Karjeras nedēļa 2019
14/10/2019

Vispārizglītojošo skolu skolēnus sagaidīja mūsu audzēkņi, kuri atbildēja uz visiem interesējošiem jautājumiem un pavadīja uz kabinetiem, kur bija sagatavotas dažādas aktivitātes. Pārdevēji parādīja, kā pareizi sasiet kaklasaiti un šalli, kā arī demonstrēja darbu pie kases aparātiem. Viesmīļi sagatavoja meistarklasi “Sinhronā svētku galda klāšana”, kā arī padalījās ar dažām idejām, kā var dekorēt glāzes. Viesnīcu biznesa un tūrisma nozares speciālisti sagatavoja prezentāciju par tradīcijām un tendencēm viņu sfērā. Konditori laboratorijā mācīja rotāt tortes. Savukārt pavāri darba kabinetā, ko viņi nosauca par laboratoriju “Nākotnes varavīksne”, aicināja pagatavot krāsainas pankūkas. Protams, visi pagatavotie gardumi tika arī degustēti!

Paldies skolas Audzēkņu Padomei un visiem pārējiem audzēkņiem, kuri ar prieku piedalījās Karjeras nedēļas pasākumu plānošanā un īstenošanā!