Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

Meistarklases pavāru, restorānu un viesnīcu pakalpojumu specialitāšu audzēkņiem
27/02/2018

Meistarklases notika "Eiropas Savienības fondu darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 7.2.1.specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt nodarbinātībā, izglītībā vai apmācībās neiesaistītu jauniešu nodarbinātību un izglītības ieguvi Jauniešu garantijas ietvaros" pasākuma "Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros" projekta "Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros" (vienošanās Nr. 7.2.1.2./15/I/001) un Eiropas Savienības fondu darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.4.1. specifiskā atbalsta mērķa "Pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci" Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.4.1.0/16/I/001 "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" īstenošanas ietvaros.
Šī pakalpojuma mērķis ir karjeras atbalsta pasākumu ietvaros īstenot prasmju un profesijas paraugdemonstrējumus audzēkņiem, lai motivētu jauniešus mācībām un darbam izvēlētajā profesijā.

Dienas pagāja intensīvā darba ritmā, bija prieks vērot nozares profesionāļu virtuozo darbošanos, aizrautību, ieinteresētību. Visi meistarklašu vadītāji ir gados jauni cilvēki, enerģijas un entuziasma pilni, ambiciozi, kuri pārliecinoši sasniedz savus mērķus. Audzēkņi varēja ne tikai vērot notiekošo, bet arī darboties paši un, protams, degustēt pagatavotos ēdienus, karstos dzērienus un bezalkoholiskos kokteiļus. Šāda veida pasākumi raisa dziļu interesi, attīsta prasmes, ceļ profesiju prestižu, aicina apgūt jaunas lietas, māca strādāt aizrautīgi un skaisti!

Vairāk bildes fotogalerijā
 

Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
 
Tūrisma pakalpojumu konsultants
(uzzināt vairāk)
Konditors
Ārpus formālā izglītība (uzzināt vairāk)
Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)