23.04.2018

Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola piedalās Eiropas Savienības Erasmus+ programmas pamatdarbības Nr. 1 (KA1) profesionālās izglītības sektora projektā: “Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņu un izglītības speciālistu starptautiskā prakse un pieredzes apmaiņa kvalitātes attīstībai un internacionalizācijai”, projekta numurs: 2017-1-LV01-KA102-035201. Pateicoties šim projektam, divi skolotāji Alexander Klimov un Sofija Krasņakova no 16.04.2018. līdz 20.04.2018. uzturējās  IDEC S.A. (www.idec.gr) ārvalstu organizācijā Pirejā, Grieķijā.
Projekta mērķis - uzlabot un dažādot skolas pedagoģiskā personāla metodiskās zināšanas un prasmes, veidot plašāku izpratni par izglītības sistēmām Eiropā.

21.04.2018

Š.g. 21.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā viesojās desmit 11.pamatskolas skolēni, lai konditora meistarklases– darbnīcas laikā iepazītu šo profesiju. 11.pamatskolas skolēni viesosies mūsu skolā vēl piecas reizes, kas būs iespējams ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, identifikācijas Nr.DPIP2018/ESFNr.8.3.5.0/16./I/001/31N, kuru realizē Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde.

19.04.2018

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā š.g. 18.aprīlī notika konditoru profesionālās meistarības konkurss “Mans svētku kliņģeris Latvijas simtgadei”, kurā piedalījās sešu profesionālās izglītības mācību iestāžu audzēkņi.
Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas konditoru 3-gadīgās grupas 1.kursa audzēkne Kristīne Larionova ļoti veiksmīgi startēja konkursā un ieguva 1.vietu ar savu konditorejas izstrādājumu “Latvijas simtgades sadancis”. Sirsnīgi sveicam Kristīni un skolotāju Ritu Sardiko!
Paldies visai komandai, kura palīdzēja ar lielākiem un mazākiem darbiem un darbiņiem, atbalstīja morāli un turēja īkšķus!!!!

Darba prezentācija šeit

17.04.2018

Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola piedalās Eiropas Savienības Erasmus+ programmas pamatdarbības Nr. 1 (KA1) profesionālās izglītības sektora projektā: “Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņu un izglītības speciālistu starptautiskā prakse un pieredzes apmaiņa kvalitātes attīstībai un internacionalizācijai”, projekta numurs: 2017-1-LV01-KA102-035201. Pateicoties šim projektam, 10 mūsu skolas audzēkņi un skolotāja Inna Barkova 19 dienas (26.03.2018.-15.04.2018.) pavadīja Polijā, Belostokā, lai stažētos restorānu, viesnīcu pakalpojumu, ēdināšanas un konditorejas sfēras uzņēmumos. Audzēkņi strādāja praksē piecos Belostokas uzņēmumos: viesnīcu Ibis un Silver restorānos, kafejnīcā Akcent, konditorejas fabrikā PSS Społem un uzņēmuma Gastro Strefa kafejnīcā.

16.04.2018

Š.g. 12.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pārstāve - skolotāja Inna Barkova atradās vizītē Belostokā, Polijā (uzņemošās organizācijas līderis Perfect Project Sp. z o.o) “GaTIS-Innovative Solutions in Tourism and Gastronomy”, projekta numurs: 2017-1-PL01-KA202-038413 projekta ietvaros.
Vizītes laikā tika apmeklēta lauksaimniecības profesionālā skola Sokolkas pilsētā, lai iepazītos ar mācību iestādes vēsturisko atīstību, profesionālās izglītības programmām un skolas pedagogu kolektīvu.

13.04.2018

Š.g. 13.un 14.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji aicināja vispārizglītojošo skolu skolēnus, viņu vecākus, skolotājus, savus absolventus un sadarbības partnerus uz Atvērto durvju dienu pasākumiem. Par apmeklētāju skaitu nevarēja sūdzēties, īpaši aktīvi bija Lāču pamatskolas, Laucesas pamatskolas, Vaboles vidusskolas, Sventes vidusskolas, Daugavpils 3.vidussskolas, 15.vidusskolas, 17.vidusskolas, J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolēni un skolotāji. Paldies viņiem par atsaucību un ieinteresētību!

06.04.2018

Š.g. 6.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika konkurss – karjeras un veselības maratons “LAI BŪTU SKAIDRS”, kuru organizēja Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Daugavpils pilsētas komiteja un Daugavpils pilsētas BJC “Jaunība” klubs “Fortūna”. Konkursa mērķis bija veicināt pusaudžu izpratni par fizisko, garīgo, emocionālo veselību un profesijas izvēles svarīgumu. Pasākumā piedalījās vienpadsmit vispārizglītojošo skolu 8.klašu skolēnu komandas.

30.03.2018

Šūpo mani, tautu dēls,
Līdz bērziņa galotnei:
Augstu cēlu es galviņu,
Stalti nesu vainadziņu!

Klāt  pavasara saulgrieži. Svētki, kurus svin par godu saules atnākšanai – dienas kļūst garākas, saule siltāka un gaismas vairāk. Pēc garās ziemas visi nepacietīgi gaida Lieldienas, kas iezīmē pilnīgu Saules uzvaru pār tumsu un dabas atmodu. Pavasara gaišākie svētki mudina uz rosīšanos, uz prieku un mīlestību.

01.03.2018

Š.g. 1.martā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā viesojās vairāk nekā 50 vispārizglītojošo skolu skolēni, lai meistarklašu – darbnīcu laikā iepazītu piecas apkalpojošās sfēras profesijas: pavārs, konditors, viesmīlis, bārmenis, pārdevējs. „Meistarklašu – darbnīcu „Iepazīsim apkalpojošo sfēru profesijas!” īstenošana notika ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, identifikācijas Nr.DPIP2018/ESFNr.8.3.5.0/16./I/001/21N, kuru realizē Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde.

27.02.2018

Š.g. 26. un 27.februārī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā tika īstenotas meistarklases: pavāru grupu audzēkņiem - “Receptes Latvijas simtgadei. Latviešu klasiskie ēdieni mūsdienu variācijās”, kuru vadīja nozares profesionāļi Māris Astičs, Kaspars Jansons un Dmitrijs Radenko, un restorānu un viesnīcu pakalpojumu specialitāšu audzēkņiem - “Karsto dzērienu pagatavošanas un pasniegšanas māksla. Bezalkoholisko kokteiļu mūsdienīga pagatavošana un pasniegšana”, kuru vadīja nozares profesionāļi Alvins Matisāns un Andris Reizenbergs.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>
Viesnīcu pakalpojumu speciālists
Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs (uzzināt vairāk)
Tūristu grupas pavadonis