30.06.2020

skatīt video šeit

Sveicināti!
Iestāties pie mums ir ļoti vienkārši.

Vispirms Tev jāizvēlas profesija – visu nepieciešamo informāciju Tu jau droši vien esi atradis mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos.

Atver izvēlētās profesijas iesnieguma formu no saraksta "Lasīt vairāk"

Aizpildītu iesniegumu nosūti uzņemšanas komisijai uz e-pastu

dts.dv@apollo.lv

Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola
Miera iela 57, Daugavpils
tālrunis: 65434106; dts@apollo.lv

2020./2021. mācību gadā piedāvā apgūt profesijas:

ar pamatizglītību
(mācību ilgums 4 gadi – tiek iegūta arī vidējā izglītība)
•    PAVĀRS
•    KONDITORS
•    VIESMĪLĪBAS PAKALPOJUMU SPECIĀLISTS

ar pamatizglītību
(mācību ilgums 3 gadi – bez vidējās izglītības ieguves)
•    PAVĀRA PALĪGS
•    PĀRDEVĒJS

ar vidējo izglītību
(mācību ilgums 14 mēneši)
•    MAZUMTIRDZNIECĪBAS KOMERCDARBINIEKS
•    PAVĀRS
•    VIESMĪLIS
•    VIESMĪLĪBAS PAKALPOJUMU SPECIĀLISTS
•    TŪRISMA PAKALPOJUMU KONSULTANTS

SKATĪT VIDEO

26.06.2020

Lai vienmēr tu tā cauri ietu
Šai dzīvei, visu uzveicot,
Un galvu, pilnu domu spietu,
Pret sauli augstu paceļot!

/Valdis Grēviņš/

06.06.2020

Gatavošanās posms 2019./2020. mācību gada eksāmeniem var būt īpaši satraucošs, jo vēl ir daudz neatbildētu jautājumu un neskaidrību par pārbaudījumu norisi un formu. Lai atbalstītu skolēnus šajā sarežģītajā laikā, esam sagatavojuši ieteikumus, kā izmantot Uzdevumi.lv un tā sniegtās iespējas, gatavojoties eksāmeniem.

Vairak informācijas šeit

05.06.2020

2020.gada 5.jūnijā notika Erasmus+ projekta “vetDIET” ("Diētiskais uzturs profesionālajā izglītībā")”, Nr. 2019-1-PL01-KA202-065597 otrā starptautiskā projekta tiešsaistes sanāksme. Sakarā ar COVID - 19 krīzes ierobežojumiem tika izmantots Skype videozvans.

Saskaņā ar 12.03.2020. Ministru kabineta rīkojumu Nr.103

“Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”

izstrādāta

Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas darba organizācijas kārtība laika posmā no 2020. gada 13. marta līdz  2020.gada 12. maijam

11.03.2020

Š.g. 11.martā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas skolotāja Inna, bibliotekāre Irēna un pavāru grupas audzēknis Ēriks piedalījās labdarības pasākumā, kas notika “Ģimenes atbalsta centrā”.

28.02.2020

Š.g. 21., 27. un 28. februārī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā viesojās Daugavpils 9. vidusskolas un Daugavpils 12.vidusskolas 9. un 8. klases skolēni, lai piedalītos klases stundā “Tava nākotne sākas šodien”. Skolēniem bija iespēja tuvāk iepazīties ar profesijām, kuras var apgūt mūsu skolā, un praktiski izmēģināt savas prasmes noteiktajās specialitātēs.

13.02.2020

Sagaidot Valentīndienu, Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā  tika izsludināta Mīlestības nedēļa, kurā katrs no mums tika aicināts dāvināt savu mīlestību un ar īpašu iejūtību un sirsnību izturēties pret apkārtējiem, pret tiem, kas atrodas mums blakus. Dāviniet mīlestību, jo tā mēdz atgriezties!
Tātad visu nedēļu mūsu skolā valdīja mīlestība. Foajē jaunais dekorējums gaidīja jaunas fotosesijas, bet ceturtdien 13. februārī notika audzēkņu talantu koncerts, kas Valentīndienas noskaņās mūsu skolā kļuvis par skaistu tradīciju. Katra audzēkņu grupa uzstājās ar sagatavoto priekšnesumu par tēmu „Mīlestība” un pastāstīja, kā tad viņiem veicās mīlestības nedēļā, kādi labi darbi tika plānoti un paveikti.
Paldies visām grupām par jauku uzstāšanos!

12.02.2020

Š.g. 7. un 12. februārī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā viesojās Daugavpils Saskaņas pamatskolas 7. un 9. klases skolēni, lai piedalītos klases stundā Galda kultūra un etiķete. Viesmīļu grupas Vsm1 audzēknes Jūlija, Kintija un Elizabeta skolēniem stāstīja par traukiem, galda piederumiem, to nozīmi un izvietošanas principiem, mācīja locīt auduma salvetes, demonstrēja kārtaino kokteiļu pagatavošanas un glāžu rotāšanas paņēmienus.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>