Astoņiem Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņiem sākās 4 nedēļu prakse Vācijā
21/09/2021

Audzēkņi pilnveidos savas profesionālās iemaņas trijos Šverīnes uzņēmumos:
Zivju restorānā „Lukas“ strādās 3 topošie pavāri,

bio-maiznīcā-konditorejā „Mühlenbäckerei“ savas prasmes pilnveidos 3 topošie konditori

un 4-zvaigžņu viesnīcā NH Schwerin savas prasmes izmēģinās 2 topošas viesmīlības pakalpojumu speciālistes.

Prakse ārzemēs ir īsts izaicinājums sev, jo jāiziet no savas komforta zonas, jāizmēģina sevi un savas prasmes citos apstākļos! Prakses laikā audzēkņi ne tikai pilnveido savas profesionālās prasmes un iemaņas, bet arī attīsta komunikācijas un sadarbības spējas, iepazīstas ar jaunu kultūru, tradīcijām, virtuvi. Tā ir iespēja iemācīties ko jaunu, papildināt savu pieredzi un paplašināt redzesloku, jo prakse nav tikai darbs. Brīvajā laikā tiks piedāvāta plaša atpūtas programma ar dažādām sporta aktivitātēm, pilsētas un apkārtnes iepazīšana u.c.

Projekta mērķi:

• nodrošināt izglītojamo nodarbinātības un karjeras iespēju uzlabošanu un iekļaušanos Latvijas un ES darba tirgū nākotnē;
  • ļaut projekta dalībniekiem paaugstināt un nostiprināt profesionālās prasmes un kompetences izvēlētajā profesijā;
  • pilnveidot toleranci, cieņu un atvērtību pret dažādām kultūrām un dzīvesveidiem;
  • turpināt uzlabot izglītības iestādes internacionalizāciju;
  • sekmēt PII audzēkņu mobilitāti Eiropas Savienībā.

Mūsu skola aktīvi iesaistās vairākos projektos, tāpēc, ja esi Daugavpils Tirdzniecības profesionālās skolas audzēknis, nepalaid garām iespēju piedalīties, piesakies un esi aktīvs!