„Meistarklašu – darbnīcu „Ar profesijas cepuri galvā” īstenošana vispārizglītojošo skolu skolēniem – pavāra profesijas darbnīca
15/05/2018

Skolēni uzzināja, cik radoša un interesanta ir pavāra profesija. Labam pavāram jābūt smalkai garšai un ožai, tāpat attīstītai izdomai un estētiskai gaumei. Skolēni pārliecinājās, ka pavāra darba rezultāts dažkārt ir īsts mākslas darbs, kas vispirms baudāms ar acīm un tikai pēc tam – liekams vēderā.
Ēdienu gatavošanas laboratorijā skolotāja Nonna Akopova ar pavāru grupas P33 1.kursa audzēknēm Annu un Viktoriju palīdzēja skolēniem pagatavot karsto uzkodu – dārzeņu omleti un kārtaino desertu. Gatavošanai sekoja degustācija. 11.pamatskolas skolēni bija priecīgi, ka īstā profesionālā laboratorijā varēja iejusties pavāru lomās un ka kopīgā darba rezultātā tapa garšīga maltīte.