

03.10.2014

Ir pēkšņi šajā nemierkrastā miers,
It visas rūpju laivas uzvilktas ir malā.
Var atļaut četrdesmit minūtēm
Bez grožiem skriet. Ir svētki galu galā.

Ir svētki, skolotāj, un Tu
                               Reiz rokas gādīgās nu vari salikt klēpī
                               Un rudens saulē pasapņot, un aizmirst par
                               To paguruma mirkli, ko no visiem slēpi.

Lai šī diena ir īpaša bezgala daudzo dienu virknē! Lai tajā ir smiekli un dziesmas, labas domas un gaišas emocijas! Lai nākotnē - jaunas cerības, jauni piedzīvojumi un jaunas iespējas!

Lai nekad nepietrūkst darāmā darba, lai nepietrūkst iedvesmas, draugu tuvuma, mīlestības un sirdsmiera! Jūsu profesionālajos svētkos novēlam izturību, darbaprieku un pāri visam –piepildījumu godprātīgā darbā, kurā skolotājs ieliek visu savu mīlestību!

24.09.2014

Šogad Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā aizsākās jauna tradīcija – pirmkursnieku ugunskristības! Katrai grupai bija jāsagatavo priekšnesums, iesaistot pēc iespējas vairāk grupas audzēkņu. Tas bija pārsteidzoši! Neskatoties uz to, ka pagājušas tikai trīs nedēļas, pirmkursnieki nodemonstrēja tādu saliedētību, draudzīgumu, tik daudz bija uzzinājuši viens par otru, par saviem grupas audzinātājiem!

22.09.2014

“Dzirkstī dālijas ar atvasaras smaidu,
    Krāsains prieks man pretī plaukst.”
                                                /L.Razgale/

Tradicionāli jau trešo gadu pēc kārtas Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notiek audzēkņu veidoto  rudens kompozīciju izstāde „Zelta krāsās rotājas rudens”.

02.09.2014

Vēl augusta pēdējā diena.
Vēl zvaigznes un āboli krīt.
Sirds vasarai ardievas pamāj-
Uz skolu man jāiet rīt.

Vēl jāieliek ceļasomā
                               Kāds sapnis, ko piepildīt,
                               Un kāda iesākta doma
                               Par to, kas būšu es rīt.

Zinību dienā un visa mācību gada garumā - audzēkņiem un pedagogiem vēlam neizsīkstošu  interesi par vēl neapgūto, neatlaidību un savstarpēju sapratni! Lai izdodas gūt gandarījumu par paveikto un draudzīgs sacensību gars palīdz augt un attīstīties!

28.06.2014

Ej, nešaubies, ceļš labi sācies,
No Tevis dzīve prasīs daudz.
Ej, mūžu dzīvo, mūžu mācies,
Un visu mūžu audz!

Š.g. 28.jūnijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika izlaiduma svinīgais pasākums. Skolu beidza un profesionālo kvalifikāciju ieguva 166 jaunieši. Pavāra, konditora, mazumtirdzniecības veikala pārdevēja un restorānu pakalpojumu specialitātes ir pieprasītas un prestižas darba tirgū, tās ļauj gan radoši izpausties, gan daudzveidīgi sevi parādīt, taču prasa arī nemitīgu pilnveidošanos un izaugsmi. Daudzi audzēkņi pietiekami labi sevi apliecināja jau kvalifikācijas prakses laikā un palika strādāt prakses uzņēmumos. Vasaras periods, kad apkalpojošā sfērā strauji pieaug apmeklētāju skaits, pilsētu apmeklē tūristi, ir ļoti piemērots brīdis jaunajiem speciālistiem lūkoties pēc savas nākamās darba vietas.

18.06.2014

Visu gadu dziesmas krāju,
Jāņu dienu gaidīdama;
Nu atnāca Jāņu diena,
Nu dziesmiņas jāizdzied.
Skolotājiem, darbiniekiem, audzēkņiem, viņu ģimenēm - lai sirdīs valda svētku prieks, netrūkst smeķīga Jāņu siera, mājas pīrāgu,  līksmas mūzikas un raita dejas soļa!
Vasaras saulgrieži ir arī īstais brīdis, lai smeltos spēku turpmākajam darbam, jo gada visīsākajā naktī dabas spēks izpaužas visspilgtāk. Tāpēc domāsim šajā saulgriežu laikā labas domas, teiksim viens otram labus vārdus un būsim kopā ar saviem mīļajiem!

07.06.2014

Jūnija sākumā mūsu pilsēta tradicionāli svin savus svētkus - šoreiz 739.dzimšanas dienu. Šogad svētki noris ar devīzi „Daugavpils – pilsēta ar māju sajūtu”.
Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un pedagogi bija aktīvi pilsētas svētku dalībnieki - piedalījāmies gan gājienā, gan Izglītības pilsētiņā. Pilsētas iedzīvotājus un viesus lutināja siltā jūnija saule, skanīgie koncerti uz daudzajām skatuvēm, sporta sacensības, tirdziņi, atrakcijas bērniem, kā arī virkne citu pasākumu. Svētki noslēdzās Vienības laukumā ar iespaidīgu strūklaku šovu un uguns teātri.

02.06.2014

Sirsnīgi sveicam viesnīcu pakalpojumu grupas V5 1.kursa audzēkni Ingunu Zībergu ar iegūto 3.vietu Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursā „Viesmīlības pakalpojumi”!
No visas sirds pateicamies skolotājām Sofijai Krasņakovai un Raisai Andrejevai par audzēknes gatavošanu konkursam!

<< < ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... > >>