Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde

Noderīgas saites

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Skolas audzēkņu padome

Skolas audzēkņu padome 2017./2018.mācību gadā: 

Valentīna Nikolajeva
Audzēkņu padomes priekšsēdētājs – tūristu grupas pavadoņu grupas T3 1.kursa audzēkne;

Valērija Markoviča
Audzēkņu padomes priekšsēdētāja vietniece
– pavāru 1-gadīgās grupas P34 1.kursa audzēkne;

Normunds Purvinskis
Audzēkņu padomes priekšsēdētāja vietnieks – viesnīcu pakalpojumu speciālistu grupas V9 1.kursa  audzēknis;

Dita Bēķe
Audzēkņu padomes sekretāre – restorānu pakalpojumu speciālistu grupas R13 1.kursa audzēkne;

Audzēkņu padomes locekļi:
•    Anna Agejeva - Pavāru 3-gadīgās grupas P33 1.kursa audzēkne, valsts stipendijas piešķiršanas komisijas locekle
•    Anastasija Mihailova - Pavāru 3-gadīgās grupas P33 1.kursa audzēkne
•    Maigurs Melders - Pavāru 3-gadīgās grupas P33 1.kursa audzēknis
•    Karina Beļavska - Pavāru 3-gadīgās grupas P29 2.kursa audzēkne
•    Anastasija Ivanova - Pavāru 3-gadīgās grupas P29 2.kursa audzēkne
•    Ligita Pučka - Pavāru 3-gadīgās grupas P25 3.kursa audzēkne
•    Juris Andruškēvičs - Pavāru 3-gadīgās grupas P25 3.kursa audzēknis
•    Eduards Grutkovskis - Pavāru 3-gadīgās grupas P25 3.kursa audzēknis
•    Tatjana Jefimova - Konditoru 3-gadīgās grupas K9 1.kursa audzēkne, valsts stipendijas piešķiršanas komisijas locekle
•    Jūlija Sergejeva - Konditoru 3-gadīgās grupas K9 1.kursa audzēkne, valsts stipendijas piešķiršanas komisijas locekle
•    Viktorija Jermolajeva - Konditoru 3-gadīgās grupas K8 2.kursa audzēkne
•    Jana Krekele - Konditoru 3-gadīgās grupas K8 2.kursa audzēkne
•    Jeļena Elksniņa - Konditoru 3-gadīgās grupas K7 3.kursa audzēkne
•    Tatjana Sorokina - Konditoru 3-gadīgās grupas K7 3.kursa audzēkne
•    Kateryna Vasylenko - Pavāru 1-gadīgās grupas P34 1.kursa audzēkne
•    Andris Kudiņš - Pavāru 1-gadīgās grupas P35 1.kursa audzēknis
•    Regīna Sapožnikova - Pavāru 1-gadīgās grupas P36 1.kursa audzēkne
•    Olga Vorfolomejeva - Pavāru 1-gadīgās grupas P36 1.kursa audzēkne
•    Elīna Raubiško - Mazumtirdzniecības veikala pārdevēju grupas M11 1.kursa audzēkne
•    Elvita Čamane - Mazumtirdzniecības veikala pārdevēju grupas M11 1.kursa audzēkne
•    Zlata Žiļnio - Viesnīcu pakalpojumu speciālistu grupas V9 1.kursa audzēkne, Jauniešu garantijas projekta mērķstipendiju piešķiršanas komisijas locekle
•    Inese Piroviča - Viesnīcu pakalpojumu speciālistu grupas V9 1.kursa audzēkne
•    Mareks Kristiāns Jurevičs - Restorānu pakalpojumu speciālistu grupas R13 1.kursa audzēknis, Jauniešu garantijas projekta mērķstipendiju piešķiršanas komisijas loceklis
•    Dmitrijs Bogdanovs - Tūristu grupas pavadoņu grupas T3 1.kursa audzēknis

Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
 
 
Pavāra palīgs (uzzināt vairāk)
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Konditors
Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs
Pārdevējs (uzzināt vairāk)
Tūristu grupas pavadonis
Tūristu grupas pavadonis
(uzzināt vairāk)
 

Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)