Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

1.vieta sadarbības partneru organizētā konditoru profesionālās meistarības konkursā Lietuvā (Rokišķu tehnoloģiju, biznesa un lauksaimniecības skolā)
10/05/2018

Konkursa mērķis: novērtēt audzēkņu profesionālo meistarību, pilnveidot profesionālās kompetences, paaugstināt konditora profesijas prestižu, attīstīt jauniešu motivāciju, radošumu, iniciatīvu.
Konkursā 4 stundu laikā bija jāpagatavo torte no biskvīta pusfabrikāta, jāizvēlas un jāpagatavo krēms, torte jānoformē un radoši jāizrotā. Viktorija Jermolajeva veiksmīgi tika galā ar uzdevumu. Pagatavoto torti „Aveņu simfonija” viņa arī skaisti un pārliecinoši prezentēja. 2.vietu ieguva Biržu, bet 3.vietu - Utenas profesionālās skolas audzēknes.
Pirmo reizi Rokišķu tehnoloģiju, biznesa un lauksaimniecības skolas administrācija mūsu skolu apmeklēja 13.aprīlī, lai Atvērto durvju dienu pasākumu laikā iepazītos ar skolas kolektīvu, izglītības programmām, materiāltehnisko bāzi un audzēkņiem piedāvātajām iespējām.
Š.g. 07.maijā Lietuvas kolēģi mūsu skolā viesojās atkārtoti, lai piedalītos meistarklasē „Jaunākās tendences ēdienu gatavošanā”, kuru organizēja skolotājas I.Barkova, N.Akopova, palīgā aicinot  pavāru 3-gadīgās grupas P33 1.kursa audzēkņus A.Agejevu un M.Melderu.

Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
Konditors
Ārpus formālā izglītība (uzzināt vairāk)
Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)