Tikšanās ar partneriem starptautiska projekta ietvaros
03/10/2018

Mūsu skolas pedagogi Alexander Klimov un Māra Raubiško projekta partnerus iepazīstināja ar ekoproduktu izmantošanas iespējām ēdienu gatavošanā Latvijā un analizēja situāciju, kādā apjomā šie jautājumi skarti izglītības programmās. Interaktīvs teletilts deva iespēju projekta grupas darbā piedalīties arī partneriem no Valensijas Centro Superior De Hosteleria Del Mediterraneo skolas Spānijā, kas atbild par projekta praktisko daļu. Spāņu kolēģi konsultēja partnerus no Latvijas un Polijas par projekta praktisko daļu – darbu ar ekoloģiskiem produktiem Spānijā, kas ieplānota 2019. gada janvārī.
Nākošā tikšanās projektā 2018. gada decembrī Belostokā, Polijā Perfect Project kompānijas centrālā ofisā.

Projekta mājas lapa – http://perfect-project.eu/en/erasmus-projects/gatis/

Aktivitāte saņēmusi finansējumu Eiropas Savienības Erasmus+ programmas 2.pamatdarbības profesionālās izglītības sektora ietvaros.

Par publikācijas saturu ir atbildīgs tikai un vienīgi izdevējs un tā neatspoguļo Eiropas Komisijas vai Aģentūras viedokli, un tās nav nekādā veidā par to atbildīgas.