08.05.2019

Projekta “GaTIS-Innovative Solutions in Tourism and Gastronomy” un projekta Nr.2017-1-PL01-KA202-038413 ietvaros 2019.gada 8.maijā mūsu skolā tika organizēta meistarklase, ko vadīja mūsu skolas skolotāji: A.Klimovs, N.Akopova, J.Jurtajeva un S.Beļakova.

30.04.2019

Baltā galdauta svētki ir viens no veidiem, kā pievērst uzmanību vēsturei un ļaut cilvēkiem justies piederīgiem tiem notikumiem, kas noritēja neatkarības atjaunošanas laikā. Šie svētki dod iespēju atcerēties un izzināt tā laika norises, it īpaši jaunajai paaudzei.

Svinot Baltā galdauta svētkus, tiek akcentēta kopā būšana pie spodra, skaisti klāta galda, kas simbolizē savstarpēju uzmanību, rūpes, tīrību, saskaņu un dalīšanos pašu gādātā cienastā.

24.04.2019

Š.g. 24.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pārstāvji – skolotāji un dažādu grupu audzēkņi - viesojās Daugavpils Stropu pamatskolā - attīstības centrā, lai iepazīstinātu 8. un 9. klases skolēnus ar 4 apkalpojošās sfēras profesijām: konditors, pavārs, viesmīlis un bārmenis. Meistarklašu - darbnīcu īstenošana notiek ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, identifikācijas Nr.DPIP2019/ESFNr.8.3.5.0/16./ I/001/74N.

16.04.2019

Š.g. no 16. līdz 15. aprīlim Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā viesojās Daugavpils 10.vidusskolas 5.-8.klašu skolēni, lai meistarklašu- darbnīcu laikā iepazītu 6 profesijas: konditors, pārdevējs, viesmīlis, tūristu grupas pavadonis, pavārs, bārmenis. Meistarklašu - darbnīcu īstenošana notiek ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, identifikācijas Nr.DPIP2019/ESFNr.8.3.5.0/16./I/001/73 N.

05.04.2019

Katru gadu pavasarī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notiek Atvērto durvju dienas, kur tiek aicināti visi interesenti.  Arī šogad 5. un 6. aprīlī mūsu skolā norisinājās šis pasākums, kuru apmeklēja ne tikai potenciāli audzēkņi - vispārizglītojošo skolu skolēni, bet arī viņu vecāki, skolotāji, mūsu skolas absolventi un sadarbības partneri. Paldies viesiem par ieinteresētību un aktivitāti!

03.04.2019

Š.g. 3.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika Pasaules veselības dienai un profesijas izvēlei veltīts pasākums - konkurss – veselības maratons “VESELĪBA+.....”, kuru organizēja Latvijas Sarkanā krusta Jaunatnes Daugavpils pilsētas komiteja, BJC Jaunība klubs Fortūna. Maratonā piedalījās vienpadsmit Daugavpils vispārizglītojošo skolu 8.klašu komandas. Konkursa mērķis bija veicināt pusaudžu izpratni par garīgo, emocionālo veselību un profesijas izvēles svarīgumu.

18.02.2019

No 2018.gada 25.jūnija līdz 2019. gada 16.februārim Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā paralēli darbam jaunu profesiju apguva 9 konditori un 11 pavāri.

Mācības notika ESF projekta Nr.8.4.1.0/16/I/001 "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" ietvaros.

14.02.2019

Š.g. 14.februārī sirsnīgā atmosfērā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā tika svinēti Mīlestības svētki. Audzēkņu talantu koncerts Valentīndienas noskaņās skolā ir kļuvis par skaistu tradīciju. Mīlestība - skaists un daudzpusīgs temats, katram bija ko teikt. Visām grupām bija iespēja parādīt mīlestību tās sirsnībā, maigumā un daudzveidībā. Jau no rīta visus pārsteidza skaisti izrotātais 2.stāva foajē: degošas sveces, svētku galds balti sarkanos toņos un sarkanu rožu pušķis!

28.01.2019

No šā gada 21. līdz 25. janvārim  seši mūsu skolas pedagogi: Jurijs Kuklis, Alexander Klimov, Jeļena Jurtajeva, Nonna Akopova, Svetlana Beļakova un Māra Raubiško piedalījās projekta “GaTIS-Innovative Solutions in Tourism and Gastronomy” un projekta Nr.2017-1-PL01-KA202-038413 noslēguma seminārā Spānijā.  Valensijā pedagogi realizēja projekta praktisko daļu, kurā akcents bija eko-produktu izmantošana Vidusjūras reģiona ēdienu gatavošanā.

21.12.2018

Š.g. 21.decembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika svinīgais pasākums, veltīts Ziemassvētkiem un 1.semestra noslēgumam. Tik ātri aizritējis 1. semestris, un tik daudz tika paveikts šajā laikā! Pasākumā tika sumināti audzēkņi, kuri aktīvi piedalījās dažādās aktivitātēs un konkursos, kā arī tie, kuri viscentīgāk mācījušies 2018./2019. mācību gada 1.semestrī. Audzēkņiem tika pasniegti Atzinības raksti un balvas.

Par sirsnīgas atmosfēras radīšanu, skaistiem vārdiem un šī jaukā pasākuma organizēšanu mīļš paldies vadītājiem Tatjanai Jefimovai un Marekam Kalniņam, kā arī skolas metodiķei Inesei Celitānei!

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>