14.02.2019

Š.g. 14.februārī sirsnīgā atmosfērā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā tika svinēti Mīlestības svētki. Audzēkņu talantu koncerts Valentīndienas noskaņās skolā ir kļuvis par skaistu tradīciju. Mīlestība - skaists un daudzpusīgs temats, katram bija ko teikt. Visām grupām bija iespēja parādīt mīlestību tās sirsnībā, maigumā un daudzveidībā. Jau no rīta visus pārsteidza skaisti izrotātais 2.stāva foajē: degošas sveces, svētku galds balti sarkanos toņos un sarkanu rožu pušķis!

28.01.2019

No šā gada 21. līdz 25. janvārim  seši mūsu skolas pedagogi: Jurijs Kuklis, Alexander Klimov, Jeļena Jurtajeva, Nonna Akopova, Svetlana Beļakova un Māra Raubiško piedalījās projekta “GaTIS-Innovative Solutions in Tourism and Gastronomy” un projekta Nr.2017-1-PL01-KA202-038413 noslēguma seminārā Spānijā.  Valensijā pedagogi realizēja projekta praktisko daļu, kurā akcents bija eko-produktu izmantošana Vidusjūras reģiona ēdienu gatavošanā.

21.12.2018

Š.g. 21.decembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika svinīgais pasākums, veltīts Ziemassvētkiem un 1.semestra noslēgumam. Tik ātri aizritējis 1. semestris, un tik daudz tika paveikts šajā laikā! Pasākumā tika sumināti audzēkņi, kuri aktīvi piedalījās dažādās aktivitātēs un konkursos, kā arī tie, kuri viscentīgāk mācījušies 2018./2019. mācību gada 1.semestrī. Audzēkņiem tika pasniegti Atzinības raksti un balvas.

Par sirsnīgas atmosfēras radīšanu, skaistiem vārdiem un šī jaukā pasākuma organizēšanu mīļš paldies vadītājiem Tatjanai Jefimovai un Marekam Kalniņam, kā arī skolas metodiķei Inesei Celitānei!

18.12.2018

Katru gadu decembra nogalē Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pedagogi un darbinieki aktīvi piedalās LSK Daugavpils pilsētas komitejas organizētajās Ziemassvētku labdarības akcijās. Šoreiz akcijas nosaukums - “Šajā pasaulē ir mīlestība”, un tā veltīta Daugavpils pilsētas ģimenēm, kurās ir bērni ar invaliditāti.

14.12.2018

2018. gada 14. decembrī Belostokā notika  projekta “GaTIS-Innovative Solutions in Tourism and Gastronomy” un projekta Nr.2017-1-PL01-KA202-038413 dalībnieku tikšanās. Mūsu skola šajā projektā strādā kopā ar poļu un spāņu partneriem.

12.12.2018

Šajā svētku gaidīšanas laikā Ziemassvētku brīnums pa pasauli iet, un laimīgs tas, kura sirds un acis brīnumu laikā nav ciet!
Ziemassvētku laikā katrs savās plaukstās sveci ieliksim, lai var saredzēt ceļu uz gadumiju! Ielaidīsim mājās svētkus – pār baltu, tīru slieksni! Senāk Ziemassvētku laikā nekā netrūka, jo tika klāts bagātīgs galds. Īpašs rituāls bija Ziemassvētku vakarā sēsties pie galda deviņas reizes. Katram ēdienam bija sava nozīme.
Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola Adventes laikā uzņēma Daugavpils Saskaņas pamatskolas 7. un 9.klašu skolēnus, lai izglītojošu nodarbību laikā parādītu vairākas idejas, kā skaisti sagatavoties Ziemassvētkiem un pārsteigt savus tuviniekus un draugus.

Atnāk Ziemassvētki,
Zaļa eglīte,
Lielais svētku brīnums,
Spoža svecīte.

Ziemassvētku gaisma,
Spīdi sirsniņā,
Lai es ceļu rodu
Tumšā naksniņā!
/E.Zicāns/

Decembris, ko sauc arī par Ziemas mēnesi, ir gada pēdējais mēnesis, kad gan bērni, gan pieaugušie gaida pārsteigumus, tic brīnumiem, maina ierasto un mainās paši, plāno un īsteno to, kas, liekas, nebija iespējams visu gadu. Mēs gatavojamies Ziemassvētkiem - visskaistākajiem svētkiem, ko mēs sagaidām ar gaišumu sirdī, mīlestību pret tuvajiem. Svētku noskaņa ir jūtama visur, un, protams, arī mūsu skolā. Skolas foajē mūs priecē skaistule-eglīte un skan mūzika, kabineti izrotāti ar Ziemassvētku dekoriem, bet skolas bibliotēkā ir jauna izstāde ar Ziemassvētku kompozīcijām, kuras sagatavojuši grupu audzēkņi.

06.12.2018

Tradicionāli decembra sākumā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika sporta sacensības Jautrie starti. Tajās piedalījās visu grupu komandas. Tiesnešu lomās arī šoreiz iejutās paši audzēkņi. Sacensības prasīja gan sportisko sagatavotību, gan izveicību un komandu saliedētību.

30.11.2018

Novembris ir Latvijas mēnesis,  kad svinam mūsu valstij svarīgos svētkus. Šā gada novembrī visās pilsētās, novados notiek īpaši daudz dažādu pasākumu. “Galda kultūra – Latvijas svētku tradīciju sastāvdaļa” ir viena no aktivitātēm, ko Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola piedāvā vispārizglītojošo skolu skolēniem.
Novembra nogalē mūsu skolā viesojās Krievu vidusskolas – liceja 6.klases skolēni, kuri piedalījās šajā aktivitātē un uzzināja daudz jaunā par galda klāšanu svētkos. Svētkus rada attieksme un galda klājumā ieguldītā mīlestības deva. Svētku galds ir vieta, kur notiek  kopīgas sarunas, pusdienošana un satikšanās, tāpēc šī vieta pasākumos ir centrālais punkts.

29.11.2018

Š.g. 29.novembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā viesojās 11.pamatskolas 7.-9. klašu skolēni, lai meistarklašu – darbnīcu laikā iepazītu piecas apkalpojošās sfēras profesijas: pavārs, konditors, viesmīlis, pārdevējs un viesmīlības pakalpojumu speciālists. Meistarklašu - darbnīcu īstenošana notiek ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, identifikācijas Nr.DPIP2018/ESFNr.8.3.5.0/16./ I/001/51N.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>