Konkurss – veselības maratons “VESELĪBA+...”
03/04/2019

Vienpadsmit 8.klašu komandas no sekojošām skolām: Daugavpils Valsts ģimnāzija; Daugavpils 3.vidusskola; Daugavpils Centra vidusskola; Daugavpils 10.vidusskola; Daugavpils 12.vidusskola; Daugavpils 13.vidusskola; Daugavpils 15.vidusskola; Daugavpils 16.vidusskola; Daugavpils 17.vidusskola; J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija; Daugavpils 11.pamatskola aizrautīgi pārvietojās pa izveidotajām stacijām. Stacijās uzdevumus izstrādāja un vērtēja DU Veselības veicināšanas centra, DRS Narkoloģijas nodaļas, BJC Jaunība kluba Fortūna, Daugavpils Medicīnas koledžas, Daugavpils pilsētas Jauniešu LSK nodaļas, Daugavpils pašvaldības policijas, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes, Olvi poliklīnikas pārstāvji, kā arī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pedagogi un audzēkņi.

Maratona noslēgumā visi dalībnieki atkal pulcējās zālē, pateicības rakstus un saldās balvas saņēma gan uzdevumu veidotāji, gan izpildītāji. Šī bija iespēja skolu jauniešiem priecīgi pavadīt dienu, pārbaudīt savas zināšanas un prasmes, uzzināt un izmēģināt kaut ko jaunu, iegūt noderīgu informāciju turpmākā ceļa izvēlei.

Vairāk bildes fotogalerijā