14.08.2018

katru dienu, izņemot sestdienas un svētdienas
no plkst. 9.00 līdz 15.00 – 7.kabinetā
Miera ielā 57, Daugavpilī

Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola
piedāvā apgūt profesijas:

* ar pamatizglītību
(mācību ilgums 4 gadi – tiek iegūta arī vidējā izglītība)

•    PAVĀRS
•    KONDITORS
•    VIESMĪLĪBAS PAKALPOJUMU SPECIĀLISTS

* ar vidējo vai pamatizglītību (no 17 gadu vecuma)
(mācību ilgums 10 mēneši)

•    PAVĀRA PALĪGS
•    PĀRDEVĒJS

* ar vidējo izglītību
(mācību ilgums 14 mēneši)

•    PAVĀRS
•    VIESMĪLIS
•    VIESMĪLĪBAS PAKALPOJUMU SPECIĀLISTS

Audzēkņiem ir iespēja saņemt stipendiju līdz 150 eiro!

PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA - STABILS PAMATS KARJERAS IZAUGSMEI!

SKOLA ATRODAS:

Miera ielā 57, Daugavpilī
tālrunis: 65434106; e-pasts: dts@apollo.lv
vairāk uzzini skolas mājas lapā: www.dtskola.lv

13.08.2018

Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola uzsāk IESNIEGUMU pieņemšanu ESF projekta Nr.8.4.1.0/16/I/001 „Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 3.kārtai

Dokumentu iesniegšana:
- Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola, Miera, 57.  6.kabinetā,
 Pirmdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00:
 Otrdiena; Trešdiena; Ceturtdiena 9.00 līdz 17.00:
 Piektdiena no plkst. 9.00 līdz 16.00
 Elektroniski  dts@apollo.lv
Tālrunis un e-pasts uzziņām: e-pasts: dts@apollo.lv, T. 65434106

26.06.2018

Ne vienmēr grūtums mūsu spārnus saista, ne vienmēr vieglums vieglus spārnus dod. Vissvarīgākais, lai kā putni skaisti līdz savam mērķim protam aizlidot.

/K. Apškrūma/

Š.g. 26. jūnijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika audzēkņu izlaidums – 130 jaunieši ir ieguvuši profesionālo kvalifikāciju un ir gatavi spert pirmos soļus pieaugušu cilvēku dzīvē. Pavāra, konditora, mazumtirdzniecības veikala pārdevēja profesijas ir radošas, interesantas, tajās ir iespēja augt, pilnveidoties un veidot savu karjeru.

09.06.2018

Daugavpils skan! Skan melodiski, skaļi un lepni! Ar šādu devīzi Daugavpilī tika svinēti Pilsētas svētki, kuri norisinājās 4.-10. jūnijā. Otrajā jūnija nedēļā mūsu pilsētu piepildīja mūzika, kura skanēja katru dienu gandrīz visos tās mikrorajonos. Pilsētas svētku laikā notika tradicionālais svētku gājiens, visdažādākie koncerti, atrakcijas, svētku tirdziņš, sporta aktivitātes. Visi svētku pasākumi šogad bija īpaši skanīgi, parādot Daugavpils atraktivitāti un patriotismu.

23.05.2018

Š.g. 22.maijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā viesojās 11.pamatskolas skolēni, lai iepazītu bārmeņa profesiju. Meistarklases - darbnīcas īstenošana notika ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, identifikācijas Nr.DPIP2018/ESF Nr.8.3.5.0/16./I/001/31N.

15.05.2018

Š.g. 15.maijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā atkal viesojās 11.pamatskolas skolēni, lai meistarklases– darbnīcas laikā iepazītu pavāra profesiju. Meistarklašu - darbnīcu īstenošana notiek ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, identifikācijas Nr.DPIP2018/ESF Nr.8.3.5.0/16./I/001/31N.

11.05.2018

Mātes diena ir sievietes, dzīvības turpinātājas, paaudžu veidotājas, uzturētājas un pavarda siltuma glabātājas sumināšanas diena. Lai šie svētki ir ne vien cildinājums māmiņai, bet arī stiprinājums ģimenei.

“Kluss starojums no mātes.
Klusums tīrs.
Te neejiet, te – viņa ziedējusi.
Te nelāčojiet – ābeļziedos viss….”

/A.Rancāne/

Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pedagogu un audzēkņu vārdā –
saules stariem pielietus un mīļiem vārdiem piepildītus Māmiņdienas svētkus!

10.05.2018

Š.g. 10.maijā Rokišķu tehnoloģiju, biznesa un lauksaimniecības skolā notika Ēdināšanas pakalpojumu konditora specialitātes profesionālās meistarības konkurss, kurā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas 3-gadīgās konditoru grupas 2.kursa audzēkne Viktorija Jermolajeva ieguva 1.vietu! Sirsnīgi sveicam Viktoriju un skolotāju Svetlanu Beļakovu! Paldies visai komandai, kura atbalstīja un palīdzēja!
Konkursā piedalījās 5 profesionālās izglītības mācību iestādes: Biržu, Rokišķu un Utenas profesionālās skolas, Aizkraukles Profesionālā vidusskola un Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola.

08.05.2018

Š.g. 2. un 8. maijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā viesojās desmit 11.pamatskolas skolēni, lai ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, identifikācijas Nr.DPIP2018/ESF Nr.8.3.5.0/16./ I/001/31N iepazītu viesmīļa un tūristu grupas pavadoņa profesijas.

03.05.2018

1990.gada 4.maija notikumi, kad Latvijas PSR Augstākas padomes deputāti nobalsoja par Latvijas neatkarības atjaunošanu, ir viens no būtiskākajiem Latvijas vēstures pagrieziena punktiem. „4.maijs mums ir devis otru elpu. Atvēris ne tikai robežas, bet arī acis, sirdis un prātus. Tā ir tā mūsu brīvība. Tā ir tā brīvība, kas jāsvin. Tāpēc mēs sakām PAR tām grāmatām, kas drīkst būt mūsu grāmatplauktos. PAR mūsu ceļojumu fotogrāfijām. PAR mūsu draugiem no visas pasaules. PAR brīvo informāciju, kas ir pieejama. Ir jāsvin tas, ka mēs drīkstam domāt. 4.maijs ir mūsu PAR diena,” teikts svētku manifestā.
Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas bibliotēkā par godu svētkiem organizēta izstāde, kas atspoguļo Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svētku būtību un noskaņas.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>

Tūristu grupas pavadonis