Pirmkursnieku ugunskristības - 2019
26/09/2019

Š.g. 26.septembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika tradicionālais septembra pasākums - pirmkursnieku ugunskristības. Jautrā un omulīgā atmosfērā atraktīvi un kreatīvi pirmkursnieki iepazīstināja klātesošus ar savu grupu.
Pirmkursnieku uzstāšanās bija daudzveidīga: vairākas grupas prezentēja sevi ar jaunākajām tehnoloģijām, dziedāja un dejoja. Konditoru grupa sagatavoja nelielu izrādi, ko nosauca par imitāciju “Tortes gatavošana”. Savukārt pārdevēju grupa uzstājās ar profesionālo flešmobu. Patīkami vērot, ka nepilna mēneša laikā grupas kļuva saliedētas un draudzīgas.
Pēc grupu uzstāšanos skolas direktors Jurijs Kuklis ar sirsnīgiem vārdiem uzrunāja pirmkursniekus un pasniedza katrai grupai saldas dāvanas.
Pasākumu “Pirmkursnieku ugunskristības” vadīja trešā kursa audzēkne Tatjana un otrā kursa audzēknis Mareks, kuri visu vecāko grupu audzēkņu vārdā novēlēja pirmkursniekiem dzīvot atvērtu sirdi, nežēlot laiku un spēkus mācībām, mīlēt un cienīt skolu, kā arī būt aktīviem, atsaucīgiem un radošiem.
Lai pozitīvām emocijām un panākumiem bagāts šis mācību gads!