Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienas svinīgais pasākums
18/11/2017

Ko mēs paši sakām par savu Latviju, savu zemi? Cik daudz mūsu vārdi tai palīdz jeb to posta? Vārdiem ir milzīgs spēks, un mēs daudz ar tiem ceļam un arī graujam. Vai ļaujam labajiem vārdiem celt mūsu zemi, mūsu ļaudis, mūs pašus? Katram no mums ir jāmīl sava valsts, jāciena tā. Šo mīlestību ir jāglabā sirdī un jānodod no paaudzes paaudzē.
Ir daudz brīnišķīgu un mīlestības pilnu mūsu zemei veltītu vārdu. Ticības vārdi. Gribas, lai šo vārdu būtu arvien vairāk, tik daudz, ka tie savienotos un sāktu materializēties arī ticības un mīlestības darbos, spēka pilnos darbos. Mums katram ir iespēja meklēt, mīlēt, ticēt un darīt.
Mēs katrs savā dzīvē varam sasniegt daudz, ja patiesi to vēlamies un darbojamies apņēmīgi. Katram jāsāk ar sevi, un tam jākalpo par izaugsmes pamatu. Savukārt kopīgā darbā mēs varam gūt panākumus, kas vairo labklājību, dod vajadzīgo spēka apziņu un nacionālo pašlepnumu. Tā mēs varam palīdzēt Latvijai ar savām zināšanām, darbu un pieredzi.
Daudz atzinīgu vārdu par mūsu zemi, tautu un tās vērtībām izskan latviešu tautasdziesmās. Tautasdziesmas ir vissenākā latviešu folkloras sastāvdaļa, kas sniedz pierādījumus par galvenajiem notikumiem tautas dzīvē. Tautasdziesmu teksta saturs nav jāsaprot burtiski, tas ietver daudz dziļāku nozīmi.

Skaista, skaista Tēvu zeme
Par visām zemītēm
Augsti kalni, plaši lauki,
Zil(i)s jūras ūdentiņš

Man pieder tēvu zeme
Ar visiem līdumiem.
Man pašam kungam būt,
Man pašam arājam.

Daiļa sēta arājam(i)
Pašā kalna galiņā:
Visapkārt(i) liepu koki,
Vidū zied ābelītes.

Latvijas nākotne ir zināšanās un jaunradē. No senčiem mantotais darba tikums, mūsu radošā gara gēns, mums raksturīgā uzņēmība un tieksme pēc izaugsmes ierakstīs Latvijas stāstu pasaules veiksmes grāmatā. Mūsu saknes ir šajā zemē, un tās dos mums spēku!
Svinēsim Latvijas dzimšanas dienu pie kopīga ugunskura! Ar sveču liesmiņām logos, skatoties salūtu un apzinoties, ka esam viens vesels. Mācīsimies izjust svētkus, priecāties par Latviju, apzināties to labo, kas ir katrā no mums un mūsu zemē!

Vairāk bildes fotogalerijā

Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
 
 
Pavāra palīgs (uzzināt vairāk)
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
 
Tūrisma pakalpojumu konsultants
(uzzināt vairāk)
Konditors
Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs
Pārdevējs (uzzināt vairāk)

 

Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)