„Meistarklašu – darbnīcu „Ar profesijas cepuri galvā” īstenošana vispārizglītojošo skolu skolēniem – pārdevēja profesijas darbnīca
25/04/2018

Pārdevēja profesijas prezentācijā skolēni uzzināja, cik daudzveidīga, interesanta un radoša tā ir, kādi ir darba apstākļi, karjeras izaugsmes iespējas, arī darba vietu pārdevējs var izvēlēties pēc sirds patikas: kioskā, lielveikalā, specializētajā veikalā, uzpildes stacijā vai ziedu salonā.  Darbnīcas laikā 11.pamatskolas skolēni mācījās veidot 3 veidu apsveikuma aploksnītes un pēc tām tās glīti izrotāja. Neskatoties uz to, ka lielākā daļa bija puiši, par roku veiklību nevarēja sūdzēties: visiem izdevās salocīt aploksnītes, un katrs bija priecīgs par savu darinājumu.