Galda kultūra – Latvijas svētku tradīciju sastāvdaļa //Tuvojas Ziemassvētki//
12/12/2018

Konditorejas izstrādājumu gatavošanas laboratorijā tapa aromātiskas piparkūkas, kuras skolēni konditoru grupas audzēkņu vadībā skaisti izrotāja. Pavāri demonstrēja rupjmaizes kārtojuma pagatavošanu un rotāšanu. Pārdevēji mācīja izgatavot neparastas Ziemassvētku un Jaungada galda kartes. Viesmīļu grupas audzēkņi bija uzklājuši tematiskos galdus, iepazīstināja ar galda piederumiem un to izmantošanu, parādīja skolēniem un ļāva pašiem dekorēt kokteiļu glāzes ar cukura glazūru. Viesmīlības pakalpojumu specialitātes audzēkņi skolēniem atklāja omulības un sirsnīgas gaisotnes radīšanas noslēpumus viesnīcā, mācīja vairākus salvešu locīšanas paņēmienus, t. sk. eglītes un zvaigznes formā.
Ziemassvētki ir laiks, kad cilvēka sirds ir atvērta visam labajam, skaistajam, ir lielo novēlējumu laiks, dāvināšanas un saņemšanas prieks.

Iziesim cits citam pretī, pasniegsim roku laba vēlējumam, uzmundrināsim viens otru ar smaidu un labestību, dāvināsim prieku sev pašiem un citiem!

Vairāk bildes fotogalerijā