Skolotāju diena 2019
04/10/2019

Pirmajā oktobra svētdienā visi skolotāji svin profesionālos svētkus – Skolotāju dienu! Piektdien 4.oktobrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika svinīgs pasākums veltīts šiem svētkiem. Audzēkņi apsveica savus skolotājus un sagatavoja nelielu koncertu. Netrūka siltu vārdu, ziedu, novēlējumu, pateicību, kā arī audzēkņu solījumu censties cītīgi mācīties un sasniegt mācību mērķus.

Labs skolotājs ir kā diriģents un audzēkņi ir viņa orķestris. Katrs jaunietis spēlē citu instrumentu, turklāt atšķirīgā prasmes līmenī. Skolotāja darbs ir attīstīt šīs prasmes un panākt, lai visi instrumenti saliedētos vienotā skanējumā un kopā radītu mūziku!
Par skolotāju nekļūst, par skolotāju piedzimst, jo izcilākās pedagoga īpašības ir spēja aizraut un iedvesmot.
Skolotājs ir tas cilvēks, kas paver durvis uz zināšanu un prasmju apvāršņiem, bet talants uzrunāt, ieinteresēt un izskolot ir katra skolotāja lielākais izaicinājums un arī gandarījums.

Ir labu vārdu daudz ikkatram
Ar tiem var mierināt un sveikt,
Mēs gribētu tos vārdus atrast,
Ar ko paldies par visu teikt!

Mīļie skolotāji! Lai šajās dienās saņemtā mīlestība un ziedi dod enerģiju un spēku visam mācību gadam!
Paldies audzēkņiem, it īpaši Audzēkņu padomei, par jauku pasākumu un apsveikumiem!