Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

Lieldienu svētku kompozīciju izstāde
30/03/2018

Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji ir izveidojuši Lieldienu svētku kompozīciju izstādi, kurā vērojami visi Lieldienu simboli, spilgta krāsu gamma un radoša izdoma!
Lieldienu mielastā goda vieta ir olām un plāceņiem, kas simbolizē Sauli un Saules atmodu. Olas Lieldienu paražās saglabājušās līdz mūsu dienām. Olu krāsošana, kas labi pazīstama daudzām tautām, ir iecienīta tradīcija arī latviešiem.
Priecīgs notikums ir Lieldienu šūpošanās. Pie šūpolēm sanāk daudz ļaužu: puiši, meitas, vecāki cilvēki un bērni. Meitas nekad nenāk tukšām rokām: viņas ņem līdzi olas un plāceņus, ko izdalīt puišiem par šūpoļu kāršanu un šūpošanu. Vispār šūpošanās ir laiks, kad jauni ļaudis var viens otru nolūkot, iepazīties un sadraudzēties. Nereti šūpošanās pārī noved līdz mūža derībai.
Ar Lieldienām saistāmas daudzas tradīcijas un ticējumi, kas ļauj iegūt labāku veselību, bagātīgu ražu un pārticību, mieru mājās un saticību savā starpā.

Lai saulainas un jautras Lieldienas! Lai izdodas rast gaišumu, ļauties svētku tradīcijām, uzburt prieku sevī un ielīksmot citus!

Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
 
Tūrisma pakalpojumu konsultants
(uzzināt vairāk)
Konditors
Ārpus formālā izglītība (uzzināt vairāk)
Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)