Saskaņā ar 12.03.2020. Ministru kabineta rīkojumu Nr.103

“Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”

izstrādāta

Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas darba organizācijas kārtība laika posmā no 2020. gada 13. marta līdz  2020.gada 14. aprīlim

11.03.2020

Š.g. 11.martā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas skolotāja Inna, bibliotekāre Irēna un pavāru grupas audzēknis Ēriks piedalījās labdarības pasākumā, kas notika “Ģimenes atbalsta centrā”.

28.02.2020

Š.g. 21., 27. un 28. februārī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā viesojās Daugavpils 9. vidusskolas un Daugavpils 12.vidusskolas 9. un 8. klases skolēni, lai piedalītos klases stundā “Tava nākotne sākas šodien”. Skolēniem bija iespēja tuvāk iepazīties ar profesijām, kuras var apgūt mūsu skolā, un praktiski izmēģināt savas prasmes noteiktajās specialitātēs.

13.02.2020

Sagaidot Valentīndienu, Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā  tika izsludināta Mīlestības nedēļa, kurā katrs no mums tika aicināts dāvināt savu mīlestību un ar īpašu iejūtību un sirsnību izturēties pret apkārtējiem, pret tiem, kas atrodas mums blakus. Dāviniet mīlestību, jo tā mēdz atgriezties!
Tātad visu nedēļu mūsu skolā valdīja mīlestība. Foajē jaunais dekorējums gaidīja jaunas fotosesijas, bet ceturtdien 13. februārī notika audzēkņu talantu koncerts, kas Valentīndienas noskaņās mūsu skolā kļuvis par skaistu tradīciju. Katra audzēkņu grupa uzstājās ar sagatavoto priekšnesumu par tēmu „Mīlestība” un pastāstīja, kā tad viņiem veicās mīlestības nedēļā, kādi labi darbi tika plānoti un paveikti.
Paldies visām grupām par jauku uzstāšanos!

12.02.2020

Š.g. 7. un 12. februārī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā viesojās Daugavpils Saskaņas pamatskolas 7. un 9. klases skolēni, lai piedalītos klases stundā Galda kultūra un etiķete. Viesmīļu grupas Vsm1 audzēknes Jūlija, Kintija un Elizabeta skolēniem stāstīja par traukiem, galda piederumiem, to nozīmi un izvietošanas principiem, mācīja locīt auduma salvetes, demonstrēja kārtaino kokteiļu pagatavošanas un glāžu rotāšanas paņēmienus.

16.01.2020

Š.g. 16.janvārī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā notika profesionālās meistarības konkursa SkillsLatvia 2020 pusfināls nominācijā Viesu uzņemšana, kur skolas godu aizstāvēja viesmīlības pakalpojumu speciālistu grupas V13 audzēkne GLORIJA KARPENKO!

Pateicība audzēknei par startēšanu konkursā un skolotājai INESEI ŠUĻINAI par audzēknes sagatavošanu konkursam!

SVEICAM AR IEKĻŪŠANU KONKURSA FINĀLĀ!!!!

20.12.2019

Š.g. 20. decembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika 1. semestra noslēgumam veltīts pasākums. Svinīgo līniju atklāja skolas direktors J. Kuklis, apsveicot visus klātesošus ar pirmā semestra noslēgumu, ar sasniegumiem un labiem rezultātiem dažādās sfērā, jo tik daudz paveikts šajā laikā!
Svinīgajā līnijā tika sumināti viscentīgākie audzēkņi ar augstākiem rezultātiem mācību priekšmetos, kā arī tie, kuri visaktīvāk piedalījās dažādos konkursos, pasākumos, aktivitātēs. Viņiem tika pasniegtas saldas dāvanas un Atzinības raksti.

13.12.2019

Š.g. 12.decembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā viesojās divi pārstāvji no Somijas Miia Tolonen - Luovi profesionālā vidusskola Oulu pilsētā un Ari Hannus - Brahe izglītības centrs Raahe pilsētā.

12.12.2019

Š.g. novembrī un decembrī Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas komiteja sadarbībā ar Sociālo dienestu organizēja labdarības akciju „Šai pasaulei Tu esi vajadzīgs”, kuras mērķis ir palīdzēt 21 bērnam bārenim pēc ārpusģimenes aprūpes pilnvērtīgi uzsākt patstāvīgu dzīvi pašvaldības piešķirtajos dzīvokļos. Visi pilsētas iedzīvotāji tiek aicināti palīdzēt jauniešiem ar sadzīvei nepieciešamajām lietām: mēbelēm, traukiem, sadzīves tehniku u.c.

09.12.2019

Nemanot tuvojas ziemas svētku laiks. Sagaidot visgaišākos svētkus – Ziemassvētkus un Jauno gadu – mūsu skolā neviens stūrītis nav aizmirsts, visur ziemassvētku rotājumi un kompozīcijas atgādina par svētku tuvošanos un rada prieka noskaņojumu.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>