Erasmus+ projekts “Talented Entrepreneurs in Job Market”
02/03/2022

21. gadsimts ar strauju tehnoloģiju attīstību prasa ne vien zināšanas, bet arī radošumu un atraktivitāti. Lai sasniegtu augstu profesionālo līmeni, nepieciešams  atklāt un attīstīt savus talantus, stiprās puses, izzināt noteiktās sfēras nianses un „trikus”.
Ir ļoti svarīgi mācīties un pielāgoties, sekot jaunām tendencēm, maksimāli izmantot iespējas atbilstoši skolas attīstības stratēģijai un mūsdienu straujajam diģitalizācijas procesam. Mūsu skola ir atklāta izaicinājumiem un piedāvā audzēkņiem pašattīstības iespējas, izmantojot Erasmus + mobilitātes projektus.
Projekta mērķis: veidot audzēkņu spēju mainīties un domāt par nākotnes darba tirgus tendencēm. Erasmus+ projekts ir stimuls izveidot pievilcīgu karjeras ceļu mūsu audzēkņiem.