Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

21.12.2018

Š.g. 21.decembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika svinīgais pasākums, veltīts Ziemassvētkiem un 1.semestra noslēgumam. Tik ātri aizritējis 1. semestris, un tik daudz tika paveikts šajā laikā! Pasākumā tika sumināti audzēkņi, kuri aktīvi piedalījās dažādās aktivitātēs un konkursos, kā arī tie, kuri viscentīgāk mācījušies 2018./2019. mācību gada 1.semestrī. Audzēkņiem tika pasniegti Atzinības raksti un balvas.

Par sirsnīgas atmosfēras radīšanu, skaistiem vārdiem un šī jaukā pasākuma organizēšanu mīļš paldies vadītājiem Tatjanai Jefimovai un Marekam Kalniņam, kā arī skolas metodiķei Inesei Celitānei!

18.12.2018

Katru gadu decembra nogalē Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pedagogi un darbinieki aktīvi piedalās LSK Daugavpils pilsētas komitejas organizētajās Ziemassvētku labdarības akcijās. Šoreiz akcijas nosaukums - “Šajā pasaulē ir mīlestība”, un tā veltīta Daugavpils pilsētas ģimenēm, kurās ir bērni ar invaliditāti.

14.12.2018

2018. gada 14. decembrī Belostokā notika  projekta “GaTIS-Innovative Solutions in Tourism and Gastronomy” un projekta Nr.2017-1-PL01-KA202-038413 dalībnieku tikšanās. Mūsu skola šajā projektā strādā kopā ar poļu un spāņu partneriem.

12.12.2018

Šajā svētku gaidīšanas laikā Ziemassvētku brīnums pa pasauli iet, un laimīgs tas, kura sirds un acis brīnumu laikā nav ciet!
Ziemassvētku laikā katrs savās plaukstās sveci ieliksim, lai var saredzēt ceļu uz gadumiju! Ielaidīsim mājās svētkus – pār baltu, tīru slieksni! Senāk Ziemassvētku laikā nekā netrūka, jo tika klāts bagātīgs galds. Īpašs rituāls bija Ziemassvētku vakarā sēsties pie galda deviņas reizes. Katram ēdienam bija sava nozīme.
Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola Adventes laikā uzņēma Daugavpils Saskaņas pamatskolas 7. un 9.klašu skolēnus, lai izglītojošu nodarbību laikā parādītu vairākas idejas, kā skaisti sagatavoties Ziemassvētkiem un pārsteigt savus tuviniekus un draugus.

10.12.2018

Atnāk Ziemassvētki,
Zaļa eglīte,
Lielais svētku brīnums,
Spoža svecīte.

Ziemassvētku gaisma,
Spīdi sirsniņā,
Lai es ceļu rodu
Tumšā naksniņā!
/E.Zicāns/


Decembris, ko sauc arī par Ziemas mēnesi, ir gada pēdējais mēnesis, kad gan bērni, gan pieaugušie gaida pārsteigumus, tic brīnumiem, maina ierasto un mainās paši, plāno un īsteno to, kas, liekas, nebija iespējams visu gadu. Mēs gatavojamies Ziemassvētkiem - visskaistākajiem svētkiem, ko mēs sagaidām ar gaišumu sirdī, mīlestību pret tuvajiem. Svētku noskaņa ir jūtama visur, un, protams, arī mūsu skolā. Skolas foajē mūs priecē skaistule-eglīte un skan mūzika, kabineti izrotāti ar Ziemassvētku dekoriem, bet skolas bibliotēkā ir jauna izstāde ar Ziemassvētku kompozīcijām, kuras sagatavojuši grupu audzēkņi.

06.12.2018

Tradicionāli decembra sākumā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika sporta sacensības Jautrie starti. Tajās piedalījās visu grupu komandas. Tiesnešu lomās arī šoreiz iejutās paši audzēkņi. Sacensības prasīja gan sportisko sagatavotību, gan izveicību un komandu saliedētību.

30.11.2018

Novembris ir Latvijas mēnesis,  kad svinam mūsu valstij svarīgos svētkus. Šā gada novembrī visās pilsētās, novados notiek īpaši daudz dažādu pasākumu. “Galda kultūra – Latvijas svētku tradīciju sastāvdaļa” ir viena no aktivitātēm, ko Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola piedāvā vispārizglītojošo skolu skolēniem.
Novembra nogalē mūsu skolā viesojās Krievu vidusskolas – liceja 6.klases skolēni, kuri piedalījās šajā aktivitātē un uzzināja daudz jaunā par galda klāšanu svētkos. Svētkus rada attieksme un galda klājumā ieguldītā mīlestības deva. Svētku galds ir vieta, kur notiek  kopīgas sarunas, pusdienošana un satikšanās, tāpēc šī vieta pasākumos ir centrālais punkts.

29.11.2018

Š.g. 29.novembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā viesojās 11.pamatskolas 7.-9. klašu skolēni, lai meistarklašu – darbnīcu laikā iepazītu piecas apkalpojošās sfēras profesijas: pavārs, konditors, viesmīlis, pārdevējs un viesmīlības pakalpojumu speciālists. Meistarklašu - darbnīcu īstenošana notiek ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, identifikācijas Nr.DPIP2018/ESFNr.8.3.5.0/16./ I/001/51N.

16.11.2018

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

Novembris ir Latvijas mēnesis. Vēsturiski mūsu valstij svarīgākie atceres un svinību datumi tiek atzīmēti rudens izskaņā.
Lai gan novembris ir viens no gada tumšākajiem mēnešiem, tomēr 1918.gada 18.novembrī - tika izauklēta mūsu Latvija.
Un šogad mūsu valsts svin savu simto dzimšanas dienu!
Skaists, patriotisks un sirsnīgs pasākums, kas tika veltīts mūsu valsts tik zīmīgajiem svētkiem, notika Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā. Svinīgo runu teicis skolas direktors Jurijs Kuklis, mūsu audzēkņi uzstājās ar brīnišķīgām dziesmām un dzejoļiem, kas nevienu neatstāja vienaldzīgu.

12.11.2018

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

Kas ir Latvija? „ES ESMU LATVIJA” -  šādi skan mūsu  valsts simtgades svinību galvenais motīvs. Latviju veidojam mēs paši, katrs no mums ar savām domām, darbiem, ikdienas ieguldījumu.

Par godu mūsu valsts simtgadei Daugavpils Tirdzniecības profesionālās skolas audzēkņi kopā ar skolotājiem skolas bibliotēkā organizēja kompozīciju izstādi, kā arī patriotiskās noskaņās izrotāja mācību telpas. Paldies visiem par ieguldīto darbu!

<< < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > >>
Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
Konditors
Ārpus formālā izglītība (uzzināt vairāk)
Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)