„Meistarklašu – darbnīcu „Ar profesijas cepuri galvā” īstenošana vispārizglītojošo skolu skolēniem – viesmīļa un tūristu grupas pavadoņa profesijas darbnīcas
08/05/2018

Viesmīļa meistarklases – darbnīcas laikā skolēni apguva galda etiķetes pamatus, izzināja informāciju par galda traukiem, galda piederumiem, to izmantošanu, mācījās salocīt auduma salvetes ar vairākiem paņēmieniem. Skolēni bija patiesi ieinteresēti, uzdeva jautājumus un aktīvi iesaistījās sarunā par galda etiķetes niansēm un pareizu uzvedību pie galda.
Tūristu grupas pavadoņa meistarklases – darbnīcas laikā skolēni uzzināja, kādas ir tūristu grupas pavadonim nepieciešamās rakstura īpašības, prasmes, darba apstākļi, darba un karjeras izaugsmes iespējas; kā ieinteresēt klientu, kā atraktīvi piedāvāt tūrisma aktivitātes; kā izstrādāt tūrisma ceļojumu. Piedaloties spēlē “Tūristi dodas ceļojumā”, jaunieši izmēģināja tūristu grupas pavadoņa profesiju.

Tūristu grupas pavadonis