06.12.2018

Tradicionāli decembra sākumā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika sporta sacensības Jautrie starti. Tajās piedalījās visu grupu komandas. Tiesnešu lomās arī šoreiz iejutās paši audzēkņi. Sacensības prasīja gan sportisko sagatavotību, gan izveicību un komandu saliedētību.

30.11.2018

Novembris ir Latvijas mēnesis,  kad svinam mūsu valstij svarīgos svētkus. Šā gada novembrī visās pilsētās, novados notiek īpaši daudz dažādu pasākumu. “Galda kultūra – Latvijas svētku tradīciju sastāvdaļa” ir viena no aktivitātēm, ko Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola piedāvā vispārizglītojošo skolu skolēniem.
Novembra nogalē mūsu skolā viesojās Krievu vidusskolas – liceja 6.klases skolēni, kuri piedalījās šajā aktivitātē un uzzināja daudz jaunā par galda klāšanu svētkos. Svētkus rada attieksme un galda klājumā ieguldītā mīlestības deva. Svētku galds ir vieta, kur notiek  kopīgas sarunas, pusdienošana un satikšanās, tāpēc šī vieta pasākumos ir centrālais punkts.

29.11.2018

Š.g. 29.novembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā viesojās 11.pamatskolas 7.-9. klašu skolēni, lai meistarklašu – darbnīcu laikā iepazītu piecas apkalpojošās sfēras profesijas: pavārs, konditors, viesmīlis, pārdevējs un viesmīlības pakalpojumu speciālists. Meistarklašu - darbnīcu īstenošana notiek ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, identifikācijas Nr.DPIP2018/ESFNr.8.3.5.0/16./ I/001/51N.

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

Novembris ir Latvijas mēnesis. Vēsturiski mūsu valstij svarīgākie atceres un svinību datumi tiek atzīmēti rudens izskaņā.
Lai gan novembris ir viens no gada tumšākajiem mēnešiem, tomēr 1918.gada 18.novembrī - tika izauklēta mūsu Latvija.
Un šogad mūsu valsts svin savu simto dzimšanas dienu!
Skaists, patriotisks un sirsnīgs pasākums, kas tika veltīts mūsu valsts tik zīmīgajiem svētkiem, notika Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā. Svinīgo runu teicis skolas direktors Jurijs Kuklis, mūsu audzēkņi uzstājās ar brīnišķīgām dziesmām un dzejoļiem, kas nevienu neatstāja vienaldzīgu.

12.11.2018

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

Kas ir Latvija? „ES ESMU LATVIJA” -  šādi skan mūsu  valsts simtgades svinību galvenais motīvs. Latviju veidojam mēs paši, katrs no mums ar savām domām, darbiem, ikdienas ieguldījumu.

Par godu mūsu valsts simtgadei Daugavpils Tirdzniecības profesionālās skolas audzēkņi kopā ar skolotājiem skolas bibliotēkā organizēja kompozīciju izstādi, kā arī patriotiskās noskaņās izrotāja mācību telpas. Paldies visiem par ieguldīto darbu!

11.11.2018

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

Š.g. 11.novembrī mūsu pilsētā notika Lāpu gājiens, kas pulcēja milzīgu dalībnieku skaitu. Izejot loku gar Daugavas upi un pieminot 1919. gada cīņu vietu, gājiena dalībnieki devās uz Vienības laukumu, kur no aizdegtajām lāpām tika izveidota Latvijas kontūra un svinīgos uzrunas vārdus teica Daugavpils pilsētas domes pārstāvji.

Šajā pasākumā piedalījās daudz jauniešu un bērnu, kas norāda uz patriotismu un Latvijas tradīciju nozīmi arī mūsdienās. Arī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji piedalījās šajā grandiozajā pasākumā.

Mums ticis visszilākais ezers,
Un rudākais rudzu lauks.
Visbaltākā bērzu birze,
Vismelnākais rupjmaizes klaips.
Un tieši Latvijai ticis
Vissvētākais debesu jums,
Jo savu visskaistāko zemi
Dievs ir atdevis mums.

Strauji tuvojas Latvijas simtgade! Mūsu skolā notiek daudzi Latvijas valsts svētkiem veltīti pasākumi -  viktorīna “CIK LABI ES PAZĪSTU LATVIJU” mums ir skaista tradīcija jau vairāku gadu garumā.

06.11.2018

Š.g. 6.novembrī  Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā viesojās Ilūkstes Raiņa vidusskolas skolēni, lai piedalītos konditora specialitātes radošo prasmju meistarklasē. Kopā ar skolotāju Ritu un konditoru grupas K9 2.kursa audzēknēm Kristīni un Nadeždu skolēni gatavoja rauga mīklas picas un smilšu mīklas kūciņas, kuras rotāja ar olbaltumu krēmu. Laiks aizritēja spraigā un draudzīgā darba ritmā, pasākuma noslēgumā visi pagatavotie gardumi tika degustēti.
Paldies Ilūkstes Raiņa vidusskolas skolēniem un skolotājiem par ieinteresētību, atsaucību un aktīvu darbošanos!

05.11.2018

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

Aizsākusies patriotisma nedēļa. To iezīmēja skolas Audzēkņu padomes aktivitāte – sarkanbaltsarkano lentīšu locīšana skolas bibliotēkā. Pārstāvji no katras grupas salocīja lentītes saviem grupas biedriem un skolotājiem. Pasākums noritēja sirsnīgā svētku atmosfērā.

26.10.2018

Š.g. 26.oktobrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā svinīgā un sirsnīgā atmosfērā notika skaisti svētki -  izlaidums.  Šoruden mūsu skolu absolvēja 57 jaunieši un ieguva restorānu, viesnīcu pakalpojumu speciālista, kā arī  tūristu grupas pavadoņa specialitāti.
Visas trīs grupas mācījās Eiropas Savienības fondu darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 7.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt nodarbinātībā, izglītībā vai apmācībās neiesaistītu jauniešu nodarbinātību un izglītības ieguvi Jauniešu garantijas ietvaros" pasākuma "Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros" projekta"Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros" (vienošanās Nr. 7.2.1.2./15/I/001) un 8.4.1. specifiska atbalsta mērķa "Pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci" projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" ietvaros.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>