„Meistarklašu – darbnīcu „Garšīgas profesijas” īstenošana vispārizglītojošo skolu skolēniem
24/04/2019

Meistarklašu- darbnīcu pasākumā piedalījās 35 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra skolēni, kā arī skolas skolotāji. Laiks aizritēja nemanot, jo aktivitāšu bija daudz! Ar skolēniem komunicēja un stāstīja par profesijām mūsu skolas audzēkņi. Topoši konditori demonstrēja smilšu mīklas izstrādājumu pildīšanu un rotāšanu. Topoši pavāri mācīja pagatavot un rotāt uzkodas. Topoši viesmīļi un bārmeņi parādīja, cik skaisti var salocīt salvetes atbilstoši dažādiem pasākumiem; kā arī pastāstīja, kas ir barista un kāda ir viņa darba specifika. Skolēni ne tikai saņēma atbildes uz saviem jautājumiem, bet paši aktīvi piedalījās darbnīcās: pildīja, rotāja, locīja, degustēja un vērtēja. Pasākuma beigās skolēniem bija iespēja iejūsties pavāra lomā, pielaikojot skaisto pavāra formu.
Paldies visiem par piedalīšanos, aktivitāti, atsaucību un sadarbību!